kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda ze nie Orlowski
1
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55139
co o tym myslicie ??
2
Dzisaij gra akurat dobrze
0
Alez piekna akcja
0
Przydalby sie na tej stronie taki czat
moznaby wtedy caly czas dyskutowac w jednym miejscu a nie pod kilkoma postami :)
0
Jakby ktos chcial popatrzec to o 16 50 na nsport pokazuja Kolding-Barca w pilce recznej :)
0
wiem, ale specjalnie nie pisalem Masche na DP bo i tak go nie wystawi na tej pozycji ..
0
Chyba najlepszy sklad mozliwy na Gran Derbi to taki :
Bravo
Alves,Pique,Mathieu,Alba
Iniesta,Busqets,Rakitic
Messi
Neymar Suarez
mimo malego ogrania Suareza w tym sezonie uwazam ze i tak mzoe dac duzo wiecej nic Pedro Munir czy Sandro
2
Szkoda go bo talent ma ogromny :/
0
Posypia sie kartki
0
Wiadomo juz kto bedzie sedziowal w Gran Derbi ??
Nwm czy przeoczylem newsa czy jeszcze go nie bylo czy nie wiadomo kto to bedzie
0
2-0
2 gol Suareza
1
tez uwazam ze nie spadna ale pamietajmy co bylo z Villarreal kilka lat temu gdy tez grali w LM
0
Tak patrze na tabele i nie umiem sobie wyobrazic co by sie dzialo gdyby Bilbao spadlo...
taka druzyna ktora nigdy nie spadla obok Realu i Barcy...
0
Zdecydowanie za duzo graja dluga pila
wszystko glowa przegrywaja a co Bravo ma pilke to podanie przez cale boisko
1
1
Jak ci sie nudzi to idz sprawdz czy cie nie ma na stronie bialych
1
nwm czy nie zauwazles ale Ney sie caly czas przewraca bo nie ma w ogole masy
Lekko go popchniesz i leci, niestety
5
to niech gra smialo jak nie umie sie pozadnie wyleczyc
poglebi mu sie kontuzja to kilka miesiecy nie pogra i oslabi najwiekszego naszego rywala
1
to bedzie juz jego problem, nie nasz :)
10
Ronaldo jutro nie zagra, dobrze by bylo gdyby Leo strzelil ze dwie brameczki
Oczywiscie liczy si9e dobro druzyny na 1 miejscu ale gdyby uciekl na kilka goli to bym sie nie obrazil :D
1
Taka ciekawostka:
Messi do tej pory strzelał gole w Lidze Mistrzów w grupach A, C, D, E, F, G, H
1
primeradivision.pl
wejdz i sobie sprawdz
2
ale bramka Malmo :o :o :O
0
Porto 2-0
J Martinez
0
Beto kontuzja ..
0
ale w nowym sezonie (terazniejszym) mogli zdobyc... mogli :Dbrawo Atletico
2
3 dni Panowie i Panie do meczu naszej kochanej Barcy
WRESZCIE
0
Jesli go teraz nie kupia to juz nie zagra w naszej koszulce nigdy
za rok odejdzie do kogs innego i tyle bedziemy mieli Reusa
0
a ja cos czuje ze to bedzie sezon Neymara