0

Jeeeeest
Obronic i trafic !!!

0

Ogladajcie Valencia-Sevilla

co tam sie dzieje
Mega mecz :D

0

Ile Leo ma juz w tym roku goli we wszystkich rozgrywkach ?

0

Pieknie gra Leo
Ronaldo 2 mecze powinien zawieszenia dostac to moze znaczaco nadrobic do niego straty :)

1

Sergio Pique zdobywa gola :D ;)

1

Ale jestem zly na to ze Real wygral ...
Nie zasluzyli kompletnie
Moglismy odrobic i znowu nic.

0

3-0 Czyzby Espanyol juz w polfinale

Jesli Sevilla zagra za tydzien tak jak dzisiaj to nie awansuja

0

Ciekawe czy wkoncu powtorzy sie wyjsciowy sklad czy znowu kolejna 11

0

Hahahahhaha nie moge
Szpakowski jest niemozliwy

0

Musza tylko utrzymac przewage z pierwszego spotkania
Haha

0

Hahaha
Atletico
Oni nic nie musza

0

Moim zdaniem lista powolanych powinna byc zawsze podawana dzien przed meczem

0

Dasz linka ? (15 znakow)

1

Rakitic znowu najslabiej

0

El once del Barça:
13. Bravo
3. Piqué
4. Rakitic
5. Sergio
8. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
14. Mascherano
18. Jordi Alba
22. Alves

0

Orlowski Wolski
para nie do zastapienia

0

Douglas za Alvesa

0

Ale ci komentatorzy z TVP SPORT sa lipni ..

16

0

Teraz komentatorzy w meczu Tottenham-MU powiedzieli ze Krychowiak napisal na swoim twitterze ze w zimie przenosi sie do BPL

ciekawe gdzie przejdzie :)

0

Fenomenalna 2 polowa w naszym wykonaniu

Zobaczymy jak bedzie w srode bo 2 sprawdziany w tym sezonie juz oblalismy

0

Wszystko sie okaze po meczu z Huesca jesli w nim zagra

0

Jak juz Vermaelen sie wykuruje
Nie zlapie kolejnej kontuzji
I wzrosnie mu forma to moze byc dobrym wzmocnieniem

0

a ja cos czuje ze to bedzie sezon Neymara



Moj komentarz z 30 sierpnia ;)

0

Nie da sie ogladac naszej gry ... wkurwia totalnie
co chwile jakies niedokladne podanie

0

Dla twojej wiadomosci tracimy 2 pkt

0

Jestem zaskoczony skladem :o

0

Ile bramek w LM ma Neymar ?

0

Leca jutro do Madrytu czy w sobote ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?