kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wcisną im.kurcze.A wtedy to już pójdzie.Przetrzymać najbliższe minuty!!!!
0
nie no ludzie za takie cos czerwona
0
Nani czerwona!!!
0
jak to nie wpadło?
0
ale fuks realu słupek
0
jak real strzeli jako pierwszy to bedzie ciezko ich wyeliminowac
0
tak dos santos.wyslijmy rezerwy na deportivo i sie zdziwimy.limit porazek w lidze sie wyczerpal jesli chcemy oczywiscie spokojnie bez nerwow wygrac lige
0
Nie liga nie jest nasza.Mamy gdzie jeszcze stracic punkty,a wystarczy jedna przegrana i zrobi sie nerwowo
0
fuck 3-3
0
Może faktycznie czas dać mu szansę?Chociaż z drugiej strony zawsze to jakieś ryzyko(a limit porażek moim zdaniem już się skończył)
0
Brakuje formy.Sa zajechani na maksa(nie tylko w klubie ale reprezentacjach)Mam tylko nadzieje ze skoncentrują się i nie dadzą ciała w lidze.Jeszcze jedna porażka i zrobi się nerwowo
0
TZW:padaczka w drugiej połowie.Fuck żadnej akcji (poza karnym ktorego nie dostalismy) .To jakiś koszmar.Nich nikt mi nie mowi ze nie jestesmy w kryzysie.Naprawde proponuje spiac posladki.Liga nie jeszcze wygrana!!!Są miejsca gdzie jeszcze mozemy zgubic punkty!!!Niestety uzależnienie od blysku geniuszu Leo w takich meczach jest co raz bardziej widoczne.Po za Leo nie ma innego nawet najmniejszego napastnika,ktory by stworzyl jakies zagrozenie
0
powiem tak:kto strzeli bramke ten wygra ten mecz
0
ale fakt jesli villa gra slabo to co powiedziec o pedro?
0
tak wszyscy graja słabo.co za ludzie.11 do zmiany:)
0
winne takie stanu rzeczy jest tylko zajechanie piłkarzy.nie ma juz sily.13-14 zawodnikami nie da sie grac na 3 frontach i tyle
0
Ale co takiego pokazał Ronaldo?Karny i strzał do pustej normalnie magia
0
krótko i na temat:w najważniejszym momencie są zajechani i tyle.nie było rotacji przez ostatnich kilka tygodni i tak teraz wygląda forma.jestesmy zakladnikami wlasnego stylu.jak nie wyjdzie nam klepanie to nic innego nie mamy do zaproponowania.przykre ale prawdziwe niestety:(
0
Pinto - Alves Pique Puyol Alba - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Messi Villa
0
Szczerze to nie sadze aby Roura zaryzykował jakieś inne ustawienie niż to które znamy
0
Messi na lewej?dobre
0
Ważne jest aby Real jako pierwszy nie strzelił bramki.Jeśli tak się stanie,to możemy się domyślić co zaparkuje na ich połowie.
0
ale fuks
0
potrzebna bramka na 3-1 bo możemy się zdziwić
0
takie mecze jak ten powodują ze trzeba od czasu do czasu zmienić swój styl gry niestety.nie można cały czas grac bez środkowego napastnika
0
nie ma co ukrywac jada na oparach formy
0
ten mecz trzeba wygrac i jechac do madrytu z 16 punktami przewagi
0
kurwa zacznijcie grac !!!!
0
nic niestety nie graja
0
1-1 kaka