0

a zaczelo sie od genialnego wybicia bartry

0

widze ze chcemy ten mecz wygrac

0

brawo

0

oj sergio

0

tak proponuje Hiszpanii strzelić 2 bramkę żeby nie było znowu zdziwienia

0

napisze tak:optyczna przewaga hiszpanów, z której praktycznie nic nie wynika.1 sytuacja xaviego i karny ktorego nie odgwizdał sędzia to wszystko

0

sedzia mocny karny dla hiszpanii powinien byc

0

nie dajmy się ponosić fantazji

0

a co ma stadion do rzeczy?

0

Justine92
to są tylko nazwiska a jak graja to widać.chcieli z Hiszpanii zrobić druga barcelone no ale niestety jest jedna różnica nie maja messiego:(nie oddają strzałów z daleka napastnicy nie stwarzają żadnego zagrożenia nic tylko podają i licza na błysk geniusz iniesty.to jest największy problem Hiszpanii jako reprezentacji brak naprawdę światowej klasy napastnika który jak widzi piłkę w polu karnym to nie podaje tylko strzela

0

negredo?

0

tylko cud ich uratuje,ale szczerze kto tam ma bramki strzelac?

0

#potrzebują

0

potrzebuje cudu aby wyjsc z 1 miejsca

0

bardzo slaba gra hiszpanii

0

1-1 hiszpania-finlandia

0

niestety drugi sezon z rzędu od końcówki stycznia cesc nie istnieje na boisku

0

Słabo Hiszpania niestety.Jedynie Iniesta coś próbuje.Cesc gra?

0

0

nie daj boze strzela 2:(

0

oby tylko rayo nie poczulo krwi

0

koniec 5-2 dla sportingu

0

a teraz juz 5-1 dla sportingu no maja nasze rezerwy forme:(

0

Powiedzieć,że Gerard to samolub to mało

0

sporting-barca b 3-1

0

Carles Puyol, who has knee dicomfort, is undergoing arthroscopic knee surgery at this moment. He will be out for at least 3 weeks

Oj Carles trzeba będzie powoli odpuszczać co raz więcej kontuzji a to niestety odbija się już na formie

0

wytrzymajcie błagam!!!!

0

to bedzie najdłuższy kwadrans mojego zycia

0

strzelic 4 i przejsc na 4 obroncow

0

Trzeba strzelic 4 bramke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?