1

Napoli-Borussia
Mysle ze to by byla najlepsza para :)

1

Munir"bajeczne przyjecie"El Haddadi
Nie moge patrzec na jego gre ...

2

Deulofeu asysta i Lukaku na 1-1 w 82 min :)

3

Nie smieszne.

0

Ja chyba eksploduje z radosci jak oni wygraja drugi raz z rzedu tryplet
Wiem ze do tego daleko ale kto to moze zrobic jak nie oni

3

Marzy mi sie manita i gol Pique na 5-0 :D
Pomarzyc mozna :D

2

Ja zawsze robie to samo :D Ogladam powtorki roznych Gran Derbi jak juz nie umiem wytrzymac :D

1

Skonczcie z tym Ter Stegenem bo to nie jest smieszne

2

Komentarz usunięty

0

Poda ktos numer kanalu na nc+ gdzie pokazuja Legie

0

Mysle ze ta wygrana jeszcze bardziej zjednoczy szatnie i wkoncu zaczniemy grac coraz lepiej :)
VeB

1

No niestety, bedzie brakowac Messiego :(

PS. Dobry avatar :D

1

W przerwie zalaczylem na OM-OL i akurat Lacazette z karnego na 0-1

0

Coz za tomahawk :D , nie do obrony

0

Juz pod Real ....
gdzie tu byl spaony

0

Tego nie wiem. Wiem tylko ze beda mieli na 100 % i niedlugo powinien byc oficjany komunikat

0

Wiem ze nie jest to na temat i odpowiedni moment na taka informacje ale moja kuzynka pracuje w nc+ i mi napisala ze bedzie u nich ligs hiszpanska ale trzeba bedzie wykupic dodatkowy kanal

14

Komentarz usunięty

2

Leo teraz sie usmial sam ze swojego strzalu :D

2

Vermaelena pomylic z Ter Stegenem O.o
No niezle

1

Ale mnie wkurza Kosecki .....

4

No to mamy drugiego Laboge :D

0

Swietna zmiana Rafinhi

1

Douglas Costa :O
Co on wyprawia

1

Swietny jest ten Douglas Costa

0

Dzieki za info

0

Gdzie ma odejsc Perisic ?

3

Ja bym chcial mozliwie jak najlatwiejsza grupe.
Do stycznia nasza kadra nie jest pelna , ktos moze zlapac kontuzje( odpukac)
Trudniejszych rywali zostawmy sobie na faze pucharowa :D

0

Astana 1-1 ! Druzyna z Kazachstanu w grupie Ligi Mistrzow

1

Alez Sporting okradziony byc moze z LM ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?