kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak za pierwszym razem powiedzial ze sedziowie nie pomogli Barceloie ( choc wszysc dobrze widzielismy spalony Ibry i sytuacje w ktorej Masche z Alba lezeli a Stark nie przerwal gry) to w srode pewnie bedzie mowil ze Barca wygrala bo on nie mial skladu :) .
0
To taki skład na PSG :
Valdes,Alves,Pique,Bousquets,Alba,Xavi,Cesc,Iniesta,Alexis,Messi,Villa
Taki pwinien byc moim zdaniem.
0
Pięknie. Po trzy punkty. Stawiam 4-1 bramki dla nas :
2 Alexis, Thiago i Alves.
0
Tak z innej beczki to zobaczcie :) http://www.wprzerwie.pl/Wpis,Sport,536999,1,Genialna-rozgrzewka-lionela-messiego-i-dani-alvesa-przed-meczem-z-psg.html
0
Jeden wilki minus :
GDZIE UNICEF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????
0
Rafalloxfcb
Dla mnie też Pan Leszek ale podoba mi się bardzo gdy sędziuje u jego boku Pan Rafał Wolski. :)
0
Jeśli Leo nie zagra w rewanżu to taki atak jak dla mnie:
Alexis,Villa,Tello
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
Ten słaby punkt to walka w powietrzu.Wygramy ten dwumecz bez wzgledu na pojedynki główkowe.
Vamos Barca
0
Dlaczego znowu Villa ma być na rezerwie. ?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jesli jest taki pewny ze to im pomoze to moze my im wyslemy mecz Barcelona Milan 4-0 :)
VeB
0
Mój sklad a sobote :
Pinto,Montoya,Pique,Adriano,Abidal,Bousquets,Thiago,Cesc,Alexis,Villa,Tello
Domyslam sie ze zminusujecie :P ale trzeba przed meczem dac odpoczac chlopakom.
0
Teraz przypomnijmy sobie tych którzy uważali ze Tito nie nadaje się na trenera. Teraz każdy chce aby wrócił. Jest naszym trenerem , zawsze musimy być przy nim. On nie jest od początku sezonu renerem on jest od początku z Pepem.
Wracaj Tito :)
0
K O M P A N Y
0
Sprzedać Valdesa i wypozyczyc Alexisa ( jesli nie poprawi swojej formy), kupic Neymara De Gea lub Ter Stegena i na srodku obrony bym widzial w Barcie Davida Luiza.
To moje zdanie.
0
Ja mam tylko takie życzenie- niech Villa gra cały czas w podstawowym. :)
Pozdro
0
No zobaczymy jesli Alexis tak bedzie gral jak dotychczas tp chyba sie go Barca pozbedzie aczkolwiek ostatnio Alexis pokazuje sie z dobrej strony.
0
Ja obstawiam 4-0
0
Fajna ciekawostka ale mysle ze nie wygralismy dlatego ze wczoraj bylo konclave. Po prostu jestesmy zajebsta druzyna.
0
mozna tutaj mowic ze barca jesy swietna jest zabujcza jest genialna jest magiczna . Owszem to wszystko sie jak najbardziej zgadza ale to co Barca wczoraj pokazala... Ja tego slowami nie umiem opisac. :) VAAMOOOOSSS BARCAAAA
0
Jak widać drużyny mają już patent na wygrywanie z Barceloną. Dumni o zwycięstwie , Wierni po porażce Liga i tak nasza.
Pozdro
0
DLACZEGO NIE WYSTAWI TELLO !!!!!!!!!!!!!!!!
0
Roura wszystko zniszczył :( . Mieliśmy taką ekipe przed wyjazdem Tito :( . Cóż pozostaje walczyć o LM bo lige już mamy raczej wygraną. Nie wiem dlaczego chcecie zmienic Vilanove skoro z nim mieliśmy w 19 meczach 18 zwycięstw . Dumni po zwycięstwie , wierni po porażce. Vamos Barca
0
Osobiście to bym za Pedro dal Tello. Ładnie się pokazał w meczu z Sevillą i myślę że należałoby mu dać szansę.
0
Przede wszystkim to Barca musi pierwsz strzelic bo jeśli to Real zaskoczy Barce i zdobędzie pierwszy bramkę to uwieży w siebie i mogą pójść za ciosem. Myśle że Blaugrana wygra 3-1 .
0
" Prawdziwy " kibic Barcelony nigdy nie zapomni o RONALDINHO.
0
Dokładnie taki sam sobie ustaliłem w głowie . :P
0
Eric musi w końcu strzelić gola dla Barcy w lidze . Vamos Barca.
0
Świetna wiadomośc. A tak z innej beczki to ta koszulka którą ma na sobie założoną Eric najbardziej mi się podobała jako domowe stroje. Vamos Barca.
0
Jeśli to jest prawdziwa informacja to Barca będzie miała w przyszłym sezonie skład jeszcze lepszy niż teraz.