0

koszykarze staneli

0

no ciekawe duzo lepsza obrona tak?real stracone bramki 42 barcelona 40

0

no niestety katastrofa w 4 kwarcie i mecz w plecy a bylo tak zajebiscie

0

no prosze 2-1 gol dla haiti

0

1-0 dla hiszpanii bramka morata asysta thiago

0

z innej beczki:slabo graja mlodzi hiszpanie.optyczna przewaga z ktorej nic nie wynika niestety:(

0

aj martin bylo blisko:(

0

I pomyśleć jak mogłaby wyglądać gra Barcelony gdyby nie pozbyli się Eto'o.moim zdaniem kompletny środkowy napastnik

0

jest a gdzie bo szukam

0

+48 22 357 33 20

0

numer tez jest podany ale jak do tej pory maja wlaczona poczte

0

oj cos czuje ze jutro od rana trzeba bedzie dzwonic

0

ja caly czas tak mam.z tym ze jeszcze nie wplacilem pieniedzy zrobie to jutro i pewnie od tego to zalezy

0

normalnie 1000 lat za murzynami jestesmy nawet w tak prostej czynnosci jak kupno biletu

0

wplacic jeszcze musze,ale to jutro.do banku nie moglem sie zalogowac wiec wybralem zwykly przelew

0

a dostaliście jakieś potwierdzenie zakupów?ja kupiłem i nic ani w zakupionych biletach ani na e mail

0

z 3:)

0

powiedziec ze neymar gra samolubnie to malo

0

no to nie 1 raz sportklub zrobil ludzi w ch... nie transmisji z meczu

0

Tito co robisz to koszmar niestety.Cisnienie maja ogromne na ten durny rekord

0

Oczywiscie ze mozna miec i ja takowe mam tym bardziej jesli faktycznie rozmawia z Realem.Tu jednak trzeba miec troche honoru

0

Ja rozumiem przyszlosc Barcelony itd,ale musi tez myslec racjonalnie.Oj coś mi sie wydaje ze tatus to duzo namiesza w lecie

0

Nie,ale odejscie do Realu to juz przegiecie:( Wbrew temu co sie mowi wcale tak malo w tym sezonie nie gral

0

i zrobilo sie tylko +6

0

na razie slabo 11-19

0

nie mozna temu balwanowi zablokowac ip?

0

oj zeby nie konczyl a do tego zmierza

0

link do konferencji kapitana:
http://www.esport3.cat/directes/especials2/

0

oj zle sie dzieje.oby to nie byla cisza przed burza

0

villa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?