kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
czli obrona na przyszly sezon Pique Mathieu/Masche ...
0
wsystko mi siadlo i zostalo Chile 2x ...
0
Ciekawe kto dzisiaj jako trzeci awansuje do Primera Division
1
z taka gra Niemiec to bedzie dobrze jak dojda do 1/4 !!!
0
AHAHAHAHAHAHAHAHAHA
3 gosciu to Fernandez
:P
0
skad wy to bierzecie ??
3
nie ma nic na oficjalnej stronie
4
z taka gra Brazylii i z taka gra Chile to wcale nie musza przegrac
2
tak poza tematem to Marquinhos nam ucieka, znowu zostaniemy bez obroncy albo z Mathieu ...
0
Marca: Higuain porozumiał się z Barceloną!
kolejna sensacja czy moze jest cos na rzeczy
0
ipla
0
dokladnie
im mnie sie spi tm sie ejst bardziej wyspanym :P
ja tez tak mam
0
Obejrzec Argentyne pozniej San Antonio- Miami i nie isc w ogole spac :D :P
1
mi tez
2
Ney wymiatal Alexis wymiata
przyjdzie nowy sezon
To beda miec razem 2 strzaly w sumie w meczu bo beda musieli grac pod Messiego .. eh az mi ich szkoda jak tak patrze na ich gre w reprezentacji i u nas
0
za co sa 2 pkt ?? w lidze typerow
0
Piszczek,Marquinhos i Reus = sklad idealny
0
ale i tak wiadomo ze Borussia sie nie zgodzi takze klauzula moim zdnaiem to jest jedyne rozwiazanie
0
ale skoro Barca oferuje 35 mln to co to za roznica skoro moga wplacic klauzule ??
Chyba ze czegos nei zrozumialem to prosze mnie poprawic :)
34
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10460981_800613079972855_7817537662994006578_n.jpg
0
wiem ale tam go chca kupic to gdzie go mialem wstawic
mozna w to miejsce dac Piszczka ale Cuadrado uwazam za bardziej realny transfer
1
http://www.futhead.com/14/squads/12916455/
0
ta na pewno
rok kontraktu i zazadaja wiecej ...
0
ma opcje przedluzenia o rok
0
Msle ze wlasnie takie informacje ciagle to u niego spowodowal chec odejscia
klub nic nie powiedzial oficjalnie ze np to on ma byc filarem pomocy w przyszlm sezonie...
dlatego inne kluby maja taka szanse na jego zatrudnienie moim zdaniem
9
35 mln O.O
Nic tylko brac go
moze grac zarowno na skrzydle jak i w pomocy
0
skoncz sie na tym ze sprzedamy Cesca , nie kupimy nikogo w jego miejscea na srodek obrony kupimy Mathieu
0
Juz mnie to wkurza totalnie...
czemu sklad ustala Zubi a nie trener do cholery ...
0
Powiem wam ze komentarz na canal+ -WYBORNY
0
Gdzie jest ten transfer o 20 :P