kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra jedynastka, jedziemy po trzy punkty, Vamos Barca
0
Moj sklad : Valdes,Montoya,Song,Bartra,Adriano,Bousquets,Xavi,Iniesta,Pedro,Messi,Vlla
0
WSZYSTKIWGO NAJLEPSZEGO PANIE TITO
0
Napisz komentarz...sevilla sevilla sevilla sevilla !!! he:P
0
Brawo wreszcie sie cesc budzi Vamos Barca
0
villa za tello.
0
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I WSPANIAŁEJ KARIERY.
0
peikny gol nic dodac nic ujac
0
milo by bylo go zobaczyc w naszym klubie ale wydaje mi sie ze athletic w zimowym okienku go sprzeda
0
Gdy dostalismy czerwona kartke duzo sie skomplikowalo ale duze brawa dla blaugrany za zaangazowanie i za probe wyrownania lub wygrania.
0
Pawelm1999 Nie poniewaz real strzeliw wiecej bramek na wyjezdzie bedzie dogrywka jak bedzie 3-2 dla realu
0
ciekawe czy modric jutro zagr
0
ja piernicze znowu sie sezonzajebiscie zaczyna u sieie rozwalamy a na wyjezdzie nie umiemy gola strzelic chociaz je tracimy.
0
ja piernicze drugi je..ny blad
0
ku..a ten iniesta dzisiaj mnie wkur..a
0
ja pierd..e
0
sorki miedzy masche a song powinien byc alba
0
moj sklad: Valdes,Alves,Puyol,Masche,Song,Iniesta,Bousquets,Villa,Messi,Pedro
0
osobiscie licze na wystep villi i songa chociaz 20 ,15 min. Moj sklad na jutro : Valdes,Alves,Pique,Masche,Adriano,Bousquets,Xavi,Iniesta,Alexis,Messi,Pedro
0
messieo 19 00
0
na 10 zdjeciu thiago wyglada jakby se kostke skrecil.
0
Xavi6;) No nie powiem manitka by uciszyla wszystkich kibicow realu ale moim zdaniem nie wazne czy 5-0 czy 1-0 wazne zeby zdobyc puchar.
0
My za 34 mln euro kupujemy dobrych mlodych zawodnikow a real za ta kwote chce kupic modricia ktory wedlug mnie juz sie tak nie rozwinie ja alba czy song.
0
Jak zagra to ta "50-ka" bedzie swietna w jego wykonaniu, cos mi sie tak wydaje.
0
Andres8best pinto gra zawsze w pucharze a nie w superpucharze
0
Już jutro sie dowiemy czy i z jaka zaliczka pojada nasi na SB.
0
Pepe oficjalnie nie zagra z barca w superpucharze :)
0
wszyscy za nim tesknia ja tez ale trzeba myslec o terazniejszosci teraz jest tito i z tito bedziemy wygrywac jak z pepem.
0
afellaya i jonathana by wypozyczyl a fontasa sprzedal
0
Jak dla mnie ma wystarczające umiejetnosci aby grac w podstawowej jedynastce i taka opcje bym chcial.