0

Ja bym dał Tello za Pedro.

0

możliwe że diego alves był zawodnikiem meczu

0

W madrycie nas tam nie chcą bo jak wygramy to będziemy fetować na ich stadionie.

0

Narzekają że niemają młodych talentów a teraz jak mają okazje mieć to nie chcą.

0

Każdy sponsor jest dobry. Ciekawe gdzie będą nazwiska piłkarzy

0

Tello bym dał na dzisiejszy mecz do podstawy.

0

Barcelona jest wielka i jeszcze pokaże na co ją stać.

0

Aż się nie chce wierzyć że oni grają w trzeciej lidze.

0

maxwell to chyba największy niewypał ostatnich trzech lat

0

natall11 dobrze ze to tylko stare zdjecie i teraz wyglada jakos porzadnie

0

Pinto alves pique abi masche xavi thiago cuenca pedro alexis i cesc

0

Fenomenalne zachowanie ze strony klubu. VeB

0

Pep , zostań w barcelonie, nigdzie ci nie będzie lepiej niż u nas.

0

znając Leo to pewnie pojawi się wcześniej w Barcelonie.

0

znowu realek tak predko odpadnie bo juz w cwiercfinale

0

alcantara policz sobie dokladnie ile jest rezerwowych

0

Jestem za jego transferem do nas.

0

I dobrze. W meczu z bate zagrało 9 juniorów i wygraliśmy 4-0 . Jest z kogo wybierać.

0

Też bym zobaczył neymara w naszym klubie .

0

Dani ma zawsze humorek :)

0

Pep i spulka pokazali ze sa najlepsi Vamos Barca

0

wedlug mnie z takim skladem to my jestesmy faworytami nawet patrzac na forme realu

0

za ville fabregas

0

z takim skladem to oczywiscie po trzy punkty jedziemy VeB

0

Dobry skład ale mascherano za keite

0

To nie będzie trudny mecz ale patrząc jakich mamy zawodników, jaki stadion,jaki doping to myśle ze wygramy.

0

Wisnia fans też bym postawił na taki skład według mnie opcja z trójką obrońców jest ryzykowna.

0

Skład dobry ale zamieniłbym sancheza za ville i keite za thiago

0

Takie chwile pozostają na zawsze w pamięci. Oby tak 10 grudnia na Bernabeu

0

Mess jest po prostu najlepszy. A nie jakiś tam ronaldo :). VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?