0

szkoda ze nie Orlowski

1

2

Dzisaij gra akurat dobrze

0

Alez piekna akcja

0

Przydalby sie na tej stronie taki czat
moznaby wtedy caly czas dyskutowac w jednym miejscu a nie pod kilkoma postami :)

0

Jakby ktos chcial popatrzec to o 16 50 na nsport pokazuja Kolding-Barca w pilce recznej :)

0

wiem, ale specjalnie nie pisalem Masche na DP bo i tak go nie wystawi na tej pozycji ..

0

Chyba najlepszy sklad mozliwy na Gran Derbi to taki :
Bravo
Alves,Pique,Mathieu,Alba
Iniesta,Busqets,Rakitic
Messi
Neymar Suarez

mimo malego ogrania Suareza w tym sezonie uwazam ze i tak mzoe dac duzo wiecej nic Pedro Munir czy Sandro

2

Szkoda go bo talent ma ogromny :/

0

Posypia sie kartki

0

Wiadomo juz kto bedzie sedziowal w Gran Derbi ??
Nwm czy przeoczylem newsa czy jeszcze go nie bylo czy nie wiadomo kto to bedzie

0

2-0
2 gol Suareza

1

tez uwazam ze nie spadna ale pamietajmy co bylo z Villarreal kilka lat temu gdy tez grali w LM

0

Tak patrze na tabele i nie umiem sobie wyobrazic co by sie dzialo gdyby Bilbao spadlo...
taka druzyna ktora nigdy nie spadla obok Realu i Barcy...

0

Zdecydowanie za duzo graja dluga pila
wszystko glowa przegrywaja a co Bravo ma pilke to podanie przez cale boisko

1

1

Jak ci sie nudzi to idz sprawdz czy cie nie ma na stronie bialych

1

nwm czy nie zauwazles ale Ney sie caly czas przewraca bo nie ma w ogole masy

Lekko go popchniesz i leci, niestety

5

to niech gra smialo jak nie umie sie pozadnie wyleczyc

poglebi mu sie kontuzja to kilka miesiecy nie pogra i oslabi najwiekszego naszego rywala

1

to bedzie juz jego problem, nie nasz :)

10

Ronaldo jutro nie zagra, dobrze by bylo gdyby Leo strzelil ze dwie brameczki

Oczywiscie liczy si9e dobro druzyny na 1 miejscu ale gdyby uciekl na kilka goli to bym sie nie obrazil :D

1

Taka ciekawostka:
Messi do tej pory strzelał gole w Lidze Mistrzów w grupach A, C, D, E, F, G, H

1

primeradivision.pl
wejdz i sobie sprawdz

2

ale bramka Malmo :o :o :O

0

Porto 2-0
J Martinez

0

Beto kontuzja ..

0

ale w nowym sezonie (terazniejszym) mogli zdobyc... mogli :Dbrawo Atletico

2

3 dni Panowie i Panie do meczu naszej kochanej Barcy
WRESZCIE

0

Jesli go teraz nie kupia to juz nie zagra w naszej koszulce nigdy
za rok odejdzie do kogs innego i tyle bedziemy mieli Reusa

0

a ja cos czuje ze to bedzie sezon Neymara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?