kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ostatni mecz na kuponie Barca 2x
1700 do ugrania za 140
Mam nadzieje ze nie odwala nic
0
@MrPGG Mozna zakupic taka piekna koszuleczke ?
0
Zrobila mi sie jakas aktualizacja dekodera i nie mam ani eurosport1 ani eurosport2
Ma ktos podobny problem ?
0
Rayo wystarczy 1-0 do dogrywki ?
0
@Joe_Pesci Lepiej miec takich zawodnikow i miec jakies alternatywy na reszte sezonu i walke o lige mistrzow niz zostac z Abde i Jutgla , moze poczekajmy az zaczna dla nas grac a nie wieczne narzekania przed
0
@kkbarca Ter Stegen
Alves Araujo Pique Alba
Pedri De Jong Nico
Gavi Ferran Jutgla
Tak bym to widzial na ten moment
0
@Odcinkowy Jeszcze nawet nie wygrala z Kanepi takze spokojnie , pogadamy za 2 godziny o przeciwniczce Igi
0
Gdyby Laporta sciagnal do nas Haalanda bylby to niesamowity transfer. On, Mbappe i Foden beda najlepszymi zawodnikami w przeciagu 2/3 lat moim zdaniem i dobrze byloby miec jednego z nich u siebie . Norweg to jest gwarancja bramek i mysle ze z nasza mega utalentowana mlodzieza by sie dogadal i cos wielkiego by z tego powstalo .
Vamos Laporta
0
@geass Nie zgodze sie z toba bo na PO moze byc Dest i Sergi Roberto a na SO Langlet Garcia Piqur Araujo widc rywalizacja jest tylko po prostu brakuje odpowiedniej jakosci
Za to Alba nie ma nawet przeciwnika na takim poziomie zeby z nim powalczyl o sklad i gra jak gra , mysli ze wszystko robi zajebiscie i po kazdej swojej zablokowanej wrzutce albo niecelnym podaniu ma jeszcze do kogos pretensje
13
Zarzad moim zdaniem nie powinien szukac ani napastnika ani srodkowego obroncy teraz w styczniu tylko wyciagnac Gaye z Valencii
Wczorajszy mecz pokazal jak Alba sie czuje pewnie i czy daje z siebie 30% czy 100 % to i tak wie ze bedzie gral . Mimo ze zagral gowno totalne to i tak na Real wyjdzie w podstawie bo nie ma kto za niego grac , gdyby Gaya byl to by go zmusil do ciezszej pracy i do rywalizacji
Zapraszam do dyskusji
0
Jaki Puiq jest beznadziejny ...
1
@Rothan1 Ktory bardziej ciezko stwierdzic jak dla mnie ale obaj prezentuja najlepszy poziom na tych mistrzostwach
Licze na wyrownany mecz i wielkie emocje a kto wygra jest mi to obojetne :)
1
@MesQueUnClub96 Ja licze mocno na Rydza, poki co na tym turnieju rewelacyjnie
0
@gumaz Poki co nie ale moze pozniej sobie zrobie jakiegos drineczka :D
1
@joloskyy Ja nie potrzebuje sylwestra zeby miec powod do spotkania ze znajomymi, dla mnie to dzien jak kazdy inny i smiac mi sie po prostu chce jak niektorzy albo nawet znaczaca czesc przezywa ten dzien
3
Ja ogladajac sobie Harryego i nie przejmujac sie w ogole sylwestrem zycze wam i sobie szczesliwego nowego roku i zeby Barca wrocila na wlasciwe miejsce :)
0
@Encore Zapowiada sie kilka naprawde ciekawych "transferow"
16
Jak to w ogole brzmi
Coutinho zarabia 22 ml euro ..
2
Jak to jest mozliwe ze ten pajac Gomez dalej jest bez zoltej w tym meczu ..
0
@Transu96 zajebista odpowiedz
0
O ktorej bedxie walka Khalidova?
0
Czytam sobie komentarze i po prostu sie smieje patrzac w telefon .
Jeszcze 2/3 tyg temu wszyscy Xavi Xavi Xavi, podniecanie sie , po pierwszym meczu wnioski ze widac poprawe gry itp itd
A dzis 90% ludzi najezdzanie na naszych , wysmiewanie, gnojenie , gadanie ze ten ten i ten sie nie nadaje
To prawda, nasi aktualnie nie zasluguja ani na gre w lidze mistrzow ani o walke o najwyzsze cele na krajowym podworku ale ludzie ... Dajmy temu wszystkiemu czas ...
Przed meczem wiekszosc komentarzy ze Liga Europy czeka , ze Bayern sie po nas przejedzie , ze Alba sie znowu obsra a po meczu wszyscy, przepraszam wiekszosc ,o wszystko pretensje
Czas ze Barcelona jest faworytem w Europie minal za sprawa Bartomeu i potrzeba czasu zeby to odbudowac a wydaje mi sie ze wszyscy by chcieli ze przyjdzie nowy trener i my pierdnieciem bedziemy wygrywac z Bayernem po 3-1
Najblizsze 2/3/4 lata beda dla na stopniowa odbudowa , tworzeniem nowej przyszlosci, nowe druzynt , nowych celow , nowych ambicji
Jesli ktos tego nie rozumie i oczekuje ze Barca w tym sezonie wygra lige , lige europy i puchar nie widzac innej opcji kiech nie nazywa sie kibicem Barcy bo nie zawsze jest kolorowo
Taka potega jak Milan chocby jest w kryzysie od ladnych paru lat i dopiero teraz powoli z tego wychodza
Ja mam nadzieje ze przez aktualna sytuacje ubedzie takich ludzi ktorzy sa tylko wtedy jak jest dobrze
Dziekuje :)
0
Lepiej miec uprawnienia na koparke czy koparko-ladowarke m?
0
@PIWOSZ89 Tez to wlasnie chcialem dodac :D
0
Tylko czekac na newsa ze Dembele odczul dyskomfort na treningu i bedzie pauzowal 2 tygodnie
65
Jak dla mnie koles jest do sprzedania i tyle
Ilez mozna wierzyc w to ze zmadrzeje i ze zacznie prezentowac odpowiedni poziom
0
Zawsze mnie zastanawia tok myslenia tych szejkow
Maja po 20 albo 30 miliardow kasy , nieograniczone mozliwosci a jak przychodzi co do czego to kloca sie o 2,3 albo 5 milionow
12
@patrykzmc2000 Newcastle moze byc powaznie zainteresowane
0
Ogromne wyzwanie przed Xavim bo musi sobie nie tylko poradzic z tym zeby druzyna spowrotem zaczela grac z pomyslem i polotem ale tez z relacjami z zawodnikami z ktorymi dzielil szatnie
Jestem bardzo ciekawy jak sobie poradzi i co z tego wyjdzie jesli faktycznie on zostanie naszym trenerem
1
Duzo ostatnio widac postow o Venom 2 i to pozytywnych dlatego moje pytanie czy warto zobaczyc jedynke bo nie widzialem ?