0

Zobacze gdzies na necie Pitbull niebezpieczne kobiety ? Szukam.i nie moge znalezc

0

Pytanie do fanow NBA
New Orleans - Cavs 2
Chicago - Oklahoma 2
Wejdzie ?

1

Ter Stegen co dal pile :o

2

Obie druzyny strzela ja daje :)

0

Dzieki :)

0

Na jakich stronkach ogladacie Gra o tron ?
Chcialem sie zabrac za ten serial ale gdzie nie wejde to pousuwane z powodu praw autorskich ..

2

Angielska robota

2



0

U mnie skonczyl jak mial 32 :D

0

Wlasnie wrocilem do domu :D

0

Mysle ze trener woli oszczedzic podstawowy sklad na koncowke ligi i wazny dwumecz z Juve

0

Dzieki wielkie :)

0

Oglada moze ktos Chicago-Boston i podzieli sie linkiem ?

5

Alexis na 2-1 w 101 minucie :)

4

Coutinho co za bramka :o

0

Ucielo mi kurs Atalanty 1.35

0

Ostatnio pare kuponow weszlo to mozna zaryzykowac za 100
Moze akurat :)

0

Villarreal - Leganes
Typ: Villarreal 1.70
PSG - Montpellier
Typ: PSG 1.15
Bayern - Mainz
Typ: Bayern 1.22
Basel - Vaduz
Typ: Basel 1.22
West Ham - Everton
2 drużyna strzeli gola
Typ: tak 1.15
Hull - Watford
1 drużyna strzeli gola
Typ: tak 1.18
Cracovia - Legia
Typ: Legia/X 1.21
Bordeaux - Bastia
Typ: Bordeaux 1.40
Atalanta - Bologna
Typ: Atalanta
kurs 9.03 za stoweczke
Co powiecie ?

0

Wysylal ktos moze smsy w celu obejrzenia filmu na stronie ifilmy1.pl ?
Pisze ze cena niby 25 gr ale nie chce zeby mi 20 zl wsunelo :D

0

Mnie tam sie podobalo ale zgadzam sie ze wybuchow bylo troszke za duzo :/
Duzo smiesznych scen i tekstow :)

0

Byl juz ktos na Szybkich 8 ??
Jak tak to jaka ocena ?

0

Ja mam P8 lite i jestem zadowolony :)
Nie zacina sie w ogole, wszystko plynnie chodzi
Polecam

0

Idealnie

0

Mi jeszcze zostaly 4 mecze z tenisa

5

Jako wielki fan Skazanego nie umiem sie doczekac nowego sezonu . Zobaczymy jak to bedzie wygladac , oby nie bylo porazki tak jak mowisz.

0

Co powiecie
Everton-Hull 1
Hoffenheim-Leverkusen 1 druzyna strzeli
West Ham - Leicester 1 druzyna strzeli
Rangers-Hamilton 1
Bordeaux-Montpellier 1 druzyna strzeli
Carreno Busta-Wawrinka 2
PSV-Vitesse 1
Eibar-Espanyol obie strzela

0

Ale mecz z PSG nie byl pierwszym w systemie 3-4-3
Atletico takim frajerem nie jest a wygralismy z nimi :D

1

Waszym zdaniem Barca od nowego sezonu powinna wrocic do 4-3-3 czy zostac przy 3-4-3 ?
Ja bym chcial zeby dalej grali 3-4-3 :D

12

M jak milosc leci o 20;45

0

Bardzo dobrze dzisiaj gramy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?