0

Dlamnie taki sklad : Pinto Montoya Puyol Masche Adriano Cesc Song Dos santos Tello Villa Deulofeu

0

zxcvbnmasdqwe, dwie parady bo jeszcze byla dobitka :P Vamos Barca

0

piekny wystep don andresa i calej druzyny 11 pkt nad realem i 3 nad atletico.
Vamos Barca

0

po 3 punkty VeB

0

Ja bym chciał dzisiaj taki skład zobaczyc :
VV,Alves,Pique,Puyol,Alba,Bousquets,Xavi,Iniesta,Tello,Messi,Villa

0

sevs wytlumacz mi bo nie wiem ty kibicujesz realowi czy barcie bo jak tym lamusom z madrytu to wyp.... z tad bo to jest strona dla kibicow barcy

0

levante to bardzo dobra druzyna. Pokazla to w lidze europejskiej gdzie wyszli juz z grupy ale takze w lidze 4 miejsce to nie byle jakie gdy w lidze ma sie takich rywali jak real , barca, atletico czy valencia ale sadze ze jak zawodnicy zagraja na 100 % to wygraja VeB ;)

0

swietny sklad , w drugiej polowie '

pedro------------------tello
iniesta--------------cesc
dos santos---------------xavi

0

bilismy rekordy i bijemy na CampNou rekordy wygrywamy na Camp Nou i bedziemy wygrywac Zdobywalismy trofea na Camp Nou i bedziemy zdobywac Nie wyobrazam sobie nowego stadionu :). To mojue zdanie

0

teraz juz tylko pobic rekord mullera 85-76 Vamos Barca Vamos Messi

0

ja pieprze ale strzelaja :P Vamos Barca

0

ja osobiscie dalbym szanse alexisowi a zdjalbm pedro w drugiej polowie Alexis-------Villa
Iniesta-----Tello
Xavi------Dos Santos

0

kolniezyk żółty i troche wiecej niebieskich paskow :)

0

0

dzisiaj moze uciszyc
wszystkich ktorzy watpili w to ze z nim cos osiagniemy

0

song za bousquetsa i tello za andresa jak dla mnie

0

0

bardzo dobry sklad, po zwyciestwo, Vamos Barca

0

Jak dla mnie to villa dzisiaj od poczatku. Vamos Barca

0

ajbardziej wkurzylo mnie to ze relam robil zmiany a tito nie jakby chcial utrzymac ten remis do konca a np. vill a i tello mogli wejsc

0

0

Moj sklad na dzis Valdes Alves Masche Song Adriano Xavi Bousquets Cesc Villa Messi Pedro

0

FCBFanatykFCB zgadzam sie z toba w 100 % procentach dzisiaj barca pokaze kto rzadzi w la liga

0

jak dla mnie to fajne ze zagra masche z songiem bo tak chcialem tylko ze jeszcze chcialbym adriano a pewnie wystawi albe

0

ja bym tak zostawil tylko adriano za albe i za alexisa ville

0

Moglbym tak patrzec na Leo caly dzien i cala noc bez przerwy. Dzisiaj beda kolejne gole na jego koncie Vamos Barca Vamos Leo

0

Dobra wiadomosc ale osobiscie chcialbym zobaczyc duet masche song .

0

Wkurzaja mnie takie statystyki (nie wiem jak kogos) pisza o tym ze cos tam kiedys. Teraz jest teraz i w tym momencie nie licza sie statystyki zprzed kilku lub kilkunastu lat licza sie z tego sezonu i tylko tyle. Ja tak uwazam.

0

Cos mi sie wydaje ze barca tak zagra ze zaden sedzia nie pomoze realowi. :)

0

wookash94 zgadzam sie z toba. Villa pokazal ze juz nie ma sladu po kontuzji w meczu z getafe i z sevilla. Jak dla mnie to taki sklad:
VALDES,ALVES,MASCHE,SONG,ADRIANO,BOUSQUETS,XAVI,CESC,INIESTA,MESSI,VILLA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?