kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakby przyszli Vidal i Mangala/Humells to by bylo git
+Ter Stegen ktory juz ejst zaklepany i git
Montoye dac do podstawowego za Alvesa
4
to Atletico juz wie jakie to jest uczucie grac na kompletny autobus
2
a ja bym chcail zeby Barca go wypozyczyla tak jak Arsenal Henry'ego :)
0
Adriano jest duzo lepszy w ataku od Alby
2
Pedro jest zalosny, co pila to strata i jeszcze ma pretensje ze go niby ktos fauluje
0
Kiedy bedzie naprawiony blad z ocenianiem innych uzytkownikow ??
0
Jesli Cesc zagra lepiej niz w ostatnich meczach to moze sie to okazac dobrym rozwiazaniem
0
Do meczu 2 dni a denerwuje sie jak nwm co :P ...
Oby awansowali
0
Czy z nim czy bez nieo ( oczywiscie lepiej by bylo z nim ;) ) chlopaki musza spiac dupy i zarac na 100 % i wyrac w srode oraz 16 kwietnia.
0
Trzeba to kur.. wygrac !!!!!!!
Vamos Barca
¡O le le, O la la, ser del Barça és el millor que hi ha!
1
tak se poskladalem swoj komentarz z komentarzy tego goscia :P
AlveS podaje do Maszczerano , Maszczerano do lajonela Messiego Messi do AlveSa, dogranie... iu gooool Lajonel Messi zdobywa gola
:D :P
0
do tego lajonel Messi
0
Co za akcja Sancheza ... ktos tu pisal ze nie umei podryblowac :P :D
0
co za gosciu ten komentator "lajonel Messi"
"maszczerano"
"Pikie"
ahahah :P
0
ale po co sie ma Bayern meczyc skoro juz maja mistrza nie gral Ribery Robben Lahm Alaba Boateng Dante Goetze ....
1
Smianie sie z Bayernu i gadanie ze sie wypalili jest nie na miejscu..
w skladzie chyba bylo z 3 juniorow
0
NIc tylko wygrac/remis na wyjezdzie , aczkolwiek teraz sie liczy to ze Atletico zmeczone gra u siebie z Villareal i moze stracic pkt bo nei wiadomo czy zagra Diego Costa !
0
Neymar jesli juz wypracuje sobie sutyacje to podaje albo do Alexisa ( dzisiaj tego raczej nei zrobi) albo do Messiego zamiast strzelac . Wiadomo ze nie zawsze ale ma sytuacje to ewidentnie gra pod nich.
0
Oby wygrali puchar i reszte meczow ale puchar daje pierwsze trofeum w sezonie.
0
mi wyszlo Barca 1 miejsce 94 pkt Real 2 miejsce tez 94 i Atletico 3 92 pkt
0
ale sie zdenerwowal ten gosciu :D
0
Kto bedzie komentowal Real-Rayo ?
0
Jesliby Barca i Atletico wygraly wszsytkie emcze do ostatniej kolejki to Atletico by wystawilo u nas taki autobus ze szkoda gadac ...
0
goooooooooooooool Bilbao
0
GOOOOOOOOOOOOOOOL
0
zostalo 14 finalow czyli w Maju gramy w finale LM .
0
ja pierprze chyba wiezadla ...
0
na poczatku pokazal karnego ale nie ma uff
0
Dzisiaj koniecznie Song , Adriano i Bartra
0
a ja bym chcial zeby lige wygral Liverpool