0

Pierwsze pomysl a potem napisz. Ktory trener chce sprzedac swojego jednego z najlepszych zawodnikow ??? Tez go nie lubie ale szacunek trzeba okazac .

0

Ja tez :p

0

I nie tylko w tym :) VeB, Vamos Alexis

0

I doplacic np 20 mln

0

EJ.. ogladalem terminarz i Barca prawie kazdy mecz gra w niedziele w lidze :P

0

Ja sie pytam : Dlaczego na naszej stronie pisze sie o Bayernie i Guardioli skoro nie njest juz anszym trenerem . Wiem ze z nim mielismy najlepszy okres w historii klubu ale to juz przeszlosc i lyczy sie terazniejszosc.

0

Polski to ja na pewno nie obejrze !!!

0

MVP bo strzelil 3 bramki z tego jedna na pusta ?? Messi zdobyl w tym meczu dwa gole i mial 2 asysty i to on powinien byc MVP meczu.

0

To chba jako kibic barcelony powinienes kazdy mecz ogladac ...

0

Ludzie sory ale co wy piszecie co sie dzieje czy ecz ogladacie ?? wchodze tu jak jest jakis faul albo krotka przerwa i caly czas ktos cos komentuje...

0

Neymar :) :):)

0

zwyciezca ma chyba jakis puchar
'

0

Powiem wam ze ja bym ccial Higuaina u nas. Lubie gosca.Wedlug mnie jest 10 razy lepszy od np. Benzemy

0

Najlepiej byloby sie sontaktowac z agentem Luiza i porozmawiac aby david luiz powiedzial ze chce odejsc do Barcy wtedy moze a 40 mln daloby sie go wyciagnac

0

info jakies podaj

0

Barca zagrala dzisiaj pieknie. Mnustwo wspanialych akcji bramki po prostu swietnie.
Wedlug mnie zawodnikiem meczu Cesc potem Messi potem Neymar.
Co do Neymara to bardzo mi sie podobal dzisiaj zaral akby gral w barcelonie od 2 3 lat a gra pierwszy mecz bo powiedzmy sobie szczerze z lechia to gral z barca b.
Na podsumowanie: VeB y Vamos Barca

0

Jak zszedl do srodka od razu pomyslalem o golu z Valencia :) a tu prosze

0

Kurde :P ale piekny mecz w naszym wykonaniu az pieknie patrzec

0

Alez pieknie gra nasza Barca

0

0

Gra w fife nie oznacza mlodego wieku. Jedni maja za hobby szachy inni pograc w fife a inni wymadrzac sie .Chlopak mojej kuzynki ma 25 lat i tez gra w fife bo mu sie podoba.

0

chyba nie ma jak chcesz to polecam strone meczyki.pl ja tam ogladam zawsze jak nie ma w tv

0

zgadzam sie

0

tu masz ladny gest messiego Hej! To wielka niespodzianka widzieć Cię z numerem „10" na plecach. Witaj w #Drużynie10, Nate Robinson. Powodzenia w nadchodzącym sezonie w Denver Nuggets!

0

Fajne zachowanie i Robinsona i Messiego. Osobiscie jestem fanem NBA i czesto ogladam mecze w sezonie i w play-ffach. Nate to taki "cwaniak" boisk NBA :P

0

zgadzam sie ale z tym zdjeciu po 30 minutach nie :P niech zejdzie z messim tak w 50 minucie i niech graja razem od poczatku ale watpie zeby tak bylo

0

Mam takie jedno pytanko :
Dlaczego Tata nie przyjechal z nami skoro juz prowadzil treningi ?

0

bO NARAZIE TYLKO JEGO I ADRIANO ZNA TAKZE MUSI SIE DOPIERO POZNAC Z NASZ EKIPA :)

0

Dawac Davida Luiza do nas. Nawet za 45-50 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?