kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umiecie czytac nie bedzie wzmocnien w ZIMOWYM OKIENKU po co bramkarz nowy w zimowym skoro bedzie juz Valdes a jesli chcielibysmy kupic jakiegos obronce to i tak nei ebdzie mogl grac w LM .
POMYSLCIE.
0
Niech oni tez sie boja bo bedzie Messi bedzie Neymar a do tego Pedro ktory ejst aktualnie w wybornej formie zobaczym,y jak po przerwie bedzie gral ale Messi i Neymar plus reszta porowadza nas do zwycieestwa w dwumeczy
VeB
0
Pedro 3 gole 2 asysty :)
0
DAWAC KOMPANYEGO DO NAS I Z BARTRA W PODSTAWIE
0
peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo
0
GOOOOOL PANOWIE
GRAMY I WYGRYWAMY TEN JEB... MECZ
VAMOS BACRA
0
twoja pani idzie za realem ??
0
straca z nami pkt :)
Vamos Barca
0
jesli ateltico wyrga a pozniej my i bedzimy lideraem to dalej bijemy rekord czy go tracimy ??
0
Pinto,Alves,Pique,Bartra,Alba,Busi,Cesc,Iniesta,Pedro,Alexis/Dongou,Tello/Alexis
0
0
Bartra szykowany na Getafe
0
Wszyscy to przezywahja a nie wiadomo jak City bedzie gralo w lutym moze beda grac gorzej niz teraz ...
0
W moich oczach obronca na dlugie lata w Barcie
0
Jak to jest z tymi mecxzami na pozycj ldera jesli atletico wygra i bedzie mialo lidera a pozniej my wygramy i bedziemy mieli to nie bijemy dalej rekordu czy dalej srubujemy
0
wroci Messi i znowu bedzie gral tylko pod niego tak jak to bylo przed jego kontuzja
0
Ciekawe jakby zagrali takim ustawieniem w pelnym skaldzie
Valdes,Montoya,Pique,Barta,Alba,Cesc,Busi,Iniesta,Neymar,Messi,Dani
0
Ale jak gra sie ozywila gdy wszedl Xavi.. cos niesamowitego, taka Barce chce sie ogladac
0
R10 byl jest i bedzie tylko jeden
0
zauwazyl ktos ze jest napisa e historia ostatnich 10 meczy a wpisanych jest 9
0
z takim skladem mozna by bylo sprobowac 4-2-3-1 iniesta na prawym skrzydle alexis na lewym cesc w srodku i przed nim Ney a na dwoch DM sonh i busi
0
sklad
Pinto Montoya Pique Masche Alba Busi Cesc Iniesta Alexis Neymar Pedro
ale i tak czuje ze Cesca da na "9"
0
bez jednego jest
0
Skoro lekarze wykazali ze juz jest miesien jest w 100 %-ach wyleczony to w czy widzisz problem ??
0
Kocham Barce ale to co zarzad zrobil z Thiago ... To jest patologia taki zawodnik a teraz gra taki Xavi za zaslugi caly czas do tylu i przezuty z boku na bok
0
Czekam na kolejny news:
"Barcelona zainteresowana Cristiano, Suarezem i De Gea "
...
ta strona jest od niedawna zasypywana jakimis pogloskami o transferach ktore 4/5 nie dojda do skutku albo zaden ...
0
juz mnie nudza te ciagle doniesienia transferowe . Wymieniani sa po trzech czterech zawodnikow na pozycje i najlepiej wedlug mediow jakby barca ich wszystkich kupila...
0
Dobry mecz Pedro
Moze da mu to wieksza pewnosc siebie i powrot do formy
0
czemu on kur.... nie robi zmian ?!?!?!?!?!?!?!!!!
0
Gdyby nie to ze stracilismy gola to powiedzialbym ze Barca gra bardzo dobrze ...