0

Wcisną im.kurcze.A wtedy to już pójdzie.Przetrzymać najbliższe minuty!!!!

0

nie no ludzie za takie cos czerwona

0

Nani czerwona!!!

0

jak to nie wpadło?

0

ale fuks realu słupek

0

jak real strzeli jako pierwszy to bedzie ciezko ich wyeliminowac

0

tak dos santos.wyslijmy rezerwy na deportivo i sie zdziwimy.limit porazek w lidze sie wyczerpal jesli chcemy oczywiscie spokojnie bez nerwow wygrac lige

0

Nie liga nie jest nasza.Mamy gdzie jeszcze stracic punkty,a wystarczy jedna przegrana i zrobi sie nerwowo

0

fuck 3-3

0

Może faktycznie czas dać mu szansę?Chociaż z drugiej strony zawsze to jakieś ryzyko(a limit porażek moim zdaniem już się skończył)

0

Brakuje formy.Sa zajechani na maksa(nie tylko w klubie ale reprezentacjach)Mam tylko nadzieje ze skoncentrują się i nie dadzą ciała w lidze.Jeszcze jedna porażka i zrobi się nerwowo

0

TZW:padaczka w drugiej połowie.Fuck żadnej akcji (poza karnym ktorego nie dostalismy) .To jakiś koszmar.Nich nikt mi nie mowi ze nie jestesmy w kryzysie.Naprawde proponuje spiac posladki.Liga nie jeszcze wygrana!!!Są miejsca gdzie jeszcze mozemy zgubic punkty!!!Niestety uzależnienie od blysku geniuszu Leo w takich meczach jest co raz bardziej widoczne.Po za Leo nie ma innego nawet najmniejszego napastnika,ktory by stworzyl jakies zagrozenie

0

powiem tak:kto strzeli bramke ten wygra ten mecz

0

ale fakt jesli villa gra slabo to co powiedziec o pedro?

0

tak wszyscy graja słabo.co za ludzie.11 do zmiany:)

0

winne takie stanu rzeczy jest tylko zajechanie piłkarzy.nie ma juz sily.13-14 zawodnikami nie da sie grac na 3 frontach i tyle

0

Ale co takiego pokazał Ronaldo?Karny i strzał do pustej normalnie magia

0

krótko i na temat:w najważniejszym momencie są zajechani i tyle.nie było rotacji przez ostatnich kilka tygodni i tak teraz wygląda forma.jestesmy zakladnikami wlasnego stylu.jak nie wyjdzie nam klepanie to nic innego nie mamy do zaproponowania.przykre ale prawdziwe niestety:(

0

Pinto - Alves Pique Puyol Alba - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Messi Villa

0

Szczerze to nie sadze aby Roura zaryzykował jakieś inne ustawienie niż to które znamy

0

Messi na lewej?dobre

0

Ważne jest aby Real jako pierwszy nie strzelił bramki.Jeśli tak się stanie,to możemy się domyślić co zaparkuje na ich połowie.

0

ale fuks

0

potrzebna bramka na 3-1 bo możemy się zdziwić

0

takie mecze jak ten powodują ze trzeba od czasu do czasu zmienić swój styl gry niestety.nie można cały czas grac bez środkowego napastnika

0

nie ma co ukrywac jada na oparach formy

0

ten mecz trzeba wygrac i jechac do madrytu z 16 punktami przewagi

0

kurwa zacznijcie grac !!!!

0

nic niestety nie graja

0

1-1 kaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?