kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tello doznał urazu na treningu o czym redakcja nie poinformowała.Także nie sadze aby byl gotowy na Granade
0
Bartra momentami zagubiony :(
0
1-1 prawie z krzesla spadlem :)
0
A tymczasem Bartra otrzymał powołanie do reprezentacji za Cesca :)!!!Brawo Marc
0
FC Barcelona Line up : Valdés; Alves, Puyol, Bartra, Montoya; Song, Cesc, Xavi; Pedro, Messi , Neymar
0
na ilu forach jeszcze to napiszesz?nawet na satkurier.pl umiesciles te bzdury
0
o karny dla Realu numer 235 : )
0
fuck sanchez
0
Jezu to byla szansa na 3 bramke
0
jak nie strzela trzeciej bramki to sie zdziwimy
0
Najgorsze co moglo sie stac bramka z dupy do szatni
0
Pique moj boze
0
Tutaj i tak postawia autobus wiec jakie znaczenie ma ich forma w lidze ? :)
0
ale fuks słupek ratuje Real
0
Nawet pół sytuacji nie mielismy.Leo kompletnie nie widoczny.Jak sie nie obudza w drugiej polowie i na jej poczatku cos nie wpadnie to bedzie ciezko
0
Panowie proponuje sie obudzic!!!
0
FC Barcelona Line-up : Valdés, Alves, Montoya, Mascherano,Pique, Xavi, Busquets, Iniesta, Messi, Neymar , Alexis
0
Fuck Adriano
0
Zaczynamy cierpiec i to bardzo
0
jest dobrze ale musza ich dobic.jesli uda sie strzelic na 2:0 chyba wszystkich to wtedy uspokoi.pelna koncentracja!!!
0
I znowu bez zaskoczenia:( Ciężki mecz się szykuje,oby tylko Real nie strzelił jako pierwszy.Wtedy z własnej polowy już nie wyjdą:(Grać o zwycięstwo Panowie!!!Ale myślę ze remis nie byłby złym rezultatem:)Vamos Blaugrana!!!
0
BRAWO!!!!!
0
Zobaczymy co z tego wyjdzie.Byle nie przegrać,chociaż z drugiej strony gdyby przytrafiła się porażka to i tak rewanż będzie decydował o kolejności w tabeli:)Vamos BARCA!!!!Po zwycięstwo!!!!
0
Potrzebny cud
0
Ja to czekam aż Real zafra drożyna wychowanków przeciwko Barcelonie
0
I Pique nie powinno juz byc na boisku
0
Nie będę zdziwiony jak Hiszpania z taka gra będzie zmuszona do walki o awans,aż do ostatnich minut eliminacji
0
Boże jaki Pique jest tragiczny:(
0
To będzie cud jeśli my ten mecz zremisujemy a gdzie mówić o zwycięstwie
0
No nic skład przewidywalny jak to ze grudniu będzie padał śnieg.Szkoda Songa.Zagrał dobry mecz to usiadl ponownie na ławce.A teraz jak gramy z druzyna ktora postawi ponownie autobus jaka malo ktora Alex znowu nie oderwie sie od ławki