kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar i Messi ... Co za duet.
0
Piękny obrazek w 4 min 6 sekundzie.
0
Macie ktoś link do prezentacji? Z góry dzięki.
0
23 lata ........ :(Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
0
wszystkiego naljepszego Leo
0
Brakuje mi Ronaldinho w Barcie.
0
Ciekawy zawodnik, zobaczymy jak jutro zagra z hiszpanią.
0
Real jest mistrzem ale do maja 2013 roku. Vamos Barca
0
Fizzy Womack Skąd wiesz że będzie rezerwowym.
0
Jedyna osoba w realu ktora mowi prawde
0
nie dziwie sie mu mowil ze chce odpoczac a oni go "przesladuja"
0
fabregas- barcelonska krew alexis- niezwykly talent
0
ALBA , zarobic z transferow i do tego van persie
0
fantastyczny człowiek
0
nie wiecie czy david zagra
0
wzial bym go jest dobry i za darmo
0
brak slow maly wielki czlowiek
0
to nie byl najlepszy gol
0
obojetnie z kim ale fajnie by bylo gdyby villa zagral chociaz 20 m.
0
za darmo niech przychodzi
0
Niech zagra Afellay
0
nba93 zgadzam sie z toba
0
elkolo a skad wiesz ze real w finale bedzie
0
cos mi sie wydaje ze bedzie pogrom :)
0
to nie jest potwierdzony sklad ale taki by byl dobry . Wygrana i w maju do monachium VeB
0
Najpierw trzeba wygrac z chelsea a potem pogadamy o finale
0
PRZYDAL BY SIE BO MESSI I ALEXIS NIE MAJA Z KIM GRAC TELLO MA JESZCZE MALO DOSWIADCZENIA A CUENCA RAZ GRA DOBRZE RAZ ZLE
0
zgodze sie z abelardo1983 caly czas piszecie o tym ze jak barca wygra to cos tam ale pierwsze trzeba wygrac z levante i betisem zeby myslec o mistrzostwie
0
vamos barca !!!! Wygramy i obronimy mistrzostwo.
0
no i pieknie