0

Zobaczymy co z tej modlitwy mu wyjdzie.A co do przejścia Silvy to miło byłoby go zobaczyć w szeregach blaugrany. VeB

0



ciekawe jaki bedzie sklad bez puyola pique i maxwella :/

0

ma ktos link do meczu ?

z gory dzieki

0

same kontuzje a wielkie mecze tuz tuz niech sie wykuruja wszyscy a z manchesterem niech zagraja rezerwy

0

najlepiej niech pusci cesca i sie wszystko skonczy

0

niech sprzedadza maxwella manchesterowi bo ci tam maja kase a capdevila niech przychodzi do nas w koncu w reprezentacji gra z puyolem pique xavim iniesta villa i bousquetsem

0

wszystkiego nbajlepszego zdrowia i sukcesow klubowych i indywidualnych

0

wszystkiego nbajlepszego zdrowia i sukcesow klubowych i indywidualnych

0

juzef99 jaki final z valencia?

0

szacunek dla ciebie eric pokazales ze zaslugujesz na miejsce w tym klubie , a co do szacunku wielkie uznanie dla carlesa za takie zachowanie BRAVO BRAVO BRAVO

0

bojan raczej sie porzegna z barca ale dla takiego zawodnika jak alexis jest warto bo to zajebisty pilkarz VeB

0

jesli puyol i ai przygotowywali się tygodniami to mogli by zagrac alves pique puyol abidal

musimy wygrac VeB

0

ja bym dał inne ustawienie a potem jedynastke roku

0

aaalex

leżeć i się patrzeć :>

0

nie trzeba go kupywac bo i tak bedzie siedzial na lawie a mamy przeciez fontasa

0

Jak sprzedaja daniego to ten zespol nie bedzie taki fenomenalny jak teraz ale i tak bedziemy najlepsi VISCA EL BARCA

0

ja bym wystawil rezerwy ktos musi odpoczac na derby

0

najlepiej nie wpuszczac w ogóle pique bo jeszcze se zdobedzie zołtą a na gran derby europa pique jest bardzo potrzebny VAMOS BARCA

0

84% stawiam ze wygra

0

Liczę że się zgodzi na ten kontrakt bo dani jest jednym z najlepszych prawych obrońców

0

Są lepszą drużyną niż kiedyś, stanowią zwarty zespół i, podobnie jak my, dążą do zdobywania pucharów. Jeśli im tylko na to pozwolimy (śmiech). TO MI SIĘ NAJBARDZIEJ PODOBA

0

ile pique bedzie pałzował??????

0

i tak trzymać to poprawi na pewno forme psychiczną.

0

jak dla mnie to suarez i bale najlepszymi rozwiazaniami

0

Sevilla nie ma kluczowych zawodników ale sądzę że nie będzie łatwo

0

Będzie nowa gwiazda ale wara od naszych młodzianów.

0

Słabe oceny ale mamy trzy punkty

0

Pójdzie jak po maśle :>

0

chyba zapomnial że jest wyporzyczony a nie sprzedany

0

Było by miło jak na CAMP NOU zagościł TEVEZ lub SUAREZ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?