0

tak sie sklada ze to ja przy zakupie dostalem jakies dodatki i paczki

0

przyszla mi fifa dzisaij i nie moge grac - zalaczyc gry bo mi pisze ze premiera dopiero jutro a moj kolega kupil 2 dni temu w saturnie i juz gra

0

niech mi ktos poda jaki to ma byc rekord dzisiaj pobity bo czytalem dzisiaj newsa ale nie do konca sie kapnalem o co chodzi ...

0

auper pomysl ale jeszcze lepiej by bylo jakby ta droga z camp nou do domu victora byla i po przejsciu tej drogi victor wchodzi na stadion a tam100 000 kibicow i mozaika Victor zostan, kochamy cie.

0

Zalosny to ty jestes

0

Moj sklad na ten mecz:
VV,Alves,Pique,Masche,Adriano,Busi,Iniesta,Xavi,Pedro,Messi,Neymar

0

napisze potem pod tym link obczajcie

0

Jak ja bym chcial Igłe u nas ... Uwielbiam tego pilkarza

0

jak strzeli to sie juz getafe nie podniesie

0

I tak trzymac Getafe

0

W maju i czerwcu bedzie " Campeones Campeones olee olee oleeeee " :)

0

Na stronie livesports.pl pisze ze Rayo mialo 55 % pilki o_O

0

zgadzam sie ale watpie zeby song byl w podstawowym nawet jakby mial lepsza forme od busiego ...

0

Ja bym chcial ktoregos z tych obroncow :
Vertonghen,Agger,Garay,Kompany

0

Mecz meczowi nierowny

0

Jaki jest rekord ??? Kto najwiecej rozegral ??

0

YHY uwaga bo Real go pusci do Barcy

0

Ich wspolpraca kojarzy mi sie jak wspolpraca z messim gdy ten przyszedl do Barcy.
Oby tak dalej i nie tylko z Neymarem

0

postawilem na kuponie na Barce :P

0

podaj stronke

0

Ja bym dal na lewa Adriano do tego i za albe Alvesa

0

Redakcjo mam pytanie :
Dlaczego na zdjeciu tygodnia jest djecie z przed miesiaca ????!!!!!!

0

A ja chce zeby rzedluzyli z nim kontrakt. Jest w takiej formie ostatnio jakiej jest ale moze dla nas zrobic jeszcze sporo dobrego a z czasem wstawic na stale Montoye do podstawowego.

0

Alba od poczatku szonu dno. Gdyby Adriano byl juz w stu procentach gotowy to jak najbardziej on.

0

Nie na temat Betis- Jablonec 6-0 :)

0

Licza sie trofea a nie czy ktos zagra w polfinale i odpadl

0

Ribery nic takiego wieliego nie zrobil . Jedyne co jest na jego korzys to to ze zdobyl potrojna korone

0

Michal98 to by byl najlepszy sklad ale Adriano nie zagra

0

Piekne zdjecie :) az sie twarz sama usmiecha :)

0

Dwa slowa:
VAMOS BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?