kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeeeeest
Obronic i trafic !!!
0
Ogladajcie Valencia-Sevilla
co tam sie dzieje
Mega mecz :D
0
Ile Leo ma juz w tym roku goli we wszystkich rozgrywkach ?
0
Pieknie gra Leo
Ronaldo 2 mecze powinien zawieszenia dostac to moze znaczaco nadrobic do niego straty :)
1
Sergio Pique zdobywa gola :D ;)
1
Ale jestem zly na to ze Real wygral ...
Nie zasluzyli kompletnie
Moglismy odrobic i znowu nic.
0
3-0 Czyzby Espanyol juz w polfinale
Jesli Sevilla zagra za tydzien tak jak dzisiaj to nie awansuja
0
Ciekawe czy wkoncu powtorzy sie wyjsciowy sklad czy znowu kolejna 11
0
Hahahahhaha nie moge
Szpakowski jest niemozliwy
0
Musza tylko utrzymac przewage z pierwszego spotkania
Haha
0
Hahaha
Atletico
Oni nic nie musza
0
Moim zdaniem lista powolanych powinna byc zawsze podawana dzien przed meczem
0
Dasz linka ? (15 znakow)
1
Rakitic znowu najslabiej
0
El once del Barça:
13. Bravo
3. Piqué
4. Rakitic
5. Sergio
8. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
14. Mascherano
18. Jordi Alba
22. Alves
0
Orlowski Wolski
para nie do zastapienia
0
Douglas za Alvesa
0
Ale ci komentatorzy z TVP SPORT sa lipni ..
16
0
Teraz komentatorzy w meczu Tottenham-MU powiedzieli ze Krychowiak napisal na swoim twitterze ze w zimie przenosi sie do BPL
ciekawe gdzie przejdzie :)
0
Fenomenalna 2 polowa w naszym wykonaniu
Zobaczymy jak bedzie w srode bo 2 sprawdziany w tym sezonie juz oblalismy
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55812
0
Wszystko sie okaze po meczu z Huesca jesli w nim zagra
0
Jak juz Vermaelen sie wykuruje
Nie zlapie kolejnej kontuzji
I wzrosnie mu forma to moze byc dobrym wzmocnieniem
0
a ja cos czuje ze to bedzie sezon Neymara
Moj komentarz z 30 sierpnia ;)
0
Nie da sie ogladac naszej gry ... wkurwia totalnie
co chwile jakies niedokladne podanie
0
Dla twojej wiadomosci tracimy 2 pkt
0
Jestem zaskoczony skladem :o
0
Ile bramek w LM ma Neymar ?
0
Leca jutro do Madrytu czy w sobote ?