kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tez
;)
4
Agent Mehdiego Benatii jest w podróży do Barcelony. Marokańczyka nie ma w składzie Romy na tournée po USA.
1
Ciekawe co bedzie z tym Pogba.. wiem ze teraz pisze jak jakis naiwny typek co wyciaga wnioski po spekulacjach ;P ale oni chca bardzo Alexisa a jesli Lucho go nei bedzie widzial u siebie to moze daloby rade jakos w rozliczeniu go pozyskac
3
nie chce sie sluchac tych "ekspertow" w studiu ...
0
tak jak w meczu z Realem w finale Copa del Rey ??
4
Coz za akcja Yaya Toure przy bramce na 3-0
czemu mysmy go sprzedali :(
6
Messi: "Moglbym grac w pilke nozna za darmo"
Czy nie tak to bylo ??
0
sor ze nie na temat ale wie ktos moze co bedzie na mozaice jutro ??
8
Swietny transfer
Co do odejsc to moim zdanie powinni odejsc Song, Pedro, Affelay, Cuenca,Tello,Bojan
1
2 dni i pol godziny do meczu !
Oby zagrali tak ze Valdes i Puyol w otatnim swoim meczu w klubie /karierze zdobeda mistrzostwo
0
Ale bym chcial Unaia Emeryego u nas
( nwm czy dobrze napisalem )
0
wyrazilem tylko swoje zdanie, mzoesz sie nei zgadzac
3
Del Bosque ejst smieszny, Casillas w ogole nie gra Lopez swietnie go zastepowal i nie ejst nawet powolany ...
0
sobota 18
0
Dlaczego oni kurde nie strzelaja z daleka ...
0
Spekulacje spekulacjami ale kogos musza kupic a o Luizie mowi sie od dluzszego czasu a wiesz ze dla naszego zarzadu jest lepiej dac 15 mln mniej i miec takiego Luiza niz Hummelsa ...
0
Czyli dobrze rozumeim wedlug najbardziej realnych transferow ze sklad bedzie w przyszlym sezonie wygladal tak ??Ter Stegen,Cuadrado,Pique,Luiz,Alba,Busi,Vidal/Fabs,Iniesta,Ney,Messi,Pedro/ktos ???
1
Czy tylko ja nie moge sie doczekac meczu z Elche ;) ?
0
Myslsiz ze City przegra u siebie z West Hamem a Liverpool wygra 8-0 ??
2
Jedyna nadzieja jutro w Valladolil jest taka ze sa w strefie spadkowej i beda chcieli chociaz 1 pkt zdobyc.
0
Luis, zalatwisz nam remis albo zwyciestwo z Real to posada na ciebie czeka z premia 10 mln Euro
nie planujemy zakupu obroncy takze spokojnie , kasa czeka :D
0
co z ego ze mamy 4 srodkowych pomocnikow
sam widzisz jak gra Xavi w tym sezonie a Fabregas od dwoch miesiecy nic nie gra
0
mi sie marza takie wzmocnienia
Hummels Vidal Reus
wiem ze niklee szanse na w ogole ktoregos z nich ale fajnie by bylo
daliby swiezosc druzynie
0
Oby nie kontuzja !
0
Niech Atleti wygra LM bo graja swietnie a poza tym graja w finale z Realem-odwiecznym rywalem.
0
Ja tez :D uwielbiam go po prostu
2
zgadzam sie
Polac mu ;)
0
Tu wszyscy pisza ze on jest na napadzie a ostatni mecz zagral... na prawej obronie
Tenerife-Numancia 3-2
1
Znowu to obejrzalem ...
Znowu sie poryczalem ... ;)
0
Ile w tym prawdy to kazdy wie ale Ozil nie jestm w cale zlym pomyslem ( jesli w ogole zarzad Barcy chce go sciagnac)
W lidze hiszpanskiej gral bardzo dobrze
przydalby sie na pewno ale za 30 mln na pewno go Wenger nie pusci jesli tyle maja dac ...