kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wlasnie to mialem napisac :P
0
http://dumakatalonii.pl/kategorie/27-kadra/20446-neymar-moze-zagrac-w-ewentualnym-finale
4
Jak ja juz sie nie moge doczekac newsa
Oficjalnie: Luis Suarez pilkarzem Barcelony
1
to jest szansa ze go zobaczymy w pierwszym meczu Primera Division w podstawowoym skladzie :)
0
Tak to Messi krola strzelcow nie zrobi
3
Co to za ladna pani tam siedziala :D
1
ale teraz blo widac ze Messi juz nie ma sil ...
0
Hiszpański SPORT podaje, że Neymar został przewieziony bezpośrednio do szpitala
3
Hulk schodzi
30 s pozniej dobrze Hulk pomogl w obronie ...
0
tyle ze jak sprzedjaa Tello a to jest raczej przesadzone to dostana 12 mln
Alexis tez prawdopodobnie odejdzie to z nich obu bedzie okolo 45 mln
za taka kase da sie juz kupic dobrego obronce
a skoro wydaja 80 mln na Suareza to znaczy ze ejszcze maja bo dobrze wiedza ze trzeba kupic obronce
2
Ludzie skonczcie narzekac ze nie kupili obroncy...
Z tego co wiem to dzisiaj jest 4 lipiec i z tego co wiem to okienko ejst otwarte do 31 sierpnia
2
wspierajacy linie defensywna... SZWAJN SZTAJGER !
hahahahhahaha
0
Benzema z daleka... 13 metr...
0
Oficjalnie: FC Barcelona wyjedzie do Anglii na obóz przygotowawczy do sezonu 2014/15.
0
to jest sklad ktory moze byc w przyszlym sezonie to dlaczego zudo fify
gdyby Neyowi dac luz z przodu a nie trzymaj sie skrzydla to by to pieknie wygladalo
0
ja bym tak chcial
http://www.futhead.com/14/squads/14037586/
0
nawet skoro nie jest to 65 to jest 85 tak jak podawali
to 90 na pewno nie daja
2
ludzie pomyslcie niektorzy..
naprawde uwazacie ze Barca daje 90 mln skoro jego klauzula wynosi 65 mln ??
0
Ciekawe cz zobaczymy lepsza Argentyne bo Belgia mzoe bc pierwsza druzyna na tych mistrzostwach ktora przeciwko Argentynie nie postawi autobusu
0
ktorego Barca gra pierwszy mecz
19
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10464027_725705290821194_4934212309226500769_n.jpg
:)
28
Komentarz usunięty
4
Pily od Cristiano na meczu to juz nie dostanie :D ;)
0
Barcelona gra pierwszy mecz dopiero 9 sierpnia czy graja wczesniej ??
0
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10480170_724979930893730_1883596526982193526_n.jpg?oh=0bc2ec5ace0aad46eeb8d51889144c2b&oe=542C2FA7&__gda__=1411954719_3d7cbac6fb2262a432f52885a0de122c
0
to co robi nasz zarzad w niektorych sytuacjach to jest po prostu smieszne ...
0
Tyle ze Suarez zrobil to juz 3 RAZ !
nie powinien robic takich rzeczy zawodnik tej klasy
0
I po co nam gosciu ktory nie bedzie gral przez 4 miesiace
0
Ja bardzo chce juz zobaczyc Rafinhe w meczu naszych
jestem bardzo ciekaw jak sobie poradzi i licze na niego
0
moze Alexis zostanie :D