0

Ja tez
;)

4

Agent Mehdiego Benatii jest w podróży do Barcelony. Marokańczyka nie ma w składzie Romy na tournée po USA.

1

Ciekawe co bedzie z tym Pogba.. wiem ze teraz pisze jak jakis naiwny typek co wyciaga wnioski po spekulacjach ;P ale oni chca bardzo Alexisa a jesli Lucho go nei bedzie widzial u siebie to moze daloby rade jakos w rozliczeniu go pozyskac

3

nie chce sie sluchac tych "ekspertow" w studiu ...

0

tak jak w meczu z Realem w finale Copa del Rey ??

4

Coz za akcja Yaya Toure przy bramce na 3-0
czemu mysmy go sprzedali :(

6

Messi: "Moglbym grac w pilke nozna za darmo"
Czy nie tak to bylo ??

0

sor ze nie na temat ale wie ktos moze co bedzie na mozaice jutro ??

8

Swietny transfer
Co do odejsc to moim zdanie powinni odejsc Song, Pedro, Affelay, Cuenca,Tello,Bojan

1

2 dni i pol godziny do meczu !
Oby zagrali tak ze Valdes i Puyol w otatnim swoim meczu w klubie /karierze zdobeda mistrzostwo

0

Ale bym chcial Unaia Emeryego u nas
( nwm czy dobrze napisalem )

0

wyrazilem tylko swoje zdanie, mzoesz sie nei zgadzac

3

Del Bosque ejst smieszny, Casillas w ogole nie gra Lopez swietnie go zastepowal i nie ejst nawet powolany ...

0

sobota 18

0

Dlaczego oni kurde nie strzelaja z daleka ...

0

Spekulacje spekulacjami ale kogos musza kupic a o Luizie mowi sie od dluzszego czasu a wiesz ze dla naszego zarzadu jest lepiej dac 15 mln mniej i miec takiego Luiza niz Hummelsa ...

0

Czyli dobrze rozumeim wedlug najbardziej realnych transferow ze sklad bedzie w przyszlym sezonie wygladal tak ??Ter Stegen,Cuadrado,Pique,Luiz,Alba,Busi,Vidal/Fabs,Iniesta,Ney,Messi,Pedro/ktos ???

1

Czy tylko ja nie moge sie doczekac meczu z Elche ;) ?

0

Myslsiz ze City przegra u siebie z West Hamem a Liverpool wygra 8-0 ??

2

Jedyna nadzieja jutro w Valladolil jest taka ze sa w strefie spadkowej i beda chcieli chociaz 1 pkt zdobyc.

0

Luis, zalatwisz nam remis albo zwyciestwo z Real to posada na ciebie czeka z premia 10 mln Euro
nie planujemy zakupu obroncy takze spokojnie , kasa czeka :D

0

co z ego ze mamy 4 srodkowych pomocnikow
sam widzisz jak gra Xavi w tym sezonie a Fabregas od dwoch miesiecy nic nie gra

0

mi sie marza takie wzmocnienia
Hummels Vidal Reus
wiem ze niklee szanse na w ogole ktoregos z nich ale fajnie by bylo
daliby swiezosc druzynie

0

Oby nie kontuzja !

0

Niech Atleti wygra LM bo graja swietnie a poza tym graja w finale z Realem-odwiecznym rywalem.

0

Ja tez :D uwielbiam go po prostu

2

zgadzam sie
Polac mu ;)

0

Tu wszyscy pisza ze on jest na napadzie a ostatni mecz zagral... na prawej obronie
Tenerife-Numancia 3-2

1

Znowu to obejrzalem ...
Znowu sie poryczalem ... ;)


0

Ile w tym prawdy to kazdy wie ale Ozil nie jestm w cale zlym pomyslem ( jesli w ogole zarzad Barcy chce go sciagnac)
W lidze hiszpanskiej gral bardzo dobrze
przydalby sie na pewno ale za 30 mln na pewno go Wenger nie pusci jesli tyle maja dac ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?