0

Umiecie czytac nie bedzie wzmocnien w ZIMOWYM OKIENKU po co bramkarz nowy w zimowym skoro bedzie juz Valdes a jesli chcielibysmy kupic jakiegos obronce to i tak nei ebdzie mogl grac w LM .
POMYSLCIE.

0

Niech oni tez sie boja bo bedzie Messi bedzie Neymar a do tego Pedro ktory ejst aktualnie w wybornej formie zobaczym,y jak po przerwie bedzie gral ale Messi i Neymar plus reszta porowadza nas do zwycieestwa w dwumeczy
VeB

0

Pedro 3 gole 2 asysty :)

0

DAWAC KOMPANYEGO DO NAS I Z BARTRA W PODSTAWIE

0

peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo peeeeeedroooooo peeeeedroooooo

0

GOOOOOL PANOWIE
GRAMY I WYGRYWAMY TEN JEB... MECZ
VAMOS BACRA

0

twoja pani idzie za realem ??

0

straca z nami pkt :)
Vamos Barca

0

jesli ateltico wyrga a pozniej my i bedzimy lideraem to dalej bijemy rekord czy go tracimy ??

0

Pinto,Alves,Pique,Bartra,Alba,Busi,Cesc,Iniesta,Pedro,Alexis/Dongou,Tello/Alexis

0

0

Bartra szykowany na Getafe

0

Wszyscy to przezywahja a nie wiadomo jak City bedzie gralo w lutym moze beda grac gorzej niz teraz ...

0

W moich oczach obronca na dlugie lata w Barcie

0

Jak to jest z tymi mecxzami na pozycj ldera jesli atletico wygra i bedzie mialo lidera a pozniej my wygramy i bedziemy mieli to nie bijemy dalej rekordu czy dalej srubujemy

0

wroci Messi i znowu bedzie gral tylko pod niego tak jak to bylo przed jego kontuzja

0

Ciekawe jakby zagrali takim ustawieniem w pelnym skaldzie
Valdes,Montoya,Pique,Barta,Alba,Cesc,Busi,Iniesta,Neymar,Messi,Dani

0

Ale jak gra sie ozywila gdy wszedl Xavi.. cos niesamowitego, taka Barce chce sie ogladac

0

R10 byl jest i bedzie tylko jeden

0

zauwazyl ktos ze jest napisa e historia ostatnich 10 meczy a wpisanych jest 9

0

z takim skladem mozna by bylo sprobowac 4-2-3-1 iniesta na prawym skrzydle alexis na lewym cesc w srodku i przed nim Ney a na dwoch DM sonh i busi

0

sklad
Pinto Montoya Pique Masche Alba Busi Cesc Iniesta Alexis Neymar Pedro

ale i tak czuje ze Cesca da na "9"

0

bez jednego jest

0

Skoro lekarze wykazali ze juz jest miesien jest w 100 %-ach wyleczony to w czy widzisz problem ??

0

Kocham Barce ale to co zarzad zrobil z Thiago ... To jest patologia taki zawodnik a teraz gra taki Xavi za zaslugi caly czas do tylu i przezuty z boku na bok

0

Czekam na kolejny news:
"Barcelona zainteresowana Cristiano, Suarezem i De Gea "
...
ta strona jest od niedawna zasypywana jakimis pogloskami o transferach ktore 4/5 nie dojda do skutku albo zaden ...

0

juz mnie nudza te ciagle doniesienia transferowe . Wymieniani sa po trzech czterech zawodnikow na pozycje i najlepiej wedlug mediow jakby barca ich wszystkich kupila...

0

Dobry mecz Pedro
Moze da mu to wieksza pewnosc siebie i powrot do formy

0

czemu on kur.... nie robi zmian ?!?!?!?!?!?!?!!!!

0

Gdyby nie to ze stracilismy gola to powiedzialbym ze Barca gra bardzo dobrze ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?