kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pogon-Nieciecza 1 druzyna strzeli
Tottenham 1
Salzburg 1
Dynamo Zagrzeb 1
Kopenhaga 1
St Etienne-Caen over 1.5
Valencia-Bilbao over 1.5
Utrecht-Feyenoord obie strzela
Augsburg-Monchengladbach 2 druzyna strzeli
Mirandes-Tenerife 1 druzyna strzeli
Ol Lublana- Koper 1
Salzburg (hokej) ze strzeli przynajmniej 2 gole
0
Oby oby :D
9
Zostaly mi 2 mecze na kuponie
Juventus-Inter 1
Barca-Sevilla 1
924 zl do wygrania
Trzymajcie kciuki :D
3
Pellegrini mowil ze wystawi rezerwowy sklad takze stawianie na City bylo bez sensu.
1
Jaa :)
Z zawodnikow too Nadal i Tsonga
Z zawodniczek Kvitova i Azarenka :D
8
Odnosnie komentarza Cristiano :D
0
Dlaczego zamiast ludzi na trybunach Celta ma te reklamy ?
1
Dzieki :)
0
Kiedy jest final ?
1
Kibice Sevilli sa po prostu genialni.
0
Co dzisiaj ogladacie
Arsenal-Southampton czy Leicester-Liverpool :) ?
0
Z nami graja w srode w pucharze krola
0
Alex i 1-0 dla Milanu :)
0
Piekny drybling Ronaldo
Hahahahhaha
0
Iniesta dzisiaj slabiutko
0
Chicago to aktualnie moim zdaniem najlepsza ekipa w swojej konferencji obok Cavs
Jesli maja pelny sklad , Rose przede wszystkim nie jest kontuzjowany to moga powalczyc z kazdym
0
Jest moze jakas aplikacja lub strona zebym mogl ogladac Australian Open na telefonie ?
0
Siemka
Zastanawiam sie nad kupnem telefonu Huawei P8 Lite
Moze ktos go ma i napisalby jak sie spisuje :)
Z gory dzieki
2
W sobote o 16
Tak trudno wejsc w terminarz ?
2
Hahahhahahahahhahahahahahha Ronaldo hahahah
0
Taaaaak jeeest
1
Moze nie w stylu CoDa ale Max Payne 3 multi jest sztosik :D
0
Henderson znowu kontuzja ze nie ma go nawet na lawce ?
2
U mnie sprawdzal sie duet Mustafi-Laporte
2
Atletico przedluzylo szanse na wygrana mojego kuponu :D
1
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA
0
Juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc ich w koszulce Barcy podczas meczu :D
0
Przeczytaj post z gory do dolu to sie dowiesz a nie tylko co pisza gazety
0
U mnie w drafcie taki sklad to norma
Latwo tam jest trafic kogos dobrego :)
0
Kiedy losowanie ?