0

@siwykrb chyba jestem naiwny i ciagle mam nadzieje ze zaczna cos przyjemnego dla oka grac

1

Kiedys czekalo sie caly tydzien zeby otworzyc piwko, obejrzec mecz Barcy i cieszyc sie tym co wyprawiali na boisku
Dzis czeka sie na koniec tego zenujacego grania zeby jak najszybciej przestac na to patrzec
Niesamowity zjazd i zaniedbanie klubu w ostatnich latach
Obysmy nie skonczyli jak Arsenal czy Milan jeszcze niedawno

0

Strasznie slabo naprawde
Kibicuje Barcelonie 15 lat ponad i jeszcze takiego gowna nie widzialem
Kadra, trener, styl
Jestesmy w totalnym syfie i dlugo zajmie wyjscie z niego z takimi ludzmi jak Roberto Dest Alba L. DeJong czy Braithwaite

3

Co za polglowek
Jak mozna taka symulke odwalic wiedzac ze jest Var i majac juz zolta kartke

2

Bilbao strzeli , ostatni mecz na kuponie , 1600 za 100
Czarno to widze :/

0

Fani tenisa
Co myslicie Opelka i Bencic dzis ugraja ? Kursy kuszace

0

@PatrykBarcelona A moim zdaniem nic i nikogo nie podjebali, chca miec u siebie najlepszych oslabiajac przy tym przeciwnilow, madre posuniecia za to glupota takich klubow jak Lipsk Borussia czy Leverkusen jest sprzedawanie zawodnikow do Bayernu i to po promocyjnych cenach

1

Dramatyczni sa komentatorzy na polsat sport premium
Liga mistrzow na canal + miala taki klimat swietny

0

@Grubson06 Holandia ma pewne 1 miejsce , myslalem ze da odpoczac podstawowym zawodnikom

0

Polacy dzis w najmocniejszym skladzie czy znowu maja byc jakies rotacje ?

0

Pomoze ktos ?
Nie wiem co mi sie stalo ale ja nic nie zmienialem
Na konice na facebooku mi sie cos pozmienialo i teraz nie moge sie zalogowac
Pisze mi cos takiego Zgodnie z Twoją prośbą wymagamy podawania 6-cyfrowego kodu logowania podczas próby dostępu do konta z nowego urządzenia lub przeglądarki.

Wprowadź poniżej 6-cyfrowy kod z Generatora kodów lub aplikacji innej firmy.


Ja nie moge sie ani zalogowac ani nic zrobic to skad mam wziac ten kod a jak zaznaczam ze nie moge uzyskac kodu to niby wysylaja mi smsa na moj numer teelfonu ale ja nie podawalem swojego numeru na koncie
Calkowicie utracilem dostepnosc do konta i bylbym mega wdzieczny gdyby ktos mi pomogl to ogarnac

0

Na kiedy jest planowany jego powrot do pelni treningow ?

0

Nie da sie ogladac gry Napoli
Bardzo dobrze jesli nie awansuja bo z taka gra to wole juz Juve

0

Czemu Cristiano na lawce ?

2

Co by nie mowic
Dwumecz na najwyzszym swiatowym poziomie
Mnostwo szans , emocje i ta jakos u zawodnikow
Cos pieknego

0

Jak myslicie Atletico dzis da rade wygrac ?

0

Hahahahha nie moge

2

hahahha spalony
nic mnie juz nie zdziwi

5

@horang
Bilbao w dobrej formie
Mogliby urwac punkt albo kilka :)

1

Ale nas Suarez dyma
1% szans nam daje na mistrza

0

Takiego De Jonga chce sie ogladac caly czas

0

U mnie w druzynie w 4 lidze sa lepsi obroncy niz w Barcelonie ...

0

Jaki Firpo jest beznadziejny ...

1

Haha to przyjecie
Ale czerwo i tak zrobil :D

0

@Danielos3122 Chyba sie wstrzymam :D

0

Warto kupic FIFE 21 zeby pograc sobie w FUTa na PC ?
Niestety nie mam konsoli

11

Milego dnia wszystkim i byle do 15 :D

0

Redmi Note 8 pro czy 9 pro
Ktory wybrac ? Moze ktos poleci

0

Moge gdzies obejrzec final Barcelona-Arsenal z polskim.komentarzem ?
Szukalem ale bez powodzenia

0

Obejrzalbym sobie takie Alaves-Leganes ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?