kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym widział taki skład : Valdes,Alba,Pique,Masche,Alves,Thiago,Song,Cesc,Alexis,Messi,Iniesta.
Bardzo mi się podobały występy Songa,Thiago w meczu z getafe dlatego myślę że należałoby im dać szansę na grę.
0
jakby ramos przeszedl do barcy to po 1 barca by miala najlepsza obrone na swiecie a po 2 to sergio mialby tak przej ..... W madrycie jak figo w barcelonie
0
Ja bym bardzo chciał zobaczyć Davida Luiza w koszulce Barcy.
0
Ja osobiście jestem za ściągnięciem Reiny. Kto inny będzie pasował Barcie jak nie wychowanek :) .
0
Ale Barca ma przyszłość. Brawo młodziaki. Vamos Barca
0
moglby mi ktos powiedziec gdzeie jest rozgrywany final copa del rey . Z gory dzieki.
0
uby tak w maju :P
0
nie wiem jak wam ale mi się bardzo dzisiaj podobał thiago song i oczywiście don andres . Pozdro :)
0
Xavi Hernandez 6 Na jakiej podstawie oceniasz ze Tito jest gorszy od Pepa . Człowieku niewiadomo jak pojdzie Pepowi w innej lidze , a poza tym to Tito pracuje pierwszy sezon zobaczymy na koniec jak znowu odzyskamy lige i moze wygramy puchar i lige mistrzow
0
Nie wiem jak wy ale ja bym go sprowadzil na ostatni sezon w karierze :).
0
Według mnie to Villa już regularnie nie pogra. Ja bym go sprzedał do tego Arsenalu.
0
maly wielki czlowiek .
0
ja bym zrobil tak : valdes niech gra do konca swojego kontraktu , alexisa bym wymienil za neymara i tam najwyzej 10 mln doplaty i bym kupil Thibaut Courtois
0
jak malaga zagra tak jak z realem to bedzie ciezko ale warto zauwazyc ze real jest slaby w tym sezonie. Licze na zwyciestwo jestesmy w wielkiej formie. Vamos Barca
0
blagam niech tito wkoncu wystawi ville !
0
sorki brak puyola i adriano a nie iniesty
0
ja bym wystawil taki sklad : valdes,alves,pique,masche,alba,busquets,xavi,iniesta,alexis,messi,villa. Brak puyola i iniesty poniewaz mieli ostatnio drobne dolegliwosci dlatego nie ryzykowalbym kontuzji. Pozdro
0
NO NIE . Jak zaczelo sie dobrze dziac w barcie i eric powraca i swietnie gra zespol i Tito sie pieknie wprowadzil w nowy sezon to taka przykra wiadomosc :(. Trzymaj sie Tito.
0
Bardzo dobry kolejny juz mecz w naszym wykonaniu pewne zwyciestwo i kolejne 3 punkty ): VeB
0
mecz swietny piekne bramki piekne akcje oraz doping ze strony kibicow a bramka adriano... nie umiem tego opisac slowami :) Vamos Barca
0
ALEXIS,MESSI,TELLO
0
Ja bym wystawil taki sklad : VV,MONTOYA,MASCHE,PUYOL,ADRIANO,XAVI,BOUSQUETS,INIESTA,ALEXIS,MESSI,TELLO
0
Ta pierwsza juz byla 2 sezony temu tylkop sie unicef zmienil i Qatar mogliby inne troche zaprojektowac ale za to wyjazdowe sa super
0
gdyby taki sklad wystawil Tito to bym sie cieszyl. Bardzo dobry . :)
0
Najlepszego David :)
0
Najszego David :)
0
Ten który ogląda każdy mecz PO 1 to watpie ze mieli szczescie bo ten strzal od ronaldo byl nie do obrony a PO 2 todruga brake strzelil oezil ( po asyscie cristianpo ale bramka oezila) a PO 3 tak od siebie to atletico w ogole nie istnialo
i tyle pozdro
0
a tak z tematu meczu barcy to sadze ze ten gol pierwszy messiego ktorego wpisal mu sedzia powinien byc samobujem amorebiety.
0
Maciej83 Zgadzam sie z toba. Atletico nic nie gra oczywiscie real tez nie jest w wybornej formie ale atletico dzisiaj to beznadzieja.
0
Bardzo dobry mecz w wykonaniu barcy. Najbardziej podobal mi sie dzisiaj Pique i Cesc