0

0

wyczuwam juto przynajmniej na 2 godziny lidera

0

Licze na otwarta gre Celty a nie kolejny autobus naszych rzeciwnikow.
Tylko zwyciestwo i porazka/remis Realu
VAMOS BARCA

0

0

dlaczego na livesports.pl i primeradivision pisze ze Atletico jest 2 ?? Przeciez maja lepszy bilans z Realem meczow.

0

meczyki.pl tam jest wiele stacji do wyboru po polsku

0

na meczyki pl jak wjedziesz i dasz mecz to tam jest taka stacja pl-sport czy jakos tak, to ejst po polsku widac ok ale oczywiscie nie HD ale mozna wyslac sms-a
bo juz kidys raz wysylalem

0

Jedyne co nas ratuje to wygrana.
Vamos Barca

0

VAMOS BARCA
INIESTA I MESSI- POCIAGNIJCIE DRUZYNE DO ZWYCIESTWA

0

O awansie nie decyduje kto jest faowrytem . Atletco juz pokazalo ze moze walczyc z najlepszymi

0

kurde szkoda Napoli, moze jeszcze strzela 2 gole

0

wysle Ci

0

http://instagram.com/p/lxBApyr36a/
wtopil jakis zaklad :P

0

nie, NC +

0

Ja bym chcail tak
Barca-Dortmund
Bayern-Real
Chelsea-PSG
Atleti-Man Utd

0

oby nie w tym przypadku

0

oby sie moj sen z przed tygodnia sprawdzil- wygrana na SB 2-0

0

jak tak patrze na terminarz Realu, to oni moge jeszcze stracic chyba tylko 3 razy pkt
z nami z RSSS i z Sevilla
Ciezko bedzie o mistrza

0

Jedyna szansa na mistrza to wygrac jutro i za tydzien, jesli zremisujemy albo przegramy za tydzien to raczej po mistrzostwie

0

0

niestety kurde Malaga nie da rady

0

NIC ??
A jesli wygramy to bedzie tylko -1
a Real ma jeszcze wyjazd do Sevilli i RSSS

0

Masz racje , ale to co gra Malaga ...

0

To bylo wiadome ze Real wygra...
Jesli nie wygramy Gran Derbi to bedzie lipa

0

patrzac na to jak gra obrona Malagi od poczatku to moge spokojnie stwierdzic ze Real ich rozwali ...
a szkoda

0

jescze 2 lata temu Messi mogl grac za darmo a teraz 9 mln euro za sezon to dla niego za malo ?

0

0-1 mam na City postawione :P

0

Mam prose napisal by mi ktos kto jest zagrozony zoltymi przed Gran Derbi ?
Dzieki

0

bo te przecietne druzyny nie przegrywaja 2-0 i nie odkrywaja sie z nami tylko stoja przy wlasnej 16-ce i wala nam gole jak zwykle z roznych/wolnych

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?