kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nareszcie zaczynamy nowy sezon, oby to byl sezon z potrojna korona :) + superpuchar hiszpanii . Vamos Barca
0
Napisac list do Rosella w imieniu wszystkich polskich kinicow Barcy zeby wypozyczyli go chociaz na pol roku :) :P
0
moze sie ze mna nie zgodzicie ale ja bym chcial obronce i do tego Igłę
0
Nie zdziwie sie jesli tak bedzie.
0
Lampard powinien otrzymac ta nagrode.
0
Ztego co wiem Villa nie prowokowal , po prostu byl wslizg i niefortunnie uipadl.Co tu ma Villa do tego
0
Pare razy widialem ale nie mowie ze tak bedzie po prstu on tu trzymaniem pilki przy nodze prowokuje obroncow a moga sie znalezc acy co go nie beda lubic i wejda ostro. Takie jest moje zdanie ale oby do tego nie doszlo.
0
A dlaczego ma nie dac rady ?? :) . To jest swietny zawodnik , tylko boje sie o jedno ( oby do tego nie doszlo) , ze gdy bedzie jakiegos solidnego obronce prowokowal trickami np. obronce typu Terry to po prostu polamia mu nogi i tyle z tego bedzie.
0
tutaj powinno byc jeszcze za mala jak dla mnie
0
Coś zaczynam czuc powoli ze wkoncu zobaczymy go w koszulsce Blaudrany :) oby zakontraktowali go jak najszybciej. Ja bym jeszcze chcial Rooneya ale nie mamy tyle kasy :( .
0
Ja osobiscie postaralbym sie o Davida Luiza lub Kompanego ale watpie w tego drugiego.
0
Posluchajcie hahahahah super pomysl :)
0
Przydalby nam sie taki Fred. Potrafi sie odnalezc w polu karnym i wykonczyc sytuacje.
0
Liczylem na awans Girony ale coz...
0
sorki tam wczesniej co napisalem powinno byc po odejsciu guardioli.
Zapomnialem tego dopisac albo przeoczylem i temu to zle wyglada :P
0
Moim zdaniem po odejściu powiniśmy się postarac o Pellegriniego na pierwszego trenera a Tito dalej jako Asystent.
0
szoda ze z primaera division odchdzi tyle gwiazd : Navas prawdopodobnie Negredo Falcao ...
0
Jeśli nie Dvid Luiz albo Thiago Silva to jak najberdziej tak !!!!1
0
DLA TYCH CO JESZCZE NIE WIEDZA , MECZ HISZPANIA URUGWAJ NA TVP SPORT NA ZYWO
0
Jak Neymar bedzie gral tak samolubnie jak z Anglia to duzonie ugra, zreszta brazylia ma dobrych graczy ale samych ktorzy lubia grac indywidualnie:
0
Jose Mourinho i jego słowa dla Mundo Deportivo w 2000 roku: "Jeśli będę trenował Real Madryt, to tylko po to, aby go zniszczyć. Na zawsze będę cule".
0
ja bym chcial zeby tym glownym srodkowym pom. byl THIAGO
0
ja bym chcial Barca,Lyon,City,Napoli
0
Kolejny du..y ruch zarzadu :( . Niestety powoli schodzimy na pscy Pierwsze Thiago potem Abi teraz ten mlodzik...
0
Moim zdanie powinien grac w podstawowym skladzie w omocy z iniesta i bousquetsem
0
Najchetniej to bym ojechal do tej barcelonyi powiedzial tito prosto w oczy co o nim mysle . Gdzie Tello !!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????????????????????????????????????????? Daje jakiegos ville bez formy od 2 miesiecy , jak ten chlpak ma sie rozwijac
0
Mam pytanie : po co na naszej stronie aktualności z Realu ???
0
Nie byl bym przeciwko zeby go srzedac a do odstawy Montoya.
0
0
Dlaczego nie ma Tello jak on ma sie rozwijac jak nie w taich meczach !!!!!!!!!!??????????????????