10

Mialem puscic
1x na Polske
1x na Walie
I 2x na Wlochy za 200

Puscilem jednak za 300 :D
Trzymajcie jutro kciuki za Wlochow

0

Myslicie ze Walia nie da rady w regulaminowym chociaz tego remisu ugrac ??

0

Jakie sa twoje typy ??

0

Co myslicie o kuponie
Polska-Portugalia 1x
Walia-Belgia 1x
Niemcy-Wlochy 2x
Za 200 do wygrania 886 chyba

3

Ja zawsze korzystam z tej strony i wszystko jest ok :)

0

Za 5 min na eleven mecz o awans do 1 ligi angielskiej, Middlesbrough-Brighton
Oglada ktos :D ?

2

Wlasnie wrocilem do domu, juz jest eidno dosc slugo, nie pamietam od ktorej ale mysle zd id 4:39 na prwnko :D

0

Dzieki za info :D
Wejde sobie za dyszke
kurs 75 :D

0

Mam pytanko
taki zaklad: Luis Suarez strzeli 1.bramkę i wynik calego spotkania 3-2
chodzi o to ze Suarez strzeli pierwsza bramke w meczu czy jedna ?

5

My nie gramy czasem rewanzu na Calderon ?

0

Neymar w fifie 15

1

Jak masz to mozesz dac linka :D

0

Dalem że obie strzela

1

Jak trafimy na City w cwiercfinale to przeciez z nich nic nie zostanie

1

Reus narazie same straty
Irytuje troszke

1

Piekna sprawa :)

0

No nie wierze w to ..........

3

Aktualnie jest 1/8 ;)

3

Roma odpadnie przez swoje frajersko niewykorzystane sytuacje
I te z pierwszego meczu i juz dzisiaj byly okazje

1

W 1 lidze ciezko trafic na zwyklego rywala :)
To samo w drafcie

1

Hahhahahha
Moze bys przypomnial sklad Celty z 97-go :D

0

Nie poznaje Celty...

12

Nie kazdy musi kibicoeac Leicester
Ja bym chcial zeby wlasnie Tottenham zdobyl mistrza

1

Juz 0-3 :D

82

Szkoda mi troche Paco Jemeza
Chcialbym zeby poprowadzil jakis silniejszy klub

0

Maja trainera
Im zalicza wygrana i przechodza dalej
Przez to na PC sie nie da grac

1

Prawdopodobnie bedzie kurs 1.00

1

Za 20 :)

10

No i kuponik na 924 zl siadl

3

Skazany na smierc polecam
Moj ulubiony serial

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?