0

Freitag bedzie w pierwszej szostce ?

1

Byle do 15

1

Prowadzimy , pewnie wygramy, fajnie wszystko
Szkoda tylko ze oddalismy calkowicie gre Sevilli i nie da sie patrzec na nasze gre
Dluga i kontra
Albo zagranie na Suarez zeby ten cos zrobil bo gra dobry mecz

7

Jesli Semedo bedzie regularnie gral to bedzieny mieli z niego pocieche jak z Alvesa
Uwielbiam jego gre

0

Czy kupowal ktos moze jakas rzecz z shipgratis ?

Rzeczy wydaja sie fajne i sa mega przeceny ale czy to nie jest jakas podpucha ?

5

Schodza pokazujacy sie Coutinho i Arthur ktorzy chca cos zrobic a Rakitic ktory podaje do zawodnikow Valencii zostaje ...
Nie rozumiem jak dalej niektorzy moga bronic Valverde

0

Sedzia dobrze skorzytal z VARu i karny dla Eibar ale zastanawiam sie ogladajas kilka razy ta sama powtorke jak mogl nie odgwizdac od razu karnego skoro widzial wszystko bardzo dokladnie

0

Ciekawe jak zagra Lanżel

1

Dzieki wszystkim :D

0

Pokazuja mecz Polski gdzies oprocz Polsat Sport ?

0

Gdyby gracze PSG tylko grali zespolowo i chcieli wszsycy razem a nie kazdy sam to nie bylo by na nich mocnych
Na szczescie kazdy gra pod siebie , nie maja zespolu

0

Zastanawiam sie czy nie isc na studia budowlane zaocznie i mam pytanie czy jakbym chcial zaczac za pol roku to mam taka mozliwosc i musze jakos nadrabiac caly semestr czy jak sie teraz nie zdecyduje to dopiero za rok ?

0

Mam pytanie do obeznanych w temacie
Czy spalacze tluszczu sa w porzadku ?

2

Jaka liga takie gwiazdy :)

0

Niestety nie mialem mozliwosci obejrzenia meczu
Czy moglby mi ktos przedstawic kilka zdjec jak wygladala faktycznie dzisiaj murawa ?

0

Kapitalne mial te przerzuty , dokladne, wypieszczone
Super sie to ogladalo jak i cala jego gre :)

0

Superpuchar leci tylko na Polsacie z polskich stacji ?

3

:o :o :o

1

Suarez DRAMAT

0

Z jakiej strony najlepiej pobierac starsze i te nowsze filmy ?

0

Poza tym jako wielki kibic Realu i sie tak chwali co chwile ze wygrali 3 razy z rzedu to powinna wiedziec

0

Tak sie sklada ze interesuje sie gastronomia wiec tu akurat nie :D

4

Moja dziewczyna
Kiedy sie zaczyna Liga mistrzow ? To mowie we wrzesniu
A ona - Znowu ? Przeciez w maju byla, to jaka to bedzie teraz liga mistrzow ?

Jej brak wiedzy odnosnie sportu mnie zalamuje :D

1

Wlasnie ja tez mam same czyste ale tak sie zastanawiam czy tym razem nie kupic sobie z Messim

0

Jak kupujecie sobie nowa koszulke Barcy to z nazwiskiem ulubionego zawodnika czy bez numerku i nazwiska :) ?

0

Jak dzisiaj obstawiacie ?
Chorwacja czy Anglia ?

3

Co by bylo gdyby pilka odbila sie od sedziego i wpadla do bramki ?
Normalnie gol uznany ?

0

Strasznie jestem ciekawe jak bedzie u nas wygladal :)
Nic tylko zyczyc powodzenia i czekac na pokaz Arthura :D

0

Mi wczesniej na tych mistrzostwach zawsze 1 meczu brakowalo
Dzisiaj wreszcie weszlo :)

11

https://zapodaj.net/01494e4b1a091.jpg.html
Stresu nie brakowalo ale sie udalo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?