kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to mialo byc do TuraVer
0
i ciekawe skad wezniesz 100 mln
i do tego nie moga przekroczyc finansowego Fair Play
0
dalby ktos link do hiszpanskiego komentowania meczu ??
bo nie moge znalezc
0
Griezzmann na lawce
0
jak to mozliwe
0
Soriano juz obil poprzeczke i i teraz slupek z woleja
0
Soriano wolny poprzeczka
warto ogladac :D
super gra Salzburg
0
Polecam zalaczyc sobie teraz mecz Salzburg-Malmo
swietny jak narazie
2
taki sklad moglby dac na 1 kolejke
Bravo
Alves Bartra Mathieu Alba
Masche
Rakitic Iniesta
Messi
Munir Neymar
1
Czemu jak daje wystaw oceny to mi wraca na glowna strone ??
0
Co pobiegl za akcja :o :P
0
prezentacja zespolu za 4 min a stadion pusciutki
17
Nic tylko ogladac :)
1
Bardzo sie ciesze z tego transferu :)
0
jestem bardzo ciekawe kto bedzie tworzyl podstawowa dwojke srodkowych obroncow :)
0
Co ten Rakitic .. :D :)
0
Bardzo mi sie podoba gra Rakiticia
0
tak
termin zostal przesuniety na 8 sierpnia
3
Ciekawe czy jutro bedzie ogloszenie tego transferu co mial byc
0
Rakitic ale podanie
bodajze miedzy nogami
0
Guardiola powiedzial ze Boateng na 100 % bedzie gral w przyszlym sezonie w Bayernie :/
10
Gdyby faktycznie w czwartek oglosili jakis transfer a w piatek by skrocili Suarezowi kare to to bylby chyba najpiekniejszy tydzien co do informacji w ostatnim czasie
0
z tego co wiem to Messi chyba wraca 8 sierpnia ale moge sie mylic :P
0
Lucho na pewno ustawi to bardzo dobrze
nie moge sie doczekac meczu z Elche
0
Jakby ktos chcial ten piekny mecz obejrzec :D
0
zgadzam sie
ale na poczatku pewnie on bedzie tym pewniakiem a ktos dolaczy do niego
0
jesli nikogo nie kupia juz to jestem ciekawey czy bedzie gral Pique z Bartra czy Mathieu bo watpie zeby posadzil Gerarda na lawke
0
i myslisz ze po takiej przerwie bez kompletnego ogrania zagra ?
0
Przeciez Pepe byl kiedys zawieszony na dosys dlugo chyba nie ?
2
Fabregas jaki fryz
HAHAHAHAHHAHA
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10502042_10152591761760763_6678700713675174795_n.jpg?oh=acddbb662a42973e4d3a6c289b05738c&oe=54416B49