kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@siwykrb chyba jestem naiwny i ciagle mam nadzieje ze zaczna cos przyjemnego dla oka grac
1
Kiedys czekalo sie caly tydzien zeby otworzyc piwko, obejrzec mecz Barcy i cieszyc sie tym co wyprawiali na boisku
Dzis czeka sie na koniec tego zenujacego grania zeby jak najszybciej przestac na to patrzec
Niesamowity zjazd i zaniedbanie klubu w ostatnich latach
Obysmy nie skonczyli jak Arsenal czy Milan jeszcze niedawno
0
Strasznie slabo naprawde
Kibicuje Barcelonie 15 lat ponad i jeszcze takiego gowna nie widzialem
Kadra, trener, styl
Jestesmy w totalnym syfie i dlugo zajmie wyjscie z niego z takimi ludzmi jak Roberto Dest Alba L. DeJong czy Braithwaite
3
Co za polglowek
Jak mozna taka symulke odwalic wiedzac ze jest Var i majac juz zolta kartke
2
Bilbao strzeli , ostatni mecz na kuponie , 1600 za 100
Czarno to widze :/
0
Fani tenisa
Co myslicie Opelka i Bencic dzis ugraja ? Kursy kuszace
0
@PatrykBarcelona A moim zdaniem nic i nikogo nie podjebali, chca miec u siebie najlepszych oslabiajac przy tym przeciwnilow, madre posuniecia za to glupota takich klubow jak Lipsk Borussia czy Leverkusen jest sprzedawanie zawodnikow do Bayernu i to po promocyjnych cenach
1
Dramatyczni sa komentatorzy na polsat sport premium
Liga mistrzow na canal + miala taki klimat swietny
0
@Grubson06 Holandia ma pewne 1 miejsce , myslalem ze da odpoczac podstawowym zawodnikom
0
Polacy dzis w najmocniejszym skladzie czy znowu maja byc jakies rotacje ?
0
Pomoze ktos ?
Nie wiem co mi sie stalo ale ja nic nie zmienialem
Na konice na facebooku mi sie cos pozmienialo i teraz nie moge sie zalogowac
Pisze mi cos takiego Zgodnie z Twoją prośbą wymagamy podawania 6-cyfrowego kodu logowania podczas próby dostępu do konta z nowego urządzenia lub przeglądarki.
Wprowadź poniżej 6-cyfrowy kod z Generatora kodów lub aplikacji innej firmy.
Ja nie moge sie ani zalogowac ani nic zrobic to skad mam wziac ten kod a jak zaznaczam ze nie moge uzyskac kodu to niby wysylaja mi smsa na moj numer teelfonu ale ja nie podawalem swojego numeru na koncie
Calkowicie utracilem dostepnosc do konta i bylbym mega wdzieczny gdyby ktos mi pomogl to ogarnac
0
Na kiedy jest planowany jego powrot do pelni treningow ?
0
Nie da sie ogladac gry Napoli
Bardzo dobrze jesli nie awansuja bo z taka gra to wole juz Juve
0
Czemu Cristiano na lawce ?
2
Co by nie mowic
Dwumecz na najwyzszym swiatowym poziomie
Mnostwo szans , emocje i ta jakos u zawodnikow
Cos pieknego
0
Jak myslicie Atletico dzis da rade wygrac ?
0
Hahahahha nie moge
2
hahahha spalony
nic mnie juz nie zdziwi
5
@horang
Bilbao w dobrej formie
Mogliby urwac punkt albo kilka :)
1
Ale nas Suarez dyma
1% szans nam daje na mistrza
0
Takiego De Jonga chce sie ogladac caly czas
0
U mnie w druzynie w 4 lidze sa lepsi obroncy niz w Barcelonie ...
0
Jaki Firpo jest beznadziejny ...
1
Haha to przyjecie
Ale czerwo i tak zrobil :D
0
@Danielos3122 Chyba sie wstrzymam :D
0
Warto kupic FIFE 21 zeby pograc sobie w FUTa na PC ?
Niestety nie mam konsoli
11
Milego dnia wszystkim i byle do 15 :D
0
Redmi Note 8 pro czy 9 pro
Ktory wybrac ? Moze ktos poleci
0
Moge gdzies obejrzec final Barcelona-Arsenal z polskim.komentarzem ?
Szukalem ale bez powodzenia
0
Obejrzalbym sobie takie Alaves-Leganes ...