kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
wyczuwam juto przynajmniej na 2 godziny lidera
0
Licze na otwarta gre Celty a nie kolejny autobus naszych rzeciwnikow.
Tylko zwyciestwo i porazka/remis Realu
VAMOS BARCA
0
0
dlaczego na livesports.pl i primeradivision pisze ze Atletico jest 2 ?? Przeciez maja lepszy bilans z Realem meczow.
0
meczyki.pl tam jest wiele stacji do wyboru po polsku
0
na meczyki pl jak wjedziesz i dasz mecz to tam jest taka stacja pl-sport czy jakos tak, to ejst po polsku widac ok ale oczywiscie nie HD ale mozna wyslac sms-a
bo juz kidys raz wysylalem
0
Jedyne co nas ratuje to wygrana.
Vamos Barca
0
VAMOS BARCA
INIESTA I MESSI- POCIAGNIJCIE DRUZYNE DO ZWYCIESTWA
0
O awansie nie decyduje kto jest faowrytem . Atletco juz pokazalo ze moze walczyc z najlepszymi
0
kurde szkoda Napoli, moze jeszcze strzela 2 gole
0
wysle Ci
0
http://instagram.com/p/lxBApyr36a/
wtopil jakis zaklad :P
0
nie, NC +
0
Ja bym chcail tak
Barca-Dortmund
Bayern-Real
Chelsea-PSG
Atleti-Man Utd
0
oby nie w tym przypadku
0
oby sie moj sen z przed tygodnia sprawdzil- wygrana na SB 2-0
0
jak tak patrze na terminarz Realu, to oni moge jeszcze stracic chyba tylko 3 razy pkt
z nami z RSSS i z Sevilla
Ciezko bedzie o mistrza
0
Jedyna szansa na mistrza to wygrac jutro i za tydzien, jesli zremisujemy albo przegramy za tydzien to raczej po mistrzostwie
0
0
niestety kurde Malaga nie da rady
0
NIC ??
A jesli wygramy to bedzie tylko -1
a Real ma jeszcze wyjazd do Sevilli i RSSS
0
Masz racje , ale to co gra Malaga ...
0
To bylo wiadome ze Real wygra...
Jesli nie wygramy Gran Derbi to bedzie lipa
0
patrzac na to jak gra obrona Malagi od poczatku to moge spokojnie stwierdzic ze Real ich rozwali ...
a szkoda
0
jescze 2 lata temu Messi mogl grac za darmo a teraz 9 mln euro za sezon to dla niego za malo ?
0
0-1 mam na City postawione :P
0
Mam prose napisal by mi ktos kto jest zagrozony zoltymi przed Gran Derbi ?
Dzieki
0
bo te przecietne druzyny nie przegrywaja 2-0 i nie odkrywaja sie z nami tylko stoja przy wlasnej 16-ce i wala nam gole jak zwykle z roznych/wolnych
0
http://elclasico.canalplus.pl/