1

@M_Kos Ojciec Chrzestny

5

Messi Xavi Iniesta , ehh co to bylo za piekne trio
Ta szybkosc , lekkos i latwosc Iniesty i Xaviego a teraz ... Ociezali i zwalniajacy kazda akcje Busquets Rakitic i Vidal
Moze te czasy pieknje gry wroca ale dopiero po odejsciu Valverde

0

I nawet jak powiem przy wejsciu ze sobie zle zamowilem i pokaze im wszystko na mailu to nie wpuszcza ich ze mna ?
2 bilety stracone ?

0

Mam taka sprawe
Kupilem dzisiaj 3 bilety na mistrzostwa U20 w Polsce ale nie zwrocilem uwagi i wszystkie kupilem na swoje imie i nazwisko
Jest mozliwowsc ze 2 osoby ktore ze mna pojada normalnie moga wejsc ze mna na tych biletach czy nie da rady i stracilem kaske ?

0

Fajnie byloby tez utrzymac serie meczow bez porazki bo mamy ich juz sporo :)

0

Probuje zlaozyc konto na fcbpontour bo chcialbym jechac na mecz z MU ale ciagle wyskakuje ze jest jakis blad
Ktos wie o co chodzi i czemu sie tak dzieje ?

0

Czysto obiektywnie jak obstawiacie Real-Ajax ?
Ja stawiam na agresywny Real 3-1

2

0 szybkosci
00 taktyki
00 zaangazowania

8

Hahahha Kepa
Niezle jaja

2

Rakitic wykonal dzisiaj jakies podanie do przodu ?

0

Hahhahha
Valverde nie kompromituj sie

2

Wiecie co mnie najbardziej wkurza
Po kazdej niudanej akcji glowy w dol jakby byli obrazeni na wszystkich i wszystko ?
To jest pokaz tego jak sie chce wygrac Lige Mistrzow ?
Zero pozytywnego nakrecania sie i checi walki na 100%

1

Alez kibice The Reds zagluszaja hymn LM
Cos pieknego

0

Czulem w kosciach ze bedzie Malcom ale sie bal ze mnie zjecie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Getafe da rade dzisiaj ustrzelic dwie bramki ?

0

Moze mi ktos powiedziec jak wyglada sytuaja z trainerowcami w fife na PC ?
Mysle czy nie kupic ale nie wiem czy ma to sens

0

Ma ktos linka do tego filmiku gdzie facet spi w aucie i wymiotuje sam na siebi ??

0

313491888030856288
223501888039778354
313501888034944483
To moj bilans weekendowy , tez nie narzekam
Numer wystarczy wbic na stronie stsu

1

Jesli PSG wygra to Liverpool musi tylko wygrac czy wygrac roznica dwoch bramek ?

0

Juz sam naprawilem ;)

0

Potrzebuje pomocy
Tata cos ponaciskal na laptopie i dzieje sie cos takiego ze nie dziala klawiatura
Jak chce zjechac kulka na myszce w dol lub gore to mi powieksza i pomniejsza ikony
Chce wlaczyc jakas zakladke i nie wyswietla mi sie ona tylko sie otwiera a dalej mam ekran startowy na operze
Szukam po ustawieniach ale nie wiem kompletnie co to

3

https://zapodaj.net/c97ba4bd08bf7.jpg.html
Dzisiaj przyszla, bierzemy sie za czytanie :D

1

Musza sie przelamac i odbudowac

0

5.60 na stsie

0

Ja dzisiaj taki gruby kuponik
Ajax strzeli
CSKA strzeli
Roma-Real obie strzela
Hoffenheim-Szachtar powyzej 2.5
Lyon-City powyzej 2.5
Juve 1x
Bayern 1

22

Mimo ze postapil jak postapil to ja go nadal uwielbiam. Dawal taka niesamowita magie u nas , po proetu czarowal i robil roznice. Ney w formie to top 3 zawodnikow na swiecie wiec jak najbardziej chcialbym go zobaczyc znowu u nas :)

0

Na jakiej stronie znajde koszulke Jamesa z Lakers ?

0

Gladiator
Skazany na smierc
Kiler/Kilerow dwoch
Skazany na smierc

0

Okregowka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?