0

za 60 - 70 mln moze isc :)

0

skonczy sie tak ze nie przyjdzie w ogole :(

0

Jak dla mnie taki atak na przyszly sezon Neymar Messi Alexis ( Tello)

0

Zgadzam sie w 100 % :)

0

Henry O_O

0

Nie wie moze ktos gdzie mozna kupic koszluke barcelony campeones 2012/2013 jakby cos to prosze o kontakt gg47011301

0

DLACZEGO NIE MA TELLO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????

0

Zanjac nasz zarzad i polityke transferowa to nie kupia ani Hummelsa ani Thiago Silvy tylko jakiegos Mathieu bo jest tanszy.

0

Jesli odejdzie to zle bo go bardzo lubie i zawsze jak mial gdzies zagrac to byl to przynajmniej rzyzwoity mecz

0

0

Bardzo go lubie . Jak dla mnie taki sklad w napadzie na Przyszły sezon:
Neymar Messi Tello/Alexis

0

gol dla twllo nieuznany

0

kur.... sprzedac go !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

villa na sprzedaz !!!!!!!!!! moje marzenie aguero

0

Pinto - Dani Alves, Piqué, Adriano, Alba - Song, Xavi, Iniesta - Alexis, Villa, Tello
Na dumakatalonii.pl maja wiele szybciej sklady

0

Miki_Messi2001
Pożegnanie Pepa na Camp Nou :)

0

http://vimeo.com/65496853
ZOBACZCIE !!!!!!!!!!!!!!1 :)

0

Ja pierd...... Dlaczego my placimy za zawodnika o 20 mln wecej niz z tyle ile go sprzedajemy np. Ibra a teraz mozliwe ze Alexis

0

MD tylko za Xaviego Thiago i za Ville Messi

0

W Realu Perez kase wyklada na prawie kazdy transfer a u nas ????!!!!!!!!!!!1

0

thiago silva tez jest dobry

0

I znowu sie zaczynaja schody. Oby wybral nas.

0

Jeśli Humells nie wypali to kupić Davia Luiza jest dobry w obronie i potrafi sie dobnrze wlaczyc do akcji :
http://www.dailymotion.com/video/xzj3oo_che-3-1-bas_sport#.UYN38LUqz8s

0

otrzeba kupic Humellsa , Neymara zeby odciazyc messiego od strzelania prawie wszystkich bramek i srzedac : Valdesa( zeby zarobic chociaz 10 mln, Dos Santosa affelaya cuence pedro ville

0

Ku..... mać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
To przeje.....

0

Jesli do przerwy bedzie 2-0 to spore szanse na awans . Kto wierzy w naszych i kto jest prawdziwym kibicem barcy a nie za barca rzegrywa wazny mecz to kibicuje realowi albo innemu klubowi niech oceni mnie pozytywnie .
VAMOSSS BACRAAAA

0

Valdes Alves Pique Abidal Adriano Xavi Thiago Iniesta Pedro Messi Tello

0

na sprzedaz : villa cuenca affelay dos santos pedro i bartra na wypozyczenie

0

Valdes Alves Pique ABIDAL Adriano Xavi Thiago Iniesta Tello Messi Alexis
thiago- dobra forma w porownaniu do bousquetsa a po 2 musimy atakowac a w tym thiago jest lepszy
tello-villa i pedro bez formy a po 2 to szybkosc i dobre strzaly z obu nog Ja bym dal taki sklad .
VAMOS BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ja bym chcial widziec taki sklad na przyszly sezon:
Stegen(jesli valdes zostanie to on),Alves,Pique,Humells,Alba,Xavi,Bousquets,Iniesta,Neymar,Messi,Pedro lub Alexis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?