kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@M_Kos Ojciec Chrzestny
5
Messi Xavi Iniesta , ehh co to bylo za piekne trio
Ta szybkosc , lekkos i latwosc Iniesty i Xaviego a teraz ... Ociezali i zwalniajacy kazda akcje Busquets Rakitic i Vidal
Moze te czasy pieknje gry wroca ale dopiero po odejsciu Valverde
0
I nawet jak powiem przy wejsciu ze sobie zle zamowilem i pokaze im wszystko na mailu to nie wpuszcza ich ze mna ?
2 bilety stracone ?
0
Mam taka sprawe
Kupilem dzisiaj 3 bilety na mistrzostwa U20 w Polsce ale nie zwrocilem uwagi i wszystkie kupilem na swoje imie i nazwisko
Jest mozliwowsc ze 2 osoby ktore ze mna pojada normalnie moga wejsc ze mna na tych biletach czy nie da rady i stracilem kaske ?
0
Fajnie byloby tez utrzymac serie meczow bez porazki bo mamy ich juz sporo :)
0
Probuje zlaozyc konto na fcbpontour bo chcialbym jechac na mecz z MU ale ciagle wyskakuje ze jest jakis blad
Ktos wie o co chodzi i czemu sie tak dzieje ?
0
Czysto obiektywnie jak obstawiacie Real-Ajax ?
Ja stawiam na agresywny Real 3-1
2
0 szybkosci
00 taktyki
00 zaangazowania
8
Hahahha Kepa
Niezle jaja
2
Rakitic wykonal dzisiaj jakies podanie do przodu ?
0
Hahhahha
Valverde nie kompromituj sie
2
Wiecie co mnie najbardziej wkurza
Po kazdej niudanej akcji glowy w dol jakby byli obrazeni na wszystkich i wszystko ?
To jest pokaz tego jak sie chce wygrac Lige Mistrzow ?
Zero pozytywnego nakrecania sie i checi walki na 100%
1
Alez kibice The Reds zagluszaja hymn LM
Cos pieknego
0
Czulem w kosciach ze bedzie Malcom ale sie bal ze mnie zjecie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Getafe da rade dzisiaj ustrzelic dwie bramki ?
0
Moze mi ktos powiedziec jak wyglada sytuaja z trainerowcami w fife na PC ?
Mysle czy nie kupic ale nie wiem czy ma to sens
0
Ma ktos linka do tego filmiku gdzie facet spi w aucie i wymiotuje sam na siebi ??
0
313491888030856288
223501888039778354
313501888034944483
To moj bilans weekendowy , tez nie narzekam
Numer wystarczy wbic na stronie stsu
1
Jesli PSG wygra to Liverpool musi tylko wygrac czy wygrac roznica dwoch bramek ?
0
Juz sam naprawilem ;)
0
Potrzebuje pomocy
Tata cos ponaciskal na laptopie i dzieje sie cos takiego ze nie dziala klawiatura
Jak chce zjechac kulka na myszce w dol lub gore to mi powieksza i pomniejsza ikony
Chce wlaczyc jakas zakladke i nie wyswietla mi sie ona tylko sie otwiera a dalej mam ekran startowy na operze
Szukam po ustawieniach ale nie wiem kompletnie co to
3
https://zapodaj.net/c97ba4bd08bf7.jpg.html
Dzisiaj przyszla, bierzemy sie za czytanie :D
1
Musza sie przelamac i odbudowac
0
5.60 na stsie
0
Ja dzisiaj taki gruby kuponik
Ajax strzeli
CSKA strzeli
Roma-Real obie strzela
Hoffenheim-Szachtar powyzej 2.5
Lyon-City powyzej 2.5
Juve 1x
Bayern 1
22
Mimo ze postapil jak postapil to ja go nadal uwielbiam. Dawal taka niesamowita magie u nas , po proetu czarowal i robil roznice. Ney w formie to top 3 zawodnikow na swiecie wiec jak najbardziej chcialbym go zobaczyc znowu u nas :)
0
Na jakiej stronie znajde koszulke Jamesa z Lakers ?
0
Gladiator
Skazany na smierc
Kiler/Kilerow dwoch
Skazany na smierc
0
Okregowka :D