3

Moglby mi ktos wytlumaczyc jak wyglada faza pucharowa Copa America ?
Jest loswanie czy jak ?

2

Jedyne 2 minusy
Odejscie Xaviego i Alvesa(prawdopodobnie)

0

Ma ktos moze filmik jak Ney po finale pucharu sklada kopniaka w plecy Pique :P :D ?

0

2 gole Neya 1 Messiego
Mysle ze to dobry scenariusz :D

0

Hahahahha rozwala mnie ten komentator z eurosportu

"Daj spokoj chlopie". Haha

1

No to musimy byc ta pierwsza druzyna :D

Vamos Barca

0

Zdobyl ktos juz w histori pilki noznej 2 tryplety ?

0

A czm mialby Pique nie zagrac

0

Romero,Zabaleta,Otamendi,Mascherano,Rojo,Banega,Di Maria,Biglia,Messi,Tevez,Aguero

Bardzo fajnie by to wygladalo gdyby wlasnie taki sklad byl

3

6 Zejscie Robbena na lewa noge

1

Ja sie nie zdziwie jesli Douglas jest szykowany na przyszly sezon

0

a jesli wygraja puchar niemiec to graja w lidze europejskiej ?

0

Komentarz usunięty

1

Oscara nie ma ani na liscie powolanych ani na liscie rezerwowej O.o
Lekkie zaskoczenie jak dla mnie

0

Adriano chyba przez cala kariere nie nauczyl sie co to obieg za plecami

1

Ronaldo tradycja
do pustaka

0

Nareszcie komentatorzy na poziomie podczas meczu Barcy

3

Nie moge juz sluchac tego glosiku Labogi ... jak on mnie irytuje ..

4

i Alexis Sancziz

0

Mysle ze tu chodzi o gre 3 obroncami

0

Laboga sie chyba spuscil jak zobaczyl ta pilke w siatce

5

Mozesz sie przeliczyc
Celta nie jest druzyna do bicia jak np Levante

0

Jesli beda go omijac kontuzje to moze byc waznym ogniwem w naszej obronie

0

Tez mam herb na scianie :D

0

Wlasnie na Canal+Sport leci powtorka pierwszego klasyku z tego sezonu jakby ktos chcial zobaczyc :)

0

A ten Pan nad Pepem :D

0

1

No i co ? (15 znakow)

0

Veratti to marzenie ale ciezko go bedzie wyciagnac z PSG

0

Dzieki jeszcze raz
Super ze z Realem zagra bo Montoya to jednak duzo nizszy poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?