0

Tello doznał urazu na treningu o czym redakcja nie poinformowała.Także nie sadze aby byl gotowy na Granade

0

Bartra momentami zagubiony :(

0

1-1 prawie z krzesla spadlem :)

0

A tymczasem Bartra otrzymał powołanie do reprezentacji za Cesca :)!!!Brawo Marc

0

FC Barcelona Line up : Valdés; Alves, Puyol, Bartra, Montoya; Song, Cesc, Xavi; Pedro, Messi , Neymar

0

na ilu forach jeszcze to napiszesz?nawet na satkurier.pl umiesciles te bzdury

0

o karny dla Realu numer 235 : )

0

fuck sanchez

0

Jezu to byla szansa na 3 bramke

0

jak nie strzela trzeciej bramki to sie zdziwimy

0

Najgorsze co moglo sie stac bramka z dupy do szatni

0

Pique moj boze

0

Tutaj i tak postawia autobus wiec jakie znaczenie ma ich forma w lidze ? :)

0

ale fuks słupek ratuje Real

0

Nawet pół sytuacji nie mielismy.Leo kompletnie nie widoczny.Jak sie nie obudza w drugiej polowie i na jej poczatku cos nie wpadnie to bedzie ciezko

0

Panowie proponuje sie obudzic!!!

0

FC Barcelona Line-up : Valdés, Alves, Montoya, Mascherano,Pique, Xavi, Busquets, Iniesta, Messi, Neymar , Alexis

0

Fuck Adriano

0

Zaczynamy cierpiec i to bardzo

0

jest dobrze ale musza ich dobic.jesli uda sie strzelic na 2:0 chyba wszystkich to wtedy uspokoi.pelna koncentracja!!!

0

I znowu bez zaskoczenia:( Ciężki mecz się szykuje,oby tylko Real nie strzelił jako pierwszy.Wtedy z własnej polowy już nie wyjdą:(Grać o zwycięstwo Panowie!!!Ale myślę ze remis nie byłby złym rezultatem:)Vamos Blaugrana!!!

0

BRAWO!!!!!

0

Zobaczymy co z tego wyjdzie.Byle nie przegrać,chociaż z drugiej strony gdyby przytrafiła się porażka to i tak rewanż będzie decydował o kolejności w tabeli:)Vamos BARCA!!!!Po zwycięstwo!!!!

0

Potrzebny cud

0

Ja to czekam aż Real zafra drożyna wychowanków przeciwko Barcelonie

0

I Pique nie powinno juz byc na boisku

0

Nie będę zdziwiony jak Hiszpania z taka gra będzie zmuszona do walki o awans,aż do ostatnich minut eliminacji

0

Boże jaki Pique jest tragiczny:(

0

To będzie cud jeśli my ten mecz zremisujemy a gdzie mówić o zwycięstwie

0

No nic skład przewidywalny jak to ze grudniu będzie padał śnieg.Szkoda Songa.Zagrał dobry mecz to usiadl ponownie na ławce.A teraz jak gramy z druzyna ktora postawi ponownie autobus jaka malo ktora Alex znowu nie oderwie sie od ławki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?