kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VISCA EL BARCA
0
Ten kory jest prawdziwym kibicem blaugrany i wierzy w naszych gracay niech oceni mnie raz na plus . Dowiemy sie ile tak naprawde jest tutaj prawdziwych kibicow.
0
0
Witam wszystkich . moj kolega zalozyl wlasny blog o barcelonie i rosil abym go rozeslal . Jesli ktos jest zaintersowany to tutaj podaje link http://fcb4.blog.pl/
0
patrzac na jego wystep z levante to jak najbardziej podstawa.
patrzac na jego zdrowie trzeba podjac decyzje z lekarzami.
0
lubie Nadala jako tenisiste chociaz ostatnio duzo kontuzji i kompletnie bez formy
0
Dziwi mnie to ze wszyscy mowia ze z Leo jest juz wszystko wporzadku a nie ma oficjalnego pozwolenia na gre.
0
konajoncek
Na jakiej podstawie uwarzasz ze Busi jest bez formy skoro w ostatnich dwoch czy trzech meczach byl oszczedzany na Bayern.
Nie wiemy w jakiej jest dokladnie formie.
0
Dawno nie widzialem tak nudnego meczu , przykro to stwierdzic.
0
Nie wie ktos gdzie mozna kupic szalik Barcelony antimadridista puta madrid ??? gdyby ktos wiedzial to prosze oo kontakt 47011301 gg
0
Hannover-Bayern 1-6
0
Jeśli go sprzedaja to beda za kilka lat albo juz w przyszlym sezonie zalowac, w ogole co to za klauzula 10 mln smiech .
0
Bramka Messiego na 2-1 prze piękna.
Vamos Barca
0
Ja bym dal tak :
VV,Montoya,Adriano,Bartra,Abidal ( w 60 minucie zmiana) Song Thiago Iniesta,Alexis,Villa ,Tello
W65 minucie za Alexisa Leo
0
0
wszystko sie tutaj zgadza tylko nie valdes do 2014 bo nie dostaniemy nic a jesli po tym sezonie to moze z 15 lub 10 mln dostaniemy
0
Ja bym widzial w Barcelonie Reinę lub Ter Stegena.
0
Vamos Barca , Visca el Barca
0
Ja bym sprzedal na nowy sezon Cuence Afellaya a zostawil Tello. Ten chlopak jest po prostu swietny tylko potrzebuje wiecej czasu na boisku . Vamos Barca.
0
Plus to jest to ze gamy rewanz u siebie. Vamos Barca po awans.
0
czytelnik gdyby wszyscy myśleli tak jak ty to nie mamy co kibicowac , musimy wierzyc w to ze wygramy a nie bac sie ich bo graja doberze od 2 lat.
0
Nie możemy ocenic tego meczu pod wzgledem Bayern-Barcelona bo w tym meczu Bawarczycy zagraja zupelnie innym skladem.
0
Mysle ze przejdzie po sezonie
0
matic3o podaj nazwe tej piosenki
0
Ludzie zastanowcie sie co piszecie ( co po niektorzy ) w newsie pisze wyraznioe ze iniesta niejest powolany a wy go umieszczacie w swoim skladzie na jutro .
0
Jesli nawet by Valdes odszedl to niech Barca kupi jakiegos dobrego bramkarza np. Ter Stegen lub Reina.
0
0
Ja bym mu dał cala druga polowe.
0
ALEXIS CESC MESSI I AWANS NASZ
0
a ja bym dal Alexis Cesc Messi