0

nareszcie zaczynamy nowy sezon, oby to byl sezon z potrojna korona :) + superpuchar hiszpanii . Vamos Barca

0

Napisac list do Rosella w imieniu wszystkich polskich kinicow Barcy zeby wypozyczyli go chociaz na pol roku :) :P

0

moze sie ze mna nie zgodzicie ale ja bym chcial obronce i do tego Igłę

0

Nie zdziwie sie jesli tak bedzie.

0

Lampard powinien otrzymac ta nagrode.

0

Ztego co wiem Villa nie prowokowal , po prostu byl wslizg i niefortunnie uipadl.Co tu ma Villa do tego

0

Pare razy widialem ale nie mowie ze tak bedzie po prstu on tu trzymaniem pilki przy nodze prowokuje obroncow a moga sie znalezc acy co go nie beda lubic i wejda ostro. Takie jest moje zdanie ale oby do tego nie doszlo.

0

A dlaczego ma nie dac rady ?? :) . To jest swietny zawodnik , tylko boje sie o jedno ( oby do tego nie doszlo) , ze gdy bedzie jakiegos solidnego obronce prowokowal trickami np. obronce typu Terry to po prostu polamia mu nogi i tyle z tego bedzie.

0

tutaj powinno byc jeszcze za mala jak dla mnie

0

Coś zaczynam czuc powoli ze wkoncu zobaczymy go w koszulsce Blaudrany :) oby zakontraktowali go jak najszybciej. Ja bym jeszcze chcial Rooneya ale nie mamy tyle kasy :( .

0

Ja osobiscie postaralbym sie o Davida Luiza lub Kompanego ale watpie w tego drugiego.

0

Posluchajcie hahahahah super pomysl :)

0

Przydalby nam sie taki Fred. Potrafi sie odnalezc w polu karnym i wykonczyc sytuacje.

0

Liczylem na awans Girony ale coz...

0

sorki tam wczesniej co napisalem powinno byc po odejsciu guardioli.
Zapomnialem tego dopisac albo przeoczylem i temu to zle wyglada :P

0

Moim zdaniem po odejściu powiniśmy się postarac o Pellegriniego na pierwszego trenera a Tito dalej jako Asystent.

0

szoda ze z primaera division odchdzi tyle gwiazd : Navas prawdopodobnie Negredo Falcao ...

0

Jeśli nie Dvid Luiz albo Thiago Silva to jak najberdziej tak !!!!1

0

DLA TYCH CO JESZCZE NIE WIEDZA , MECZ HISZPANIA URUGWAJ NA TVP SPORT NA ZYWO

0

Jak Neymar bedzie gral tak samolubnie jak z Anglia to duzonie ugra, zreszta brazylia ma dobrych graczy ale samych ktorzy lubia grac indywidualnie:

0

Jose Mourinho i jego słowa dla Mundo Deportivo w 2000 roku: "Jeśli będę trenował Real Madryt, to tylko po to, aby go zniszczyć. Na zawsze będę cule".

0

ja bym chcial zeby tym glownym srodkowym pom. byl THIAGO

0

ja bym chcial Barca,Lyon,City,Napoli

0

Kolejny du..y ruch zarzadu :( . Niestety powoli schodzimy na pscy Pierwsze Thiago potem Abi teraz ten mlodzik...

0

Moim zdanie powinien grac w podstawowym skladzie w omocy z iniesta i bousquetsem

0

Najchetniej to bym ojechal do tej barcelonyi powiedzial tito prosto w oczy co o nim mysle . Gdzie Tello !!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????????????????????????????????????????? Daje jakiegos ville bez formy od 2 miesiecy , jak ten chlpak ma sie rozwijac

0

Mam pytanie : po co na naszej stronie aktualności z Realu ???

0

Nie byl bym przeciwko zeby go srzedac a do odstawy Montoya.

0

POSLUCHAJCIE :) :) AZ SIE LEZKA W OKU KRECI :)

0

Dlaczego nie ma Tello jak on ma sie rozwijac jak nie w taich meczach !!!!!!!!!!??????????????????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?