kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Iniesta porazka, porazka, porazka i nic wiecej.
Od poczatku drugiej messi za inieste cesc do pomocy i jedziemy.
0
nsport 36
0
no nwm czy 2-1 to znaczy rozjechali a przypominam ze twoj realek w tamtym sezonie nic nie wygral .. no superpuchar ale malo istotny " kolejny sezon za nami , a u was bez zmian w gablotce z pucharami "
0
O wybacz :P nie zauwazylem tego :P sroki i dzieki za info
0
a moj sklad jest taki :
VV,Montoya,Bartra,Puyol,Adriano,Song,Iniesta,Cesc,Pedro,Messi,Neymar
0
Mam pytanie nie wie ktos czy nc + bedzie transmitowalo mecz na zywo bo na programie mam tylko 20 15
0
Kiedy jest dokaldnie losowanie pucharu krola bo wiem ze dzisaij mialo byc ale nwm o ktroej
0
no ob bo do du.y sie bedzie ogaldalo wiedzac ze moze juz byc inny wynik ... :/
0
czytam program tv na sobote i nie ma na zywo Osasuny z Barca o 20 15 jest ??? co to ma byc ???
0
Mam proscbe odnosnie terminarzu bo data Gran Derbi zostala juz oficjalnie potwierdzona a w naszym terminarzu jest nadal 27 z *
0
jesli zarzad bedzie chcial sprzedac Alvesa (oby nie) to brac go za te 15 mln a jesli nie to nie kupowac a tym bardziej wymieniac
0
oby po reprezentacjach znowu nie gral tylko pod messiego
0
http://primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=261246
0
gorzej bedzie jak Alexis po takim meczu adal bedzie gral pod Messiego, po tym jak dostal wiary w siebie strzelil 2 gole ,pieknie
0
te gran derbi 6-2 na SB to bylo cos... bodajrze o 20 lub 22
0
jesli tata bedzie na niego stawial a on bedzie w formie to moze byc z nim jak z varanem,moze sie przebic do skladu i juz z nkego nie wypasc
0
8 a i tak nie wiadomo czy to on strzelil
0
atletico 1-0 :P
0
juz nie moge sie doczekac Gran Derbi
0
Ney gra wysmienicie od poczatku sezonu mimo ze nie strzelil narazie wielu goli ale co wazne duzo asystuje i bardzo duzo wklada w zespol. Spedzi tutaj dlugie lata z wieloma ttrofeami indywidualnymi i klubowymi.
Tego mu zycze.
VeB y Vamos NeYmar y Vamos Barca
0
w paryzu bylo 2-2 a nie 1-1
0
Nwm jak wy ale jak Bartra bedzie tak gral to ja go widze na GD ... choc moze nie udzwignac ciezaru meczu.
0
jak mnie wkur..a raka gra jak gra celtic ...
0
Co tu duzo mowic...
PO ZWYCIESTWO
0
Moj sklad:
VV,Alves,Pique,Bartra,Adriano,Busi,Iniesta,Xavi,Neymar,Cesc,Pedro
0
Mlodziki z Barcy wygraly z Realem 7-0 !!!!!!
0
Oby byl gotowy na Gran Derbi w 100 %
0
Sklad MD tylko Tello za Pedro i Iniesta za xaviego
0
zapewne Ney jutro nie zagra ...