kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
koszykarze staneli
0
no ciekawe duzo lepsza obrona tak?real stracone bramki 42 barcelona 40
0
no niestety katastrofa w 4 kwarcie i mecz w plecy a bylo tak zajebiscie
0
no prosze 2-1 gol dla haiti
0
1-0 dla hiszpanii bramka morata asysta thiago
0
z innej beczki:slabo graja mlodzi hiszpanie.optyczna przewaga z ktorej nic nie wynika niestety:(
0
aj martin bylo blisko:(
0
I pomyśleć jak mogłaby wyglądać gra Barcelony gdyby nie pozbyli się Eto'o.moim zdaniem kompletny środkowy napastnik
0
jest a gdzie bo szukam
0
+48 22 357 33 20
0
numer tez jest podany ale jak do tej pory maja wlaczona poczte
0
oj cos czuje ze jutro od rana trzeba bedzie dzwonic
0
ja caly czas tak mam.z tym ze jeszcze nie wplacilem pieniedzy zrobie to jutro i pewnie od tego to zalezy
0
normalnie 1000 lat za murzynami jestesmy nawet w tak prostej czynnosci jak kupno biletu
0
wplacic jeszcze musze,ale to jutro.do banku nie moglem sie zalogowac wiec wybralem zwykly przelew
0
a dostaliście jakieś potwierdzenie zakupów?ja kupiłem i nic ani w zakupionych biletach ani na e mail
0
z 3:)
0
powiedziec ze neymar gra samolubnie to malo
0
no to nie 1 raz sportklub zrobil ludzi w ch... nie transmisji z meczu
0
Tito co robisz to koszmar niestety.Cisnienie maja ogromne na ten durny rekord
0
Oczywiscie ze mozna miec i ja takowe mam tym bardziej jesli faktycznie rozmawia z Realem.Tu jednak trzeba miec troche honoru
0
Ja rozumiem przyszlosc Barcelony itd,ale musi tez myslec racjonalnie.Oj coś mi sie wydaje ze tatus to duzo namiesza w lecie
0
Nie,ale odejscie do Realu to juz przegiecie:( Wbrew temu co sie mowi wcale tak malo w tym sezonie nie gral
0
i zrobilo sie tylko +6
0
na razie slabo 11-19
0
nie mozna temu balwanowi zablokowac ip?
0
oj zeby nie konczyl a do tego zmierza
0
link do konferencji kapitana:
http://www.esport3.cat/directes/especials2/
0
oj zle sie dzieje.oby to nie byla cisza przed burza
0
villa