kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a zaczelo sie od genialnego wybicia bartry
0
widze ze chcemy ten mecz wygrac
0
brawo
0
oj sergio
0
tak proponuje Hiszpanii strzelić 2 bramkę żeby nie było znowu zdziwienia
0
napisze tak:optyczna przewaga hiszpanów, z której praktycznie nic nie wynika.1 sytuacja xaviego i karny ktorego nie odgwizdał sędzia to wszystko
0
sedzia mocny karny dla hiszpanii powinien byc
0
nie dajmy się ponosić fantazji
0
a co ma stadion do rzeczy?
0
Justine92
to są tylko nazwiska a jak graja to widać.chcieli z Hiszpanii zrobić druga barcelone no ale niestety jest jedna różnica nie maja messiego:(nie oddają strzałów z daleka napastnicy nie stwarzają żadnego zagrożenia nic tylko podają i licza na błysk geniusz iniesty.to jest największy problem Hiszpanii jako reprezentacji brak naprawdę światowej klasy napastnika który jak widzi piłkę w polu karnym to nie podaje tylko strzela
0
negredo?
0
tylko cud ich uratuje,ale szczerze kto tam ma bramki strzelac?
0
#potrzebują
0
potrzebuje cudu aby wyjsc z 1 miejsca
0
bardzo slaba gra hiszpanii
0
1-1 hiszpania-finlandia
0
niestety drugi sezon z rzędu od końcówki stycznia cesc nie istnieje na boisku
0
Słabo Hiszpania niestety.Jedynie Iniesta coś próbuje.Cesc gra?
0
0
nie daj boze strzela 2:(
0
oby tylko rayo nie poczulo krwi
0
koniec 5-2 dla sportingu
0
a teraz juz 5-1 dla sportingu no maja nasze rezerwy forme:(
0
Powiedzieć,że Gerard to samolub to mało
0
sporting-barca b 3-1
0
Carles Puyol, who has knee dicomfort, is undergoing arthroscopic knee surgery at this moment. He will be out for at least 3 weeks
Oj Carles trzeba będzie powoli odpuszczać co raz więcej kontuzji a to niestety odbija się już na formie
0
wytrzymajcie błagam!!!!
0
to bedzie najdłuższy kwadrans mojego zycia
0
strzelic 4 i przejsc na 4 obroncow
0
Trzeba strzelic 4 bramke