0

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

1

Nie wiem czy to nie nastawi kibiców przeciwko Pepowi. Bastian był w Bayernie legendą, kibice bardzo go kochają, a mówi się, że odchodzi przez Pepa. Na pewno strata dla Beyernu, jestem ciekawa ich kolejnych ruchów transferowych i jak zakończą kolejny sezon.

2

Mecz pełen chaosu, ale ciekawy, szybki!

0

Póki co ładnie się zaczęło, dobre, szybkie tempo!

3

Jaki miły widok Messi - Alexis Sanchez :)

0

Oby i dziś Argentyna wygrała z Chile, nawet 1:0, bo bramce z tyłka kogokolwiek!

1

Za kogo trzymacie kciuki w meczu o 3 miejsce CA? ;)
Finał jest dla mnie oczywisty - Argentyna, ale liczę na świetny mecz. Aby był najlepszy na tym słabym turnieju. :)

1

Skoro trener ma na niego pomysł to oby ten transfer doszedł do skutku i dał nam wiele pociechy. Nie wiadomo co planuje Lucho, ale na pewno wszystko ma swój cel, a jako kibice możemy obserwować na bieżąco wszystkie poczyniania i czekać na efekty pracy. Nie zdziwie się jeśli Pogba okaże się dobrym ale w ogóle nie wartym kwoty transferem, a Arda strzałem w 10. Coś jak rok temu- chcieliśmy kupić Luiza, poszedł za 50milionow, kupilismy Mathieu za o wiele mniejsze pieniądze + sam dołożył bodajże 3miliony i okazał się świetnym wzmocnieniem.

20

Nie wiem czy tylko ją nie chce tego Turka u nas. Nie przekonuje mnie kompletnie, na dodatek ma gorąca głowę przykład mecz z Realem o awans do półfinału LM, a on glupio łapie dwie żółte kartki. Mam nadzieję, że to tylko plotki i pójdzie do Autobus FC. Z Costa idealny duet stworzą.
Oczywiście Pogba musiał być na okładce. Świetny piłkarz, wolę Verattiego, nie mniej jednak każdy klasowy piłkarz do pomocy będzie dobrym wzmocnieniem, ale mogły by być już wybory na prezydenta Barcy, może temat Pogby w końcu by się wyjaśnił, i otwierając przegląd sportowy można było by coś poczytac, a nie kolejny odcinek trudnych spraw z Pogba.

7

Mega szacunek dla takich ludzi, niejeden rzucił by futbol już dawno, poddał się, a on wchodzi na szczyt na jakim jest Barcelona. Pogratulować hartu ducha i siły. A dla nas dobra wiadomość: będzie gryzł trawę, bo nie da sobie odebrać tego co tak ciężko, po wybojach, dostał.

6

Ale zlecialy te lata z Messim, niektóre były gorzkie,niektore jak ten słodkie jak ulubione ciastko. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że jest wciąż z Barcelona, patrzy na jej potrzeby i wybija ją na wyżyny europejskiej piłki. Majestatyczny rok, krola piłki. Oby ten sen, z kimś kto jest wręcz nierealny ze swoimi umiejętnościami, trwal jak najdłużej. :)

0

Z Alavin A zapamiętałam jeszcze Xaviego Simons.

0

Dla Pereza to żadna różnica czy ma rok do końca czy ile, ważne czy będzie dobrym koszulkowcem, czy cena będzie duża i zrobi furorę w mediach, dlatego jak na Pereza jestem zdziwiona ów ceną. :D

0

Co do Verattiego zgadzam się, bo taki piłkarz na pewno chce osiągać sukcesy, ale czy do Realu? Nie wiem, nigdy nie widziałam wypowiedzi o jego preferencjach klubowych, a więc nie mam pojęcia czy woli Anglię czy Hiszpanię. Mam jednak nadzieję, że jak już zmienia PSG to na Barcelonę, bo jeśli chodzi o Włocha i Pogbę to zgadzam się z Tobą w 100%. Nie mówię nie Pogbie, ale jakoś bardziej pasuje mi taki Marco. ;)

