kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ah ten ronaldinho ah ten messi
0
"Krzysiek" Messi nie umie strzelac z dystansu to se przypomnij albo zobacz bramki z finalu ligi mistrzow barca man utd 3-1
0
hehe
0
TheBlues and Barca Bo go w domu bija.
0
"Krzysiek" Jak jestes kibiecem barcy to cie nie rozumiem a jak realu to żegnamy z tej strony.
0
Poadałby ktos link do prezentacji przed meczem. Z gory dzieki.
0
magda430 Wlasnie nie wiem bo podczas wczorajszego meczu komentatorzy mowili ze moze zagrac ale nie wiem.
0
ale dzisiaj chyba nie zagra nie?
0
Moze byc zadowolony bo to co wczoraj pokazali nasi pilkarze to po prostu rece same skladaly sie do oklaskow.
0
creatura Cos mi sie wydaje ze tito oszczedzi messiego inieste i xaviego na czwartek.
0
Już sie nie moge doczekac tego meczu.
0
Ciężko bedzie z kondycja ale wierze w naszych. Vamos Barca
0
- Ciekawe czy pomyślał że siedział by u nas na ławie a w arsenalu by grał w podstawowym + Wkońcu zaczął by zdobywać jakiejś trofea.
0
kacperowski20 Ponieważ odbywa się on w chinach i za to tam liga dostaje 10 mln
0
Popieram Tito
0
Szkoda ...
0
fachowa symulka alexisa
0
fajne zacowanie maxwella i vilanovy przy lawce
0
piekna bramka
0
juz z nimi jada
0
Javier zasługuje aby grać u boku Pique lub puyola.
0
skoro przyjdzie w zimie a bedzie gral dopiero od nowego sezonu to troche nie tego .
0
Ja bym wziął tego aggera lub luiza z chelsea.
0
Vamos Barca
0
Todo lo mejor
0
peterbest skąd wiesz?
0
wymianić ibiego za humelsa i coś dopłacić.
0
Nie ważne jaki komentator ważne że my wygramy.
0
PABLITO
Zobaczemy jak villa poradzi sobie w sparingach ale też liczę na jego dobra forme.
0
Niech zagra pierwsza drużyna barcy i ich rozbijemy w obu meczach.