kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Napoli-Borussia
Mysle ze to by byla najlepsza para :)
1
Munir"bajeczne przyjecie"El Haddadi
Nie moge patrzec na jego gre ...
2
Deulofeu asysta i Lukaku na 1-1 w 82 min :)
3
Nie smieszne.
0
Ja chyba eksploduje z radosci jak oni wygraja drugi raz z rzedu tryplet
Wiem ze do tego daleko ale kto to moze zrobic jak nie oni
3
Marzy mi sie manita i gol Pique na 5-0 :D
Pomarzyc mozna :D
2
Ja zawsze robie to samo :D Ogladam powtorki roznych Gran Derbi jak juz nie umiem wytrzymac :D
1
Skonczcie z tym Ter Stegenem bo to nie jest smieszne
2
Komentarz usunięty
0
Poda ktos numer kanalu na nc+ gdzie pokazuja Legie
0
Mysle ze ta wygrana jeszcze bardziej zjednoczy szatnie i wkoncu zaczniemy grac coraz lepiej :)
VeB
1
No niestety, bedzie brakowac Messiego :(
PS. Dobry avatar :D
1
W przerwie zalaczylem na OM-OL i akurat Lacazette z karnego na 0-1
0
Coz za tomahawk :D , nie do obrony
0
Juz pod Real ....
gdzie tu byl spaony
0
Tego nie wiem. Wiem tylko ze beda mieli na 100 % i niedlugo powinien byc oficjany komunikat
0
Wiem ze nie jest to na temat i odpowiedni moment na taka informacje ale moja kuzynka pracuje w nc+ i mi napisala ze bedzie u nich ligs hiszpanska ale trzeba bedzie wykupic dodatkowy kanal
14
Komentarz usunięty
2
Leo teraz sie usmial sam ze swojego strzalu :D
2
Vermaelena pomylic z Ter Stegenem O.o
No niezle
1
Ale mnie wkurza Kosecki .....
4
No to mamy drugiego Laboge :D
0
Swietna zmiana Rafinhi
1
Douglas Costa :O
Co on wyprawia
1
Swietny jest ten Douglas Costa
0
Dzieki za info
0
Gdzie ma odejsc Perisic ?
3
Ja bym chcial mozliwie jak najlatwiejsza grupe.
Do stycznia nasza kadra nie jest pelna , ktos moze zlapac kontuzje( odpukac)
Trudniejszych rywali zostawmy sobie na faze pucharowa :D
0
Astana 1-1 ! Druzyna z Kazachstanu w grupie Ligi Mistrzow
1
Alez Sporting okradziony byc moze z LM ....