0

fajnie by bylo gdyvy messi nie gral od poczatku tylko cala druga polowe wtedy by messi z neymarem razem pograli

0

ale na calym swiecie terzz beda gadac ze guardiola nic nie osiagnie w bayernie

0

uwielbiam tego pana co teraz wszedl i reusa :)

0

hahahaahha robben to on sie regularnie przewraca hahzh

0

robben po zlota pilke

0

dobil glowka

0

ale mecz w niemczech az milo popatrzec myslalem ze przevieg meczu bedzoe na odwrot a tu borussia tak cisnie

0

Tylko ze oni albo sie interesuja zawodnikami ktorych NIE DA SIE kupic albo takimi ktorzy nie sa zabardzo znani i obeznani w europejskim futbolu

0

Dlaczego my sie interesujemy (z calym szacuniem dla ich umiejestnosci) jakimis, w ogole nie znanymi, Omarami lub de Arrascetami a inne kluby Baleami, Fabregasami, i innymi ?

0

Mozecie mnie zminusowac ale ja nie lubie Bartry i to co wczoraj pokmazal w najmniejszym stopniu nie spelnia oczekiwan obroncy Barcelony. Bardzo duzo niecelnych podan to mnie najbardziej wkurzylo.

0

na cyfrze nie ma polsatu sport

0

301 kanal

0

czego sie tu obawiac?? Towarzyski mecz w ktorym w dodatku gramy prawie rezerwami

0

Ludzie !!!!!! ( niektorzy) co z was za kibice jak wy nawet nie wiecie ze neymar i hiszpanscy zawodnicy odpoczywaja po PK ??????????????????? pytacie sie po tysiac razy kiedy bedzie gral Neymar albo czy dzisiaj zagra .

0

To nwm ale wiem ze mecz na sto procent jest o 18 30

0

Cien szansy dla Tello Montoyi Roberto i Bartry. Oby obudzil tego starego dobrego grajacego do przodu a nie tylko do tylu Xaviego.

0

Dla tych co chca zobaczyć:
MECZ BAYERN MONACHIUM- FC BARCELONA NA KANALE ZDF O 18.05 STUDIO

0

Zobaczymy jak to bedzie. Pierwszy raz bedzie mial okazje sie wykazac 21 sierpnia w pierwszym meczu SH . Oby nie kazal Neymarowi grac pod Messiego.

0

Super. Jak ogladam te bramki z manity z meczu z chelseą i w finale ligi mistrzow to chce mi sie plakac . Jestem dumny ze jestem kibicem Barcy.

0

t.silva jesli chce grac u nas to musi isc do zarzadu i powiedziec ze chce odejsc. Ja osobiscie mam juz dosc tych wwzystkich informacji o t.silvie. Dawac Aggera do nas. Obeznany w angli a tam szczegolnie obroncy maja ciezkko.

0

Piotr,1985,
Dokladnie. Tutaj maja sie wypowiadac kibice barcy na temat barcy albo innego sportu a nie o jakims dziecku krolowej.

0

Dawac Aggera do nas.

0

od kiedy ty kibicujesz Barcelonie ??? bo z twojej wypowiedzi wnioskuje ze ten thiago na lwace to nie thiago silva ?? po co tu siedza tacy kibice

0

A moze zostawimy Rubiego na trenera. Moze sie sprawdzi.

0

Szkoda, trzymaj sie Tito.

0

1 Agger (solidny moze nawet bardzo dobry obronca )
2 David Luiz ( nie trzeba nic mowic :P )
3 Vertonghen ( dobry,mlody wysoki ma juz doswiadczenie ale watpie zeby koguty go puscily )
Ktoregos z nich chcialbym w Barcelonie

0

David Luiz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jedyna pozytywna strona tego transferu to otrzymanie 25 ml euro a poza ty : Tracimy wysmienitrego grajka , Tiot i zarzad po raz kolejny dali ise upokorzyc, tracimy przyszlosc klubu, bayern sciaga kolejna gwiazde

0

Powoli nudne sie orbia te ciagle spekulajce o Thiago Silvie . Juz bym wolal wydac te 35 mln i sciagnac Davida Luiza.

0

Ale pewnie by nie doszedl a jesli juz to pewnie i tak by go nie przeczytal ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?