kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlamnie taki sklad : Pinto Montoya Puyol Masche Adriano Cesc Song Dos santos Tello Villa Deulofeu
0
zxcvbnmasdqwe, dwie parady bo jeszcze byla dobitka :P Vamos Barca
0
piekny wystep don andresa i calej druzyny 11 pkt nad realem i 3 nad atletico.
Vamos Barca
0
po 3 punkty VeB
0
Ja bym chciał dzisiaj taki skład zobaczyc :
VV,Alves,Pique,Puyol,Alba,Bousquets,Xavi,Iniesta,Tello,Messi,Villa
0
sevs wytlumacz mi bo nie wiem ty kibicujesz realowi czy barcie bo jak tym lamusom z madrytu to wyp.... z tad bo to jest strona dla kibicow barcy
0
levante to bardzo dobra druzyna. Pokazla to w lidze europejskiej gdzie wyszli juz z grupy ale takze w lidze 4 miejsce to nie byle jakie gdy w lidze ma sie takich rywali jak real , barca, atletico czy valencia ale sadze ze jak zawodnicy zagraja na 100 % to wygraja VeB ;)
0
swietny sklad , w drugiej polowie '
pedro------------------tello
iniesta--------------cesc
dos santos---------------xavi
0
bilismy rekordy i bijemy na CampNou rekordy wygrywamy na Camp Nou i bedziemy wygrywac Zdobywalismy trofea na Camp Nou i bedziemy zdobywac Nie wyobrazam sobie nowego stadionu :). To mojue zdanie
0
teraz juz tylko pobic rekord mullera 85-76 Vamos Barca Vamos Messi
0
ja pieprze ale strzelaja :P Vamos Barca
0
ja osobiscie dalbym szanse alexisowi a zdjalbm pedro w drugiej polowie Alexis-------Villa
Iniesta-----Tello
Xavi------Dos Santos
0
kolniezyk żółty i troche wiecej niebieskich paskow :)
0
0
dzisiaj moze uciszyc
wszystkich ktorzy watpili w to ze z nim cos osiagniemy
0
song za bousquetsa i tello za andresa jak dla mnie
0
0
bardzo dobry sklad, po zwyciestwo, Vamos Barca
0
Jak dla mnie to villa dzisiaj od poczatku. Vamos Barca
0
ajbardziej wkurzylo mnie to ze relam robil zmiany a tito nie jakby chcial utrzymac ten remis do konca a np. vill a i tello mogli wejsc
0
0
Moj sklad na dzis Valdes Alves Masche Song Adriano Xavi Bousquets Cesc Villa Messi Pedro
0
FCBFanatykFCB zgadzam sie z toba w 100 % procentach dzisiaj barca pokaze kto rzadzi w la liga
0
jak dla mnie to fajne ze zagra masche z songiem bo tak chcialem tylko ze jeszcze chcialbym adriano a pewnie wystawi albe
0
ja bym tak zostawil tylko adriano za albe i za alexisa ville
0
Moglbym tak patrzec na Leo caly dzien i cala noc bez przerwy. Dzisiaj beda kolejne gole na jego koncie Vamos Barca Vamos Leo
0
Dobra wiadomosc ale osobiscie chcialbym zobaczyc duet masche song .
0
Wkurzaja mnie takie statystyki (nie wiem jak kogos) pisza o tym ze cos tam kiedys. Teraz jest teraz i w tym momencie nie licza sie statystyki zprzed kilku lub kilkunastu lat licza sie z tego sezonu i tylko tyle. Ja tak uwazam.
0
Cos mi sie wydaje ze barca tak zagra ze zaden sedzia nie pomoze realowi. :)
0
wookash94 zgadzam sie z toba. Villa pokazal ze juz nie ma sladu po kontuzji w meczu z getafe i z sevilla. Jak dla mnie to taki sklad:
VALDES,ALVES,MASCHE,SONG,ADRIANO,BOUSQUETS,XAVI,CESC,INIESTA,MESSI,VILLA