0

Tak jak pisałam wyżej, w tych czasach wszystko jest możliwe i dobrze to wiemy, jednakże naprawdę liczę by Veratti jeszcze nie odchodził z PSG. A już na pewno nie do Realu, za bardzo podoba mi się ten typ piłkarza pomimo, że łatwo go sprowokować. Wiadomo, że Real będzie szukał kolejnych "koszulkowców", dlatego zapewne dojdzie jeszcze z dwóch piłkarzy do Realu i na pewno nie będzie to byle kto. Jednakże myślę, że patrząc na to, że to Barca osiąga teraz sukcesy, nikt z Barcy nie odejdzie, tym bardziej do Realu. Wiem, że to również jest możliwe patrząc na historię figo, nawet kapitan całujący herb może to zrobić, jednakże czy na ten moment jest to opłacalne? Barca ma świetny skład, może małe mankamenty jej się zdarzają, trochę bardzo narzekaliśmy na pomoc, lecz w finale LM naprawdę pomoc grała dobrze, a więc oprócz małych transferów czyli mamy już Vidala, dojdzie ktoś do pomocy, będzie to zespół gotowy znowu wygrywać wszystko. Raczej szukałabym chętnych do przyjścia niż odejścia. (No chyba, że jest się Montoya) ;)

0

1. Niby tak, ale jeśli ma pewność, że w PSG od niego zaczyna się skład, to niejednokrotnie taki piłkarz wolał zostać w takim zespole niż szukać "szczęścia" w innym. Tak czy siak o tym czy Veratti przejdzie dowiemy się później, jednakże mam nadzieję, że tak się nie stanie. Pomimo gorącej głowy, jest naprawdę świetnym piłkarzem.
2. Ja nie mówię, że De Gea jest najlepszym bramkarzem na świecie. A pokazuje, że jednak władze Manchesteru pokładaja nadzieję iż on zostanie, ze względu na to, że jednak trochę poratował im tyłek parę razy. 25milionów jak na niego OK, ale jak na transfer do Realu, gdzie taki Illara kosztował 40milionów, to jednak mało. Po prostu polityka transferowa Realu i pozycja w klubie De Gea, pozwalała mi twierdzić iż cena transferu będzie większa.
3. Tu się zgadzam, jednakże niektóre działania wyglądały jakby były specjalnie odegrane na ostatnią chwilę by zabrać możliwość w ostatniej chwili na kontratak. Ale nie jestem w zarządzie, więc pewności nie mam. Tak czy siak, wyszło dla niego bardzo dobrze.

20

1. Jeszcze miesiąc temu Veratti mówił, że nie ma zamiaru ruszać się z PSG, bo ma tu pewny skład, swoich kumpli i wciąż budują świetny zespół którego chce być częścią.Gdyby nie to, że to AS to nawet można byłoby wierzyć, że Veratti zmieniłby zdanie, jednakże na ten moment myślę, że to plotka. Dobrze wie, że ciężko będzie mu grać w pierwszym składzie. Isco, James, Modrić, Kroos, Illara, Casemiro, Veratti, trochę ich dużo jak na 3 pozycje na boisku ;)

2. Ciekawi mnie czy kwota 25 milionów rzeczywiście przejdzie. Manchesterowi bardzo zależy by zatrzymać De Gea, dają mu mega kontrakt, ale wiadomo, że jak nie chce to lepiej go teraz sprzedać. Ale jako swoją jedną z największych gwiazd myślałam, że będą wołać więcej pieniędzy, tym bardziej od Realu, dobrze wiedząc, że uwielbiają hity transferowe za duże pieniądze. Szykowałam się raczej na kwotę oscylującą w okolice 50 milionów.

3. Barto dobrze wyczekał wszystko, pięknie rzucił asy na sam koniec swojej prezydentury. Ciekawie może być o walkę prezydenta Barcy. Oby tylko klub z tego skorzystał, by nie było kolejnych afer, udolności w sprawach papierkowych i koniec niekompetencji w sprawach prawnych, by obyło się bez kar.

2

Piłkarze i Lucho obcinają się na łyso, bo tak objechali wszystkich w tym roku, wygrywając wszystko, że az wszystkim zrobiło się łyso, a że to coś więcej niż klub, to dołączyli do nich w formie wsparcia :D

0

do Trabzonsporu

2

Można się tylko modlić by Messi grał na wysokim poziomie jak najdłużej, a ponadto by wyrastały nowe talenty. Na pewno nie na miarę Messiego, ale jednak z wielką jakością, by Barca dalej mogła być wielka. Barca przechodziła ciężkie czasy, ale teraz stała się tak ogromną marką, że największe gwiazdy marzą by w niej grać, więc myślę, że jeśli tylko klubem będą zarządzać odpowiedni ludzie, Barca nie spadnie poniżej wysokiego poziomu.

4

Patric piłkarz Barcelony B oficjalnie w Lazio :)

1

Neymar jest rok młodszy. Ogladam mecze Chelsea jak naprawdę sie nudze i według mnie nie jest sz taki wielki. Nie widzialam by przesadzal o meczach. Podczas meczu z PSG tez nic wielkiego nie pokazał.

1

Nie tylko wartość rynