kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Moglby mi ktos wytlumaczyc jak wyglada faza pucharowa Copa America ?
Jest loswanie czy jak ?
2
Jedyne 2 minusy
Odejscie Xaviego i Alvesa(prawdopodobnie)
0
Ma ktos moze filmik jak Ney po finale pucharu sklada kopniaka w plecy Pique :P :D ?
0
2 gole Neya 1 Messiego
Mysle ze to dobry scenariusz :D
0
Hahahahha rozwala mnie ten komentator z eurosportu
"Daj spokoj chlopie". Haha
1
No to musimy byc ta pierwsza druzyna :D
Vamos Barca
0
Zdobyl ktos juz w histori pilki noznej 2 tryplety ?
0
A czm mialby Pique nie zagrac
0
Romero,Zabaleta,Otamendi,Mascherano,Rojo,Banega,Di Maria,Biglia,Messi,Tevez,Aguero
Bardzo fajnie by to wygladalo gdyby wlasnie taki sklad byl
3
6 Zejscie Robbena na lewa noge
1
Ja sie nie zdziwie jesli Douglas jest szykowany na przyszly sezon
0
a jesli wygraja puchar niemiec to graja w lidze europejskiej ?
0
Komentarz usunięty
1
Oscara nie ma ani na liscie powolanych ani na liscie rezerwowej O.o
Lekkie zaskoczenie jak dla mnie
0
Adriano chyba przez cala kariere nie nauczyl sie co to obieg za plecami
1
Ronaldo tradycja
do pustaka
0
Nareszcie komentatorzy na poziomie podczas meczu Barcy
3
Nie moge juz sluchac tego glosiku Labogi ... jak on mnie irytuje ..
4
i Alexis Sancziz
0
Mysle ze tu chodzi o gre 3 obroncami
0
Laboga sie chyba spuscil jak zobaczyl ta pilke w siatce
5
Mozesz sie przeliczyc
Celta nie jest druzyna do bicia jak np Levante
0
Jesli beda go omijac kontuzje to moze byc waznym ogniwem w naszej obronie
0
Tez mam herb na scianie :D
0
Wlasnie na Canal+Sport leci powtorka pierwszego klasyku z tego sezonu jakby ktos chcial zobaczyc :)
0
A ten Pan nad Pepem :D
0
1
No i co ? (15 znakow)
0
Veratti to marzenie ale ciezko go bedzie wyciagnac z PSG
0
Dzieki jeszcze raz
Super ze z Realem zagra bo Montoya to jednak duzo nizszy poziom