kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prostu sie poplakalem ...
0
yeeeeeeeeaaaaa [Porto 3-3
0
Frankfutr 3-2 szkoda bo lubie Porto moze strzela na 3-3
0
ja na ktorejs stacji z Canal + bede ogladal bo tych komentatorow z TVP sie nie da sluchac
0
Nie rozumiem tego jak taki zawodnik jak Draxler nie umie strzelic gola w takim waznym meczu z 2 metrow gdzie ma 34 bramki odkryte a on strzela prosto w Casillasa...
Coz niewykorzystane akcje sie mszcza, i teraz bedzie gadanie jak to Real nie wygrwya , szkoda ylko ze trafili na jedna z najslabszych druzyn na tym etapie
0
Oplacilo sie czekac. Redakcja sie postarala na maksa, super .
0
chcialem zwycieestwa osasuny i za tydzien Atletico... oby sie sprawdzily oba mecze
0
wygrywamy wszystkie mecze do Gran Derbi, wygrywamy z Realem i mistrz nasz
KTO SIE ZGADZA ?
VAMOS BARCA Y VISCA EL BARCA
(sorki za caps locka ale tyo wazne slowa Cules"
0
w moich oczach najlepszy mozliwy scenariusz jest taki, Atletico jutro przegrywa, za tydfzien wygrywa z Realem a my u siebie z Almeria
0
Juz raz gralismy z Songiem i Busim w tym sezonie i nic z tego dobrego nie wyszlo. Od poczatku drugiej polowy Cesc za Songa i jak Ney sie neirozkreci to okolo 65 minuty Alexisa albo Xaviego i Iniesta na skrzydlo.
Vamos Barca
0
Valdes,Alves,Pique,Masche,Adriano,Cesc,Song,Iniesta,Ney,Messi,Alexis
0
Jak to mowia mlodzi ludzie masakracja ... :D :P
0
dla mnie najlepsi:
Pique,Mascherano,Alves,Valdes
0
Ciekawe jak Ney poradzi sobie z ta fizyczna gra "angielska"
0
A strona nadal nei wpisala skladow ...
0
podajcie lnk skad wy bierzecie te sklady juz oficjalne ??
0
ja ci moge wysylac :)
0
czytalem na facebboku ze mudo deportivo i sport przewiduja ze martino chce wystawic 4 pomocnikow i 2 napastnikow
0
dlatego napisalem oby sie sprawdzily :)
Pozdro
0
top 3 moich uubionych trenerow za Guardiola i Brendanem Rodgersem
0
Cos czuje ze nasza kochana BARCA wygra jutro i oby sie moje prypuszczenia srawdzily.
Testimo Barca y Vamos Barca
0
Trzeba po prostu oba wygrac aby z City miec optymistyczny wynik przed rewanzem a z RSSS aby myslec o mistrzostwie bo Real gra teraz u siebie wiec raczej wygra.
0
Po tym meczu jestem jeszcze bardziej nastawiony optymistycznie na wtorkowy mecz z Citizens. Cos czuje ze uzyskamy przynajmniej remis
0
0
Mozna gdzies ogladac mecze Barcy z komentatorami RAC1 ?
Jesli ktos ma taki link to bylbym wdziecznyt za podanie
0
Tesknie za wymawianiem przez komentatorow kilkanascie razy na 5 minut slowa Neymar
:P
0
za dobry zeby siedziec na lawie a za slaby zeby grac u nas w podstawie
0
Dzisiaj moze sie podobac gra Barcy moim zdaniem .
0
ja jakos chodze do gimby a nie opuszczam ani minuty zadnego meczu czy graja o 16 czy o 22
0
Moim zdaniem Pedro powinien dostac przynajmniej 7.
Mimo ze nie strzelil gola ani nie mial asysty ciezko pracowal pod zespol i dawal z siebie wszytko.