0


Po prostu sie poplakalem ...

0

yeeeeeeeeaaaaa [Porto 3-3

0

Frankfutr 3-2 szkoda bo lubie Porto moze strzela na 3-3

0

ja na ktorejs stacji z Canal + bede ogladal bo tych komentatorow z TVP sie nie da sluchac

0

Nie rozumiem tego jak taki zawodnik jak Draxler nie umie strzelic gola w takim waznym meczu z 2 metrow gdzie ma 34 bramki odkryte a on strzela prosto w Casillasa...
Coz niewykorzystane akcje sie mszcza, i teraz bedzie gadanie jak to Real nie wygrwya , szkoda ylko ze trafili na jedna z najslabszych druzyn na tym etapie

0

Oplacilo sie czekac. Redakcja sie postarala na maksa, super .

0

chcialem zwycieestwa osasuny i za tydzien Atletico... oby sie sprawdzily oba mecze

0

wygrywamy wszystkie mecze do Gran Derbi, wygrywamy z Realem i mistrz nasz
KTO SIE ZGADZA ?
VAMOS BARCA Y VISCA EL BARCA
(sorki za caps locka ale tyo wazne slowa Cules"

0

w moich oczach najlepszy mozliwy scenariusz jest taki, Atletico jutro przegrywa, za tydfzien wygrywa z Realem a my u siebie z Almeria

0

Juz raz gralismy z Songiem i Busim w tym sezonie i nic z tego dobrego nie wyszlo. Od poczatku drugiej polowy Cesc za Songa i jak Ney sie neirozkreci to okolo 65 minuty Alexisa albo Xaviego i Iniesta na skrzydlo.
Vamos Barca

0

Valdes,Alves,Pique,Masche,Adriano,Cesc,Song,Iniesta,Ney,Messi,Alexis

0

Jak to mowia mlodzi ludzie masakracja ... :D :P

0

dla mnie najlepsi:
Pique,Mascherano,Alves,Valdes

0

Ciekawe jak Ney poradzi sobie z ta fizyczna gra "angielska"

0

A strona nadal nei wpisala skladow ...

0

podajcie lnk skad wy bierzecie te sklady juz oficjalne ??

0

ja ci moge wysylac :)

0

czytalem na facebboku ze mudo deportivo i sport przewiduja ze martino chce wystawic 4 pomocnikow i 2 napastnikow

0

dlatego napisalem oby sie sprawdzily :)
Pozdro

0

top 3 moich uubionych trenerow za Guardiola i Brendanem Rodgersem

0

Cos czuje ze nasza kochana BARCA wygra jutro i oby sie moje prypuszczenia srawdzily.
Testimo Barca y Vamos Barca

0

Trzeba po prostu oba wygrac aby z City miec optymistyczny wynik przed rewanzem a z RSSS aby myslec o mistrzostwie bo Real gra teraz u siebie wiec raczej wygra.

0

Po tym meczu jestem jeszcze bardziej nastawiony optymistycznie na wtorkowy mecz z Citizens. Cos czuje ze uzyskamy przynajmniej remis

0

0

Mozna gdzies ogladac mecze Barcy z komentatorami RAC1 ?
Jesli ktos ma taki link to bylbym wdziecznyt za podanie

0

Tesknie za wymawianiem przez komentatorow kilkanascie razy na 5 minut slowa Neymar
:P

0

za dobry zeby siedziec na lawie a za slaby zeby grac u nas w podstawie

0

Dzisiaj moze sie podobac gra Barcy moim zdaniem .

0

ja jakos chodze do gimby a nie opuszczam ani minuty zadnego meczu czy graja o 16 czy o 22

0

Moim zdaniem Pedro powinien dostac przynajmniej 7.
Mimo ze nie strzelil gola ani nie mial asysty ciezko pracowal pod zespol i dawal z siebie wszytko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?