kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
racja , zlota pilka nei decyduje o tym kto jest najlepszy na swiecie no moze i tak ale nie pod wzgledem pilkarskim tylko pod wzgledem rozegranego roku.
0
A ja bym dal Robbenowi wygra tyle samo co Ribery a abrdziej przyczynil sie do LM .
Na pewno nie Ronaldo , nic nie wygral .
0
Dzisiaj gramy z ostatnia druzyna ligi...
druzyna ktora zajela w tamtym sezonie miejsce w czolowej dziesiatce..
gdzie ten Betis z tamtego sezonu
0
Oby Tata wkoncu zrozumial ze Cesc ma grac w podstawowym
0
Moj sklad na Betis:
VV,Alves,Puyol,Bartra,Adriano,Cesc,Song,Iniesta,Neymar,Messi,Tello
0
real jest 3 barca jest 1 ...
ja to dobrze widze
0
cartagena/barcelona-girona/getafe
0
olimpic/real-malaga/osasuna
0
Valdes,Alves,Pique,Puyol,Adriano.Song,Cesc,Iniesta,Alexis,Messi,Neymar
0
Ja osobiscie kocham to klepanie naszych graczy, szczegolnie teraz gdy Tata wprowadzil troszke szybszego rozgrywania al i tak mi sie to barzo podoba jak podaja w ciagu 20 sekund moze z 10 razy
0
Cieszy dotychczasowa gra Barcy jednynie czego szkoda to remisu z Osasuna oprocz tego wszystko pieknie , po LaLige,LM i CdL
Vamos Barca
0
Moim zdaniem Busi powinien miec 5
Nie przystaje takiemu zawodnikowi, w najwazniejszes strefie na boisku tyle strat i niedokladnych podan.
nie zakonczylo sie to bramka dla Espanyolu ale w porownaniu z poprzednimi meczami Busi fatalnie .
0
Dawac mu umowe
po 1 on jest takim smieszkiem w szatni
po 2 jest jednym z najlepszych prawych obroncow
po 3 ma bardzo dobry kontakt z messi i neyem
0
chyba jak dotad w kazdym :)
0
co z tego ze messi ma mniej goli skoro to barca jest pierwsza i ma nad realem 9 pk przewagi, to barca wygrala superpuchar nie real ktorego nawet w nim nie bylo
0
Przypomnijmy sobie tydzien moze dwa po ogloszeniu transferu Neya do Barcy...
"Nie poradzi sobie w Europie"
"Po kilku meczach bedzie polamany"
"Co z tego ze duzo strzelal w brazyli... to nie europa"
A teraz... co mecz jest on zawodnikiem meczu, ma juz 3 gole i 6 asyst w lidze oraz gola w SH na wage zdobyca tego trofeum.
Oby tak dalej Ney, oby tak dalej Barca.
VeB
0
a co z alexisem ??
0
ale z Espanyolem gramy u siebie wiec jest git a z Celta tez powinni sobie nasi dac spokojnie rade.
0
gdyby twoja stara sie nie dupczyla to by nie bylo kolejnego kibica realu na tej stronie
0
PROSZE DAJ MESSIEGO NA SRODEK I ALEXISA ZA CESCA
PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSS
0
MAMY WJEBANE Z MESSIM NA SKRZYDLE I CESKIEM NA SZPICY I MASCHE W OBRONIE PRZYKRO MI TO MOWIC ...
0
sorki ale musze to napisac w sprawie skladu : JA PIERDOLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ale ja chce orlowskeigo i wolskiego
0
Jak wybrac ten komentarz na mecz ???? w canal + sport
??
0
Orlowski, Wolski
0
Nie masz kumpli po 18 co by ci puscili???
0
ucielo Neymar
0
Ja bym dal taki sklad
VV,ALVES,PIQUE,PUYOL,ADRIANO,BUSQUETS,XAVI,CESC,ALEXIS,MESSI,NEYMAR
0
sa dwa wytlumaczenia w sprawie bartry albo go oszczedza na gran derbi albo boi sie go wystawic z trudniejszym rywlem
0
tylko nie iniesta to co on gra ostatnio to koszmar