0

dobra jedynastka, jedziemy po trzy punkty, Vamos Barca

0

Moj sklad : Valdes,Montoya,Song,Bartra,Adriano,Bousquets,Xavi,Iniesta,Pedro,Messi,Vlla

0

WSZYSTKIWGO NAJLEPSZEGO PANIE TITO

0

Napisz komentarz...sevilla sevilla sevilla sevilla !!! he:P

0

Brawo wreszcie sie cesc budzi Vamos Barca

0

villa za tello.

0

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I WSPANIAŁEJ KARIERY.

0

peikny gol nic dodac nic ujac

0

milo by bylo go zobaczyc w naszym klubie ale wydaje mi sie ze athletic w zimowym okienku go sprzeda

0

Gdy dostalismy czerwona kartke duzo sie skomplikowalo ale duze brawa dla blaugrany za zaangazowanie i za probe wyrownania lub wygrania.

0

Pawelm1999 Nie poniewaz real strzeliw wiecej bramek na wyjezdzie bedzie dogrywka jak bedzie 3-2 dla realu

0

ciekawe czy modric jutro zagr

0

ja piernicze znowu sie sezonzajebiscie zaczyna u sieie rozwalamy a na wyjezdzie nie umiemy gola strzelic chociaz je tracimy.

0

ja piernicze drugi je..ny blad

0

ku..a ten iniesta dzisiaj mnie wkur..a

0

ja pierd..e

0

sorki miedzy masche a song powinien byc alba

0

moj sklad: Valdes,Alves,Puyol,Masche,Song,Iniesta,Bousquets,Villa,Messi,Pedro

0

osobiscie licze na wystep villi i songa chociaz 20 ,15 min. Moj sklad na jutro : Valdes,Alves,Pique,Masche,Adriano,Bousquets,Xavi,Iniesta,Alexis,Messi,Pedro

0

messieo 19 00

0

na 10 zdjeciu thiago wyglada jakby se kostke skrecil.

0

Xavi6;) No nie powiem manitka by uciszyla wszystkich kibicow realu ale moim zdaniem nie wazne czy 5-0 czy 1-0 wazne zeby zdobyc puchar.

0

My za 34 mln euro kupujemy dobrych mlodych zawodnikow a real za ta kwote chce kupic modricia ktory wedlug mnie juz sie tak nie rozwinie ja alba czy song.

0

Jak zagra to ta "50-ka" bedzie swietna w jego wykonaniu, cos mi sie tak wydaje.

0

Andres8best pinto gra zawsze w pucharze a nie w superpucharze

0

Już jutro sie dowiemy czy i z jaka zaliczka pojada nasi na SB.

0

Pepe oficjalnie nie zagra z barca w superpucharze :)

0

wszyscy za nim tesknia ja tez ale trzeba myslec o terazniejszosci teraz jest tito i z tito bedziemy wygrywac jak z pepem.

0

afellaya i jonathana by wypozyczyl a fontasa sprzedal

0

Jak dla mnie ma wystarczające umiejetnosci aby grac w podstawowej jedynastce i taka opcje bym chcial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?