kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za 60 - 70 mln moze isc :)
0
skonczy sie tak ze nie przyjdzie w ogole :(
0
Jak dla mnie taki atak na przyszly sezon Neymar Messi Alexis ( Tello)
0
Zgadzam sie w 100 % :)
0
Henry O_O
0
Nie wie moze ktos gdzie mozna kupic koszluke barcelony campeones 2012/2013 jakby cos to prosze o kontakt gg47011301
0
DLACZEGO NIE MA TELLO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????
0
Zanjac nasz zarzad i polityke transferowa to nie kupia ani Hummelsa ani Thiago Silvy tylko jakiegos Mathieu bo jest tanszy.
0
Jesli odejdzie to zle bo go bardzo lubie i zawsze jak mial gdzies zagrac to byl to przynajmniej rzyzwoity mecz
0
0
Bardzo go lubie . Jak dla mnie taki sklad w napadzie na Przyszły sezon:
Neymar Messi Tello/Alexis
0
gol dla twllo nieuznany
0
kur.... sprzedac go !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
villa na sprzedaz !!!!!!!!!! moje marzenie aguero
0
Pinto - Dani Alves, Piqué, Adriano, Alba - Song, Xavi, Iniesta - Alexis, Villa, Tello
Na dumakatalonii.pl maja wiele szybciej sklady
0
Miki_Messi2001
Pożegnanie Pepa na Camp Nou :)
0
http://vimeo.com/65496853
ZOBACZCIE !!!!!!!!!!!!!!1 :)
0
Ja pierd...... Dlaczego my placimy za zawodnika o 20 mln wecej niz z tyle ile go sprzedajemy np. Ibra a teraz mozliwe ze Alexis
0
MD tylko za Xaviego Thiago i za Ville Messi
0
W Realu Perez kase wyklada na prawie kazdy transfer a u nas ????!!!!!!!!!!!1
0
thiago silva tez jest dobry
0
I znowu sie zaczynaja schody. Oby wybral nas.
0
Jeśli Humells nie wypali to kupić Davia Luiza jest dobry w obronie i potrafi sie dobnrze wlaczyc do akcji :
http://www.dailymotion.com/video/xzj3oo_che-3-1-bas_sport#.UYN38LUqz8s
0
otrzeba kupic Humellsa , Neymara zeby odciazyc messiego od strzelania prawie wszystkich bramek i srzedac : Valdesa( zeby zarobic chociaz 10 mln, Dos Santosa affelaya cuence pedro ville
0
Ku..... mać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
To przeje.....
0
Jesli do przerwy bedzie 2-0 to spore szanse na awans . Kto wierzy w naszych i kto jest prawdziwym kibicem barcy a nie za barca rzegrywa wazny mecz to kibicuje realowi albo innemu klubowi niech oceni mnie pozytywnie .
VAMOSSS BACRAAAA
0
Valdes Alves Pique Abidal Adriano Xavi Thiago Iniesta Pedro Messi Tello
0
na sprzedaz : villa cuenca affelay dos santos pedro i bartra na wypozyczenie
0
Valdes Alves Pique ABIDAL Adriano Xavi Thiago Iniesta Tello Messi Alexis
thiago- dobra forma w porownaniu do bousquetsa a po 2 musimy atakowac a w tym thiago jest lepszy
tello-villa i pedro bez formy a po 2 to szybkosc i dobre strzaly z obu nog Ja bym dal taki sklad .
VAMOS BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja bym chcial widziec taki sklad na przyszly sezon:
Stegen(jesli valdes zostanie to on),Alves,Pique,Humells,Alba,Xavi,Bousquets,Iniesta,Neymar,Messi,Pedro lub Alexis