0

VISCA EL BARCA

0

Ten kory jest prawdziwym kibicem blaugrany i wierzy w naszych gracay niech oceni mnie raz na plus . Dowiemy sie ile tak naprawde jest tutaj prawdziwych kibicow.

0

0

Witam wszystkich . moj kolega zalozyl wlasny blog o barcelonie i rosil abym go rozeslal . Jesli ktos jest zaintersowany to tutaj podaje link http://fcb4.blog.pl/

0

patrzac na jego wystep z levante to jak najbardziej podstawa.
patrzac na jego zdrowie trzeba podjac decyzje z lekarzami.

0

lubie Nadala jako tenisiste chociaz ostatnio duzo kontuzji i kompletnie bez formy

0

Dziwi mnie to ze wszyscy mowia ze z Leo jest juz wszystko wporzadku a nie ma oficjalnego pozwolenia na gre.

0

konajoncek
Na jakiej podstawie uwarzasz ze Busi jest bez formy skoro w ostatnich dwoch czy trzech meczach byl oszczedzany na Bayern.
Nie wiemy w jakiej jest dokladnie formie.

0

Dawno nie widzialem tak nudnego meczu , przykro to stwierdzic.

0

Nie wie ktos gdzie mozna kupic szalik Barcelony antimadridista puta madrid ??? gdyby ktos wiedzial to prosze oo kontakt 47011301 gg

0

Hannover-Bayern 1-6

0

Jeśli go sprzedaja to beda za kilka lat albo juz w przyszlym sezonie zalowac, w ogole co to za klauzula 10 mln smiech .

0

Bramka Messiego na 2-1 prze piękna.
Vamos Barca

0

Ja bym dal tak :
VV,Montoya,Adriano,Bartra,Abidal ( w 60 minucie zmiana) Song Thiago Iniesta,Alexis,Villa ,Tello
W65 minucie za Alexisa Leo

0

0

wszystko sie tutaj zgadza tylko nie valdes do 2014 bo nie dostaniemy nic a jesli po tym sezonie to moze z 15 lub 10 mln dostaniemy

0

Ja bym widzial w Barcelonie Reinę lub Ter Stegena.

0

Vamos Barca , Visca el Barca

0

Ja bym sprzedal na nowy sezon Cuence Afellaya a zostawil Tello. Ten chlopak jest po prostu swietny tylko potrzebuje wiecej czasu na boisku . Vamos Barca.

0

Plus to jest to ze gamy rewanz u siebie. Vamos Barca po awans.

0

czytelnik gdyby wszyscy myśleli tak jak ty to nie mamy co kibicowac , musimy wierzyc w to ze wygramy a nie bac sie ich bo graja doberze od 2 lat.

0

Nie możemy ocenic tego meczu pod wzgledem Bayern-Barcelona bo w tym meczu Bawarczycy zagraja zupelnie innym skladem.

0

Mysle ze przejdzie po sezonie

0

matic3o podaj nazwe tej piosenki

0

Ludzie zastanowcie sie co piszecie ( co po niektorzy ) w newsie pisze wyraznioe ze iniesta niejest powolany a wy go umieszczacie w swoim skladzie na jutro .

0

Jesli nawet by Valdes odszedl to niech Barca kupi jakiegos dobrego bramkarza np. Ter Stegen lub Reina.

0


0

Ja bym mu dał cala druga polowe.

0

ALEXIS CESC MESSI I AWANS NASZ

0

a ja bym dal Alexis Cesc Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?