kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy co z tej modlitwy mu wyjdzie.A co do przejścia Silvy to miło byłoby go zobaczyć w szeregach blaugrany. VeB
0
ciekawe jaki bedzie sklad bez puyola pique i maxwella :/
0
ma ktos link do meczu ?
z gory dzieki
0
same kontuzje a wielkie mecze tuz tuz niech sie wykuruja wszyscy a z manchesterem niech zagraja rezerwy
0
najlepiej niech pusci cesca i sie wszystko skonczy
0
niech sprzedadza maxwella manchesterowi bo ci tam maja kase a capdevila niech przychodzi do nas w koncu w reprezentacji gra z puyolem pique xavim iniesta villa i bousquetsem
0
wszystkiego nbajlepszego zdrowia i sukcesow klubowych i indywidualnych
0
wszystkiego nbajlepszego zdrowia i sukcesow klubowych i indywidualnych
0
juzef99 jaki final z valencia?
0
szacunek dla ciebie eric pokazales ze zaslugujesz na miejsce w tym klubie , a co do szacunku wielkie uznanie dla carlesa za takie zachowanie BRAVO BRAVO BRAVO
0
bojan raczej sie porzegna z barca ale dla takiego zawodnika jak alexis jest warto bo to zajebisty pilkarz VeB
0
jesli puyol i ai przygotowywali się tygodniami to mogli by zagrac alves pique puyol abidal
musimy wygrac VeB
0
ja bym dał inne ustawienie a potem jedynastke roku
0
aaalex
leżeć i się patrzeć :>
0
nie trzeba go kupywac bo i tak bedzie siedzial na lawie a mamy przeciez fontasa
0
Jak sprzedaja daniego to ten zespol nie bedzie taki fenomenalny jak teraz ale i tak bedziemy najlepsi VISCA EL BARCA
0
ja bym wystawil rezerwy ktos musi odpoczac na derby
0
najlepiej nie wpuszczac w ogóle pique bo jeszcze se zdobedzie zołtą a na gran derby europa pique jest bardzo potrzebny VAMOS BARCA
0
84% stawiam ze wygra
0
Liczę że się zgodzi na ten kontrakt bo dani jest jednym z najlepszych prawych obrońców
0
Są lepszą drużyną niż kiedyś, stanowią zwarty zespół i, podobnie jak my, dążą do zdobywania pucharów. Jeśli im tylko na to pozwolimy (śmiech). TO MI SIĘ NAJBARDZIEJ PODOBA
0
ile pique bedzie pałzował??????
0
i tak trzymać to poprawi na pewno forme psychiczną.
0
jak dla mnie to suarez i bale najlepszymi rozwiazaniami
0
Sevilla nie ma kluczowych zawodników ale sądzę że nie będzie łatwo
0
Będzie nowa gwiazda ale wara od naszych młodzianów.
0
Słabe oceny ale mamy trzy punkty
0
Pójdzie jak po maśle :>
0
chyba zapomnial że jest wyporzyczony a nie sprzedany
0
Było by miło jak na CAMP NOU zagościł TEVEZ lub SUAREZ