kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Mialem puscic
1x na Polske
1x na Walie
I 2x na Wlochy za 200
Puscilem jednak za 300 :D
Trzymajcie jutro kciuki za Wlochow
0
Myslicie ze Walia nie da rady w regulaminowym chociaz tego remisu ugrac ??
0
Jakie sa twoje typy ??
0
Co myslicie o kuponie
Polska-Portugalia 1x
Walia-Belgia 1x
Niemcy-Wlochy 2x
Za 200 do wygrania 886 chyba
3
Ja zawsze korzystam z tej strony i wszystko jest ok :)
0
Za 5 min na eleven mecz o awans do 1 ligi angielskiej, Middlesbrough-Brighton
Oglada ktos :D ?
2
Wlasnie wrocilem do domu, juz jest eidno dosc slugo, nie pamietam od ktorej ale mysle zd id 4:39 na prwnko :D
0
Dzieki za info :D
Wejde sobie za dyszke
kurs 75 :D
0
Mam pytanko
taki zaklad: Luis Suarez strzeli 1.bramkę i wynik calego spotkania 3-2
chodzi o to ze Suarez strzeli pierwsza bramke w meczu czy jedna ?
5
My nie gramy czasem rewanzu na Calderon ?
0
Neymar w fifie 15
1
Jak masz to mozesz dac linka :D
0
Dalem że obie strzela
1
Jak trafimy na City w cwiercfinale to przeciez z nich nic nie zostanie
1
Reus narazie same straty
Irytuje troszke
1
Piekna sprawa :)
0
No nie wierze w to ..........
3
Aktualnie jest 1/8 ;)
3
Roma odpadnie przez swoje frajersko niewykorzystane sytuacje
I te z pierwszego meczu i juz dzisiaj byly okazje
1
W 1 lidze ciezko trafic na zwyklego rywala :)
To samo w drafcie
1
Hahhahahha
Moze bys przypomnial sklad Celty z 97-go :D
0
Nie poznaje Celty...
12
Nie kazdy musi kibicoeac Leicester
Ja bym chcial zeby wlasnie Tottenham zdobyl mistrza
1
Juz 0-3 :D
82
Szkoda mi troche Paco Jemeza
Chcialbym zeby poprowadzil jakis silniejszy klub
0
Maja trainera
Im zalicza wygrana i przechodza dalej
Przez to na PC sie nie da grac
1
Prawdopodobnie bedzie kurs 1.00
1
Za 20 :)
10
No i kuponik na 924 zl siadl
3
Skazany na smierc polecam
Moj ulubiony serial