kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym dał Tello za Pedro.
0
możliwe że diego alves był zawodnikiem meczu
0
W madrycie nas tam nie chcą bo jak wygramy to będziemy fetować na ich stadionie.
0
Narzekają że niemają młodych talentów a teraz jak mają okazje mieć to nie chcą.
0
Każdy sponsor jest dobry. Ciekawe gdzie będą nazwiska piłkarzy
0
Tello bym dał na dzisiejszy mecz do podstawy.
0
Barcelona jest wielka i jeszcze pokaże na co ją stać.
0
Aż się nie chce wierzyć że oni grają w trzeciej lidze.
0
maxwell to chyba największy niewypał ostatnich trzech lat
0
natall11 dobrze ze to tylko stare zdjecie i teraz wyglada jakos porzadnie
0
Pinto alves pique abi masche xavi thiago cuenca pedro alexis i cesc
0
Fenomenalne zachowanie ze strony klubu. VeB
0
Pep , zostań w barcelonie, nigdzie ci nie będzie lepiej niż u nas.
0
znając Leo to pewnie pojawi się wcześniej w Barcelonie.
0
znowu realek tak predko odpadnie bo juz w cwiercfinale
0
alcantara policz sobie dokladnie ile jest rezerwowych
0
Jestem za jego transferem do nas.
0
I dobrze. W meczu z bate zagrało 9 juniorów i wygraliśmy 4-0 . Jest z kogo wybierać.
0
Też bym zobaczył neymara w naszym klubie .
0
Dani ma zawsze humorek :)
0
Pep i spulka pokazali ze sa najlepsi Vamos Barca
0
wedlug mnie z takim skladem to my jestesmy faworytami nawet patrzac na forme realu
0
za ville fabregas
0
z takim skladem to oczywiscie po trzy punkty jedziemy VeB
0
Dobry skład ale mascherano za keite
0
To nie będzie trudny mecz ale patrząc jakich mamy zawodników, jaki stadion,jaki doping to myśle ze wygramy.
0
Wisnia fans też bym postawił na taki skład według mnie opcja z trójką obrońców jest ryzykowna.
0
Skład dobry ale zamieniłbym sancheza za ville i keite za thiago
0
Takie chwile pozostają na zawsze w pamięci. Oby tak 10 grudnia na Bernabeu
0
Mess jest po prostu najlepszy. A nie jakiś tam ronaldo :). VeB