kamilomes123
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Freitag bedzie w pierwszej szostce ?
1
Byle do 15
1
Prowadzimy , pewnie wygramy, fajnie wszystko
Szkoda tylko ze oddalismy calkowicie gre Sevilli i nie da sie patrzec na nasze gre
Dluga i kontra
Albo zagranie na Suarez zeby ten cos zrobil bo gra dobry mecz
7
Jesli Semedo bedzie regularnie gral to bedzieny mieli z niego pocieche jak z Alvesa
Uwielbiam jego gre
0
Czy kupowal ktos moze jakas rzecz z shipgratis ?
Rzeczy wydaja sie fajne i sa mega przeceny ale czy to nie jest jakas podpucha ?
5
Schodza pokazujacy sie Coutinho i Arthur ktorzy chca cos zrobic a Rakitic ktory podaje do zawodnikow Valencii zostaje ...
Nie rozumiem jak dalej niektorzy moga bronic Valverde
0
Sedzia dobrze skorzytal z VARu i karny dla Eibar ale zastanawiam sie ogladajas kilka razy ta sama powtorke jak mogl nie odgwizdac od razu karnego skoro widzial wszystko bardzo dokladnie
0
Ciekawe jak zagra Lanżel
1
Dzieki wszystkim :D
0
Pokazuja mecz Polski gdzies oprocz Polsat Sport ?
0
Gdyby gracze PSG tylko grali zespolowo i chcieli wszsycy razem a nie kazdy sam to nie bylo by na nich mocnych
Na szczescie kazdy gra pod siebie , nie maja zespolu
0
Zastanawiam sie czy nie isc na studia budowlane zaocznie i mam pytanie czy jakbym chcial zaczac za pol roku to mam taka mozliwosc i musze jakos nadrabiac caly semestr czy jak sie teraz nie zdecyduje to dopiero za rok ?
0
Mam pytanie do obeznanych w temacie
Czy spalacze tluszczu sa w porzadku ?
2
Jaka liga takie gwiazdy :)
0
Niestety nie mialem mozliwosci obejrzenia meczu
Czy moglby mi ktos przedstawic kilka zdjec jak wygladala faktycznie dzisiaj murawa ?
0
Kapitalne mial te przerzuty , dokladne, wypieszczone
Super sie to ogladalo jak i cala jego gre :)
0
Superpuchar leci tylko na Polsacie z polskich stacji ?
3
:o :o :o
1
Suarez DRAMAT
0
Z jakiej strony najlepiej pobierac starsze i te nowsze filmy ?
0
Poza tym jako wielki kibic Realu i sie tak chwali co chwile ze wygrali 3 razy z rzedu to powinna wiedziec
0
Tak sie sklada ze interesuje sie gastronomia wiec tu akurat nie :D
4
Moja dziewczyna
Kiedy sie zaczyna Liga mistrzow ? To mowie we wrzesniu
A ona - Znowu ? Przeciez w maju byla, to jaka to bedzie teraz liga mistrzow ?
Jej brak wiedzy odnosnie sportu mnie zalamuje :D
1
Wlasnie ja tez mam same czyste ale tak sie zastanawiam czy tym razem nie kupic sobie z Messim
0
Jak kupujecie sobie nowa koszulke Barcy to z nazwiskiem ulubionego zawodnika czy bez numerku i nazwiska :) ?
0
Jak dzisiaj obstawiacie ?
Chorwacja czy Anglia ?
3
Co by bylo gdyby pilka odbila sie od sedziego i wpadla do bramki ?
Normalnie gol uznany ?
0
Strasznie jestem ciekawe jak bedzie u nas wygladal :)
Nic tylko zyczyc powodzenia i czekac na pokaz Arthura :D
0
Mi wczesniej na tych mistrzostwach zawsze 1 meczu brakowalo
Dzisiaj wreszcie weszlo :)
11
https://zapodaj.net/01494e4b1a091.jpg.html
Stresu nie brakowalo ale sie udalo :)