0

wlasnie to mialem napisac :P

4

Jak ja juz sie nie moge doczekac newsa
Oficjalnie: Luis Suarez pilkarzem Barcelony

1

to jest szansa ze go zobaczymy w pierwszym meczu Primera Division w podstawowoym skladzie :)

0

Tak to Messi krola strzelcow nie zrobi

3

Co to za ladna pani tam siedziala :D

1

ale teraz blo widac ze Messi juz nie ma sil ...

0

Hiszpański SPORT podaje, że Neymar został przewieziony bezpośrednio do szpitala

3

Hulk schodzi
30 s pozniej dobrze Hulk pomogl w obronie ...

0

tyle ze jak sprzedjaa Tello a to jest raczej przesadzone to dostana 12 mln
Alexis tez prawdopodobnie odejdzie to z nich obu bedzie okolo 45 mln
za taka kase da sie juz kupic dobrego obronce
a skoro wydaja 80 mln na Suareza to znaczy ze ejszcze maja bo dobrze wiedza ze trzeba kupic obronce

2

Ludzie skonczcie narzekac ze nie kupili obroncy...
Z tego co wiem to dzisiaj jest 4 lipiec i z tego co wiem to okienko ejst otwarte do 31 sierpnia

2

wspierajacy linie defensywna... SZWAJN SZTAJGER !
hahahahhahaha

0

Benzema z daleka... 13 metr...

0

Oficjalnie: FC Barcelona wyjedzie do Anglii na obóz przygotowawczy do sezonu 2014/15.

0

to jest sklad ktory moze byc w przyszlym sezonie to dlaczego zudo fify
gdyby Neyowi dac luz z przodu a nie trzymaj sie skrzydla to by to pieknie wygladalo

0

0

nawet skoro nie jest to 65 to jest 85 tak jak podawali
to 90 na pewno nie daja

2

ludzie pomyslcie niektorzy..
naprawde uwazacie ze Barca daje 90 mln skoro jego klauzula wynosi 65 mln ??

0

Ciekawe cz zobaczymy lepsza Argentyne bo Belgia mzoe bc pierwsza druzyna na tych mistrzostwach ktora przeciwko Argentynie nie postawi autobusu

0

ktorego Barca gra pierwszy mecz

28

Komentarz usunięty

4

Pily od Cristiano na meczu to juz nie dostanie :D ;)

0

Barcelona gra pierwszy mecz dopiero 9 sierpnia czy graja wczesniej ??

0

to co robi nasz zarzad w niektorych sytuacjach to jest po prostu smieszne ...

0

Tyle ze Suarez zrobil to juz 3 RAZ !
nie powinien robic takich rzeczy zawodnik tej klasy

0

I po co nam gosciu ktory nie bedzie gral przez 4 miesiace

0

Ja bardzo chce juz zobaczyc Rafinhe w meczu naszych
jestem bardzo ciekaw jak sobie poradzi i licze na niego

0

moze Alexis zostanie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?