kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego poki jest to trzeba korzystac :)
1
Niemozliwy jest ten Coutinho
Co zakrecil Bellerinem ...
0
wydaje mi sie ze byl przy podaniu
0
ja ogladam po hiszpansku na FutbolHD
3
No miazga miazga ale z tylu tez by byla miazga jakby nam pakowali jeszcze wiecej goli niz teraz
0
Orlowski i Laboga wczoraj dobrze mowili, teraz wszyscy beda chcieli podwojna cene od Valencii bo wiedza ze maja kase. To samo bylo z nami jak chcielismy Luiza czy Benatie
0
Mogl jeszcze wystawic Enrique Munira i Sandro za Messiego i Suareza
Mowi caly czas ze chca wygrac wszystkie trofea a wystawia rezerwowy sklad w meczu na jednym z najgorszych terenow ....
0
City zdecydowanie najlepiej pokazuje sie w pierwszej kolejce z faworytow do mistrzostwa
1
City 1-0 :).
3
Skoro jestes ciekaw to informuje cie ze kazdy tutaj wie jaka jest sytuacja .Piszemy o tym codziennie , nwm czu zauwazyles .
0
Wystarczy zeby usuneli widelki i wrocili z mozliwoscia wymiany zawodnika
Wtedy byloby super
0
Ostatnio widzialem reklame na Canal i tam beda pokazywac superpuchar
1
Oczywiscie masz racje ale jak widze takie reklamy to sie jeszcze bardziej boje ze LaLiga nie bedzie :/
0
Wlasnie widzialem reklame na canal+sport sportowe hity sierpnia i nie bylo w niej ligi hiszpanskiej :/
Nwm czy to dlatego ze jeszcze nic nie jest ogloszone czy po prostu jej nie beda mieli ...
0
Uwielbiam go za jego szczerosc tak jak Alvesa
0
Jak sobie pomysle ze juz pojutrze zobacze w akcji Messiego Neya i Suareza razem to mi sie sama geba usmiecha :D :D
1
0
28 sierpnia :)
0
Sory nie tutaj
7
Athletic 2-0 , 2 gol Eraso :)
1
Mam pytanie
Czy w nc+ jest taki kanal jak Sport 1(Ger) ? Jesli tak to poda ktos nr ?
4
Nie
3
Tez to chcialem napisac :D
7
Jesli zarzad go odsprzeda po wyborach to bedziemy frajerami roku
0
Wreszcie
0
Ile on ma lat ?
3
Alez Messi jest zly ze nie potrafi strzelic
Nalezy mu sie ta bramka dzisiaj najbardziej ze wszystkich
4
Wimbledon jutro rusza takze bedzie co stawiac :)
0
10 razy juz to tutaj bylo
0
Alez denerwuje ten Cuadrado ...
Co pilka to strata