0

Ah ten ronaldinho ah ten messi

0

"Krzysiek" Messi nie umie strzelac z dystansu to se przypomnij albo zobacz bramki z finalu ligi mistrzow barca man utd 3-1

0

hehe

0

TheBlues and Barca Bo go w domu bija.

0

"Krzysiek" Jak jestes kibiecem barcy to cie nie rozumiem a jak realu to żegnamy z tej strony.

0

Poadałby ktos link do prezentacji przed meczem. Z gory dzieki.

0

magda430 Wlasnie nie wiem bo podczas wczorajszego meczu komentatorzy mowili ze moze zagrac ale nie wiem.

0

ale dzisiaj chyba nie zagra nie?

0

Moze byc zadowolony bo to co wczoraj pokazali nasi pilkarze to po prostu rece same skladaly sie do oklaskow.

0

creatura Cos mi sie wydaje ze tito oszczedzi messiego inieste i xaviego na czwartek.

0

Już sie nie moge doczekac tego meczu.

0

Ciężko bedzie z kondycja ale wierze w naszych. Vamos Barca

0

- Ciekawe czy pomyślał że siedział by u nas na ławie a w arsenalu by grał w podstawowym + Wkońcu zaczął by zdobywać jakiejś trofea.

0

kacperowski20 Ponieważ odbywa się on w chinach i za to tam liga dostaje 10 mln

0

Popieram Tito

0

Szkoda ...

0

fachowa symulka alexisa

0

fajne zacowanie maxwella i vilanovy przy lawce

0

piekna bramka

0

juz z nimi jada

0

Javier zasługuje aby grać u boku Pique lub puyola.

0

skoro przyjdzie w zimie a bedzie gral dopiero od nowego sezonu to troche nie tego .

0

Ja bym wziął tego aggera lub luiza z chelsea.

0

Vamos Barca

0

Todo lo mejor

0

peterbest skąd wiesz?

0

wymianić ibiego za humelsa i coś dopłacić.

0

Nie ważne jaki komentator ważne że my wygramy.

0

PABLITO
Zobaczemy jak villa poradzi sobie w sparingach ale też liczę na jego dobra forme.

0

Niech zagra pierwsza drużyna barcy i ich rozbijemy w obu meczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?