0

Neymar i Messi ... Co za duet.

0

Piękny obrazek w 4 min 6 sekundzie.

0

Macie ktoś link do prezentacji? Z góry dzięki.

0

23 lata ........ :(Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com

0

wszystkiego naljepszego Leo

0

Brakuje mi Ronaldinho w Barcie.

0

Ciekawy zawodnik, zobaczymy jak jutro zagra z hiszpanią.

0

Real jest mistrzem ale do maja 2013 roku. Vamos Barca

0

Fizzy Womack Skąd wiesz że będzie rezerwowym.

0

Jedyna osoba w realu ktora mowi prawde

0

nie dziwie sie mu mowil ze chce odpoczac a oni go "przesladuja"

0

fabregas- barcelonska krew alexis- niezwykly talent

0

ALBA , zarobic z transferow i do tego van persie

0

fantastyczny człowiek

0

nie wiecie czy david zagra

0

wzial bym go jest dobry i za darmo

0

brak slow maly wielki czlowiek

0

to nie byl najlepszy gol

0

obojetnie z kim ale fajnie by bylo gdyby villa zagral chociaz 20 m.

0

za darmo niech przychodzi

0

Niech zagra Afellay

0

nba93 zgadzam sie z toba

0

elkolo a skad wiesz ze real w finale bedzie

0

cos mi sie wydaje ze bedzie pogrom :)

0

to nie jest potwierdzony sklad ale taki by byl dobry . Wygrana i w maju do monachium VeB

0

Najpierw trzeba wygrac z chelsea a potem pogadamy o finale

0

PRZYDAL BY SIE BO MESSI I ALEXIS NIE MAJA Z KIM GRAC TELLO MA JESZCZE MALO DOSWIADCZENIA A CUENCA RAZ GRA DOBRZE RAZ ZLE

0

zgodze sie z abelardo1983 caly czas piszecie o tym ze jak barca wygra to cos tam ale pierwsze trzeba wygrac z levante i betisem zeby myslec o mistrzostwie

0

vamos barca !!!! Wygramy i obronimy mistrzostwo.

0

no i pieknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?