0

0

Iniesta porazka, porazka, porazka i nic wiecej.
Od poczatku drugiej messi za inieste cesc do pomocy i jedziemy.

0

nsport 36

0

no nwm czy 2-1 to znaczy rozjechali a przypominam ze twoj realek w tamtym sezonie nic nie wygral .. no superpuchar ale malo istotny " kolejny sezon za nami , a u was bez zmian w gablotce z pucharami "

0

O wybacz :P nie zauwazylem tego :P sroki i dzieki za info

0

a moj sklad jest taki :
VV,Montoya,Bartra,Puyol,Adriano,Song,Iniesta,Cesc,Pedro,Messi,Neymar

0

Mam pytanie nie wie ktos czy nc + bedzie transmitowalo mecz na zywo bo na programie mam tylko 20 15

0

Kiedy jest dokaldnie losowanie pucharu krola bo wiem ze dzisaij mialo byc ale nwm o ktroej

0

no ob bo do du.y sie bedzie ogaldalo wiedzac ze moze juz byc inny wynik ... :/

0

czytam program tv na sobote i nie ma na zywo Osasuny z Barca o 20 15 jest ??? co to ma byc ???

0

Mam proscbe odnosnie terminarzu bo data Gran Derbi zostala juz oficjalnie potwierdzona a w naszym terminarzu jest nadal 27 z *

0

jesli zarzad bedzie chcial sprzedac Alvesa (oby nie) to brac go za te 15 mln a jesli nie to nie kupowac a tym bardziej wymieniac

0

oby po reprezentacjach znowu nie gral tylko pod messiego

0

gorzej bedzie jak Alexis po takim meczu adal bedzie gral pod Messiego, po tym jak dostal wiary w siebie strzelil 2 gole ,pieknie

0

te gran derbi 6-2 na SB to bylo cos... bodajrze o 20 lub 22

0

jesli tata bedzie na niego stawial a on bedzie w formie to moze byc z nim jak z varanem,moze sie przebic do skladu i juz z nkego nie wypasc

0

8 a i tak nie wiadomo czy to on strzelil

0

atletico 1-0 :P

0

juz nie moge sie doczekac Gran Derbi

0

Ney gra wysmienicie od poczatku sezonu mimo ze nie strzelil narazie wielu goli ale co wazne duzo asystuje i bardzo duzo wklada w zespol. Spedzi tutaj dlugie lata z wieloma ttrofeami indywidualnymi i klubowymi.
Tego mu zycze.
VeB y Vamos NeYmar y Vamos Barca

0

w paryzu bylo 2-2 a nie 1-1

0

Nwm jak wy ale jak Bartra bedzie tak gral to ja go widze na GD ... choc moze nie udzwignac ciezaru meczu.

0

jak mnie wkur..a raka gra jak gra celtic ...

0

Co tu duzo mowic...
PO ZWYCIESTWO

0

Moj sklad:
VV,Alves,Pique,Bartra,Adriano,Busi,Iniesta,Xavi,Neymar,Cesc,Pedro

0

Mlodziki z Barcy wygraly z Realem 7-0 !!!!!!

0

Oby byl gotowy na Gran Derbi w 100 %

0

Sklad MD tylko Tello za Pedro i Iniesta za xaviego

0

zapewne Ney jutro nie zagra ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?