0

ma ktos jakis dobry link z meczem bo nie mam gdzie zobaczyc meczu. Z góry dzięki

0

Skład jest dobry, tylko bym dał Mascherano zamiast keity. A co do messiego niech odpocznie ale na końcowe 20 minut może wejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?