0

jakby przyszli Vidal i Mangala/Humells to by bylo git
+Ter Stegen ktory juz ejst zaklepany i git
Montoye dac do podstawowego za Alvesa

4

to Atletico juz wie jakie to jest uczucie grac na kompletny autobus

2

a ja bym chcail zeby Barca go wypozyczyla tak jak Arsenal Henry'ego :)

0

Adriano jest duzo lepszy w ataku od Alby

2

Pedro jest zalosny, co pila to strata i jeszcze ma pretensje ze go niby ktos fauluje

0

Kiedy bedzie naprawiony blad z ocenianiem innych uzytkownikow ??

0

Jesli Cesc zagra lepiej niz w ostatnich meczach to moze sie to okazac dobrym rozwiazaniem

0

Do meczu 2 dni a denerwuje sie jak nwm co :P ...
Oby awansowali

0

Czy z nim czy bez nieo ( oczywiscie lepiej by bylo z nim ;) ) chlopaki musza spiac dupy i zarac na 100 % i wyrac w srode oraz 16 kwietnia.

0

Trzeba to kur.. wygrac !!!!!!!
Vamos Barca
¡O le le, O la la, ser del Barça és el millor que hi ha!

1

tak se poskladalem swoj komentarz z komentarzy tego goscia :P
AlveS podaje do Maszczerano , Maszczerano do lajonela Messiego Messi do AlveSa, dogranie... iu gooool Lajonel Messi zdobywa gola
:D :P

0

do tego lajonel Messi

0

Co za akcja Sancheza ... ktos tu pisal ze nie umei podryblowac :P :D

0

co za gosciu ten komentator "lajonel Messi"
"maszczerano"
"Pikie"
ahahah :P

0

ale po co sie ma Bayern meczyc skoro juz maja mistrza nie gral Ribery Robben Lahm Alaba Boateng Dante Goetze ....

1

Smianie sie z Bayernu i gadanie ze sie wypalili jest nie na miejscu..
w skladzie chyba bylo z 3 juniorow

0

NIc tylko wygrac/remis na wyjezdzie , aczkolwiek teraz sie liczy to ze Atletico zmeczone gra u siebie z Villareal i moze stracic pkt bo nei wiadomo czy zagra Diego Costa !

0

Neymar jesli juz wypracuje sobie sutyacje to podaje albo do Alexisa ( dzisiaj tego raczej nei zrobi) albo do Messiego zamiast strzelac . Wiadomo ze nie zawsze ale ma sytuacje to ewidentnie gra pod nich.

0

Oby wygrali puchar i reszte meczow ale puchar daje pierwsze trofeum w sezonie.

0

mi wyszlo Barca 1 miejsce 94 pkt Real 2 miejsce tez 94 i Atletico 3 92 pkt

0

ale sie zdenerwowal ten gosciu :D

0

Kto bedzie komentowal Real-Rayo ?

0

Jesliby Barca i Atletico wygraly wszsytkie emcze do ostatniej kolejki to Atletico by wystawilo u nas taki autobus ze szkoda gadac ...

0

goooooooooooooool Bilbao

0

GOOOOOOOOOOOOOOOL

0

zostalo 14 finalow czyli w Maju gramy w finale LM .

0

ja pierprze chyba wiezadla ...

0

na poczatku pokazal karnego ale nie ma uff

0

Dzisiaj koniecznie Song , Adriano i Bartra

0

a ja bym chcial zeby lige wygral Liverpool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?