kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobacze gdzies na necie Pitbull niebezpieczne kobiety ? Szukam.i nie moge znalezc
0
Pytanie do fanow NBA
New Orleans - Cavs 2
Chicago - Oklahoma 2
Wejdzie ?
1
Ter Stegen co dal pile :o
2
Obie druzyny strzela ja daje :)
0
Dzieki :)
0
Na jakich stronkach ogladacie Gra o tron ?
Chcialem sie zabrac za ten serial ale gdzie nie wejde to pousuwane z powodu praw autorskich ..
2
Angielska robota
2
0
U mnie skonczyl jak mial 32 :D
0
Wlasnie wrocilem do domu :D
0
Mysle ze trener woli oszczedzic podstawowy sklad na koncowke ligi i wazny dwumecz z Juve
0
Dzieki wielkie :)
0
Oglada moze ktos Chicago-Boston i podzieli sie linkiem ?
5
Alexis na 2-1 w 101 minucie :)
4
Coutinho co za bramka :o
0
Ucielo mi kurs Atalanty 1.35
0
Ostatnio pare kuponow weszlo to mozna zaryzykowac za 100
Moze akurat :)
0
Villarreal - Leganes
Typ: Villarreal 1.70
PSG - Montpellier
Typ: PSG 1.15
Bayern - Mainz
Typ: Bayern 1.22
Basel - Vaduz
Typ: Basel 1.22
West Ham - Everton
2 drużyna strzeli gola
Typ: tak 1.15
Hull - Watford
1 drużyna strzeli gola
Typ: tak 1.18
Cracovia - Legia
Typ: Legia/X 1.21
Bordeaux - Bastia
Typ: Bordeaux 1.40
Atalanta - Bologna
Typ: Atalanta
kurs 9.03 za stoweczke
Co powiecie ?
0
Wysylal ktos moze smsy w celu obejrzenia filmu na stronie ifilmy1.pl ?
Pisze ze cena niby 25 gr ale nie chce zeby mi 20 zl wsunelo :D
0
Mnie tam sie podobalo ale zgadzam sie ze wybuchow bylo troszke za duzo :/
Duzo smiesznych scen i tekstow :)
0
Byl juz ktos na Szybkich 8 ??
Jak tak to jaka ocena ?
0
Ja mam P8 lite i jestem zadowolony :)
Nie zacina sie w ogole, wszystko plynnie chodzi
Polecam
0
Idealnie
0
Mi jeszcze zostaly 4 mecze z tenisa
5
Jako wielki fan Skazanego nie umiem sie doczekac nowego sezonu . Zobaczymy jak to bedzie wygladac , oby nie bylo porazki tak jak mowisz.
0
Co powiecie
Everton-Hull 1
Hoffenheim-Leverkusen 1 druzyna strzeli
West Ham - Leicester 1 druzyna strzeli
Rangers-Hamilton 1
Bordeaux-Montpellier 1 druzyna strzeli
Carreno Busta-Wawrinka 2
PSV-Vitesse 1
Eibar-Espanyol obie strzela
0
Ale mecz z PSG nie byl pierwszym w systemie 3-4-3
Atletico takim frajerem nie jest a wygralismy z nimi :D
1
Waszym zdaniem Barca od nowego sezonu powinna wrocic do 4-3-3 czy zostac przy 3-4-3 ?
Ja bym chcial zeby dalej grali 3-4-3 :D
12
M jak milosc leci o 20;45
0
Bardzo dobrze dzisiaj gramy :)