kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak sie sklada ze to ja przy zakupie dostalem jakies dodatki i paczki
0
przyszla mi fifa dzisaij i nie moge grac - zalaczyc gry bo mi pisze ze premiera dopiero jutro a moj kolega kupil 2 dni temu w saturnie i juz gra
0
niech mi ktos poda jaki to ma byc rekord dzisiaj pobity bo czytalem dzisiaj newsa ale nie do konca sie kapnalem o co chodzi ...
0
auper pomysl ale jeszcze lepiej by bylo jakby ta droga z camp nou do domu victora byla i po przejsciu tej drogi victor wchodzi na stadion a tam100 000 kibicow i mozaika Victor zostan, kochamy cie.
0
Zalosny to ty jestes
0
Moj sklad na ten mecz:
VV,Alves,Pique,Masche,Adriano,Busi,Iniesta,Xavi,Pedro,Messi,Neymar
0
napisze potem pod tym link obczajcie
0
Jak ja bym chcial Igłe u nas ... Uwielbiam tego pilkarza
0
jak strzeli to sie juz getafe nie podniesie
0
I tak trzymac Getafe
0
W maju i czerwcu bedzie " Campeones Campeones olee olee oleeeee " :)
0
Na stronie livesports.pl pisze ze Rayo mialo 55 % pilki o_O
0
zgadzam sie ale watpie zeby song byl w podstawowym nawet jakby mial lepsza forme od busiego ...
0
Ja bym chcial ktoregos z tych obroncow :
Vertonghen,Agger,Garay,Kompany
0
Mecz meczowi nierowny
0
Jaki jest rekord ??? Kto najwiecej rozegral ??
0
YHY uwaga bo Real go pusci do Barcy
0
Ich wspolpraca kojarzy mi sie jak wspolpraca z messim gdy ten przyszedl do Barcy.
Oby tak dalej i nie tylko z Neymarem
0
postawilem na kuponie na Barce :P
0
podaj stronke
0
Ja bym dal na lewa Adriano do tego i za albe Alvesa
0
Redakcjo mam pytanie :
Dlaczego na zdjeciu tygodnia jest djecie z przed miesiaca ????!!!!!!
0
A ja chce zeby rzedluzyli z nim kontrakt. Jest w takiej formie ostatnio jakiej jest ale moze dla nas zrobic jeszcze sporo dobrego a z czasem wstawic na stale Montoye do podstawowego.
0
Alba od poczatku szonu dno. Gdyby Adriano byl juz w stu procentach gotowy to jak najbardziej on.
0
Nie na temat Betis- Jablonec 6-0 :)
0
Licza sie trofea a nie czy ktos zagra w polfinale i odpadl
0
Ribery nic takiego wieliego nie zrobil . Jedyne co jest na jego korzys to to ze zdobyl potrojna korone
0
Michal98 to by byl najlepszy sklad ale Adriano nie zagra
0
Piekne zdjecie :) az sie twarz sama usmiecha :)
0
Dwa slowa:
VAMOS BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!