0

Niech ktos mi powie kiedy on woncu wraca bo na stronie pisze ze poczatek 2014 a ostatnio cos czytalem ze ma zagrac w jakims meczu 26 grudnia pozegnalnym gabiego milito

0

1-4-3-3
Neuer-Lahm,Ramos,Thiago Silva,Alaba,Schweinsteiger,Toure,Gundogan,Robben,Messi,Ronaldo
moj sklad

0

Tak ale jakiego ktory bedzie mogl grac w LM
moi kandydaci Skrtel,Vertonghen,
innych chyba nie ma na poziomie ktorzy mogliby grac w LM

0

Neymar jak dla mnie o wiele za malo owszem nie wykorzystal sytuacji ale wedlug mnie najbardziej widoczny z napadziorow no i powinna byc czerwona po faulu na nim.
Dla mnie 4 minimum

0

yyyy nie ???!!!!
Na pewno lepiej gra niz Pique ostatnio

0

to nie ogladaj ...
widac Kibic pelna geba ...

0

Sklad powinien wygladac tak
Pinto,Montoya,Masche,Bartra,Adriano,Cesc,Busi,Iniesta,Alexis,Neymar,Pedro

0

Elche-Atletico 0-1 Koke

0

Pinto,Montoya,Bartra,Masche,Adriano,Sergio,Cesc,Iniesta,Pedro,Neymar,Alexis

0

Ja pierd..e kolejny kluczowy mecz aby zdobyc rekord i znowu chuj..a ... :/

0

Sklad moj :
zmieniony od poprzedniego :p
Pinto,Montoya,Bartra,Masche,Puyol,Roberto,Song,Xavi,Pedro,Neymar,Tello

0

Jeszcze 4 mecze bez porazki i rekord bedzie :) na pewno kazdego kibica Barcy ucieszy

0

ja bym dal tak :
1-3-4-3
Pinto,Puyol,Bartra,Masche,Cesc,Song,Roberto,Pedro,Neymar,Alexis
w sensie ze cesc bardziej wyzej i bardziej szkrzydlowy to samo pedro tylko z lewej i na srodku ataku Ney z Alexisem

0

Pinto,Patric,Bartra,Puyol,Montoya,Song,S.Robert,Cesc,Adama,Dongou,Pedro

0

OGLADA KTOS MOZE TERAZ NBA ??
TAK Z CIKAWOSCI CZY KOGOS INTERESUJE NBA

0

64% Posiadanie piłki 36%
22 Sytuacje bramkowe 2
13 Strzały na bramkę 1
7 Strzały niecelne 1

0

7-0 :P

0

Wcale nas nie dotyczy ..
tylko Valdes kontuzja 6 tyg i Alves tydzien-dwa tygodnie

0

Ten komentator mnie juz wkur..a
caly czas gada Oscar Torres z nazywa sie Oliver Torres

0

spoko Villa 6-0 :P

0

6-0 Villa

0

Villa
Raul Garcia 2
Costa
Lopo samoboj

0

Powie mi ktos ile Ney ma asyst i w lidze i LM bo nwm dokladnie ale wiem ze cos kolo 8 chyba :P

0

pierwszy raz widze zeby ktos mial ocene 60 :) :P

0

lub alexis na skrzyle a ney w srodku ale oby nie Cesc na 9-ce

0

Prosze wygrajcie LM w tym sezonie bo juz czekamy prwaie 3 lata

0

Ja mam taka propozycje do redakcji ale nwm czy sie to kazdemu spodoba mianowicice gdy sa ankiety to po oddaniu glosu moglaby byc potem mozliwosc komentowania tak jak w newsach poniewaz nie w kazdej ankiecie jest cos do zaznaczenia co np. ja bym chcial wyrazic swoim zdaniem .
Pozdro

0

Hulk by nam sie przydal . Mocny strzal z dystansu technika tez niczego sobie.

0

ale Tata pewnie na to nie wpadnie

0

No coz gramy dalej, mamy tak wielu wspanialych zawodnikow ze poradza sobie:
Neymar Cesc Alexis Iniesta Pedro Xavi Busi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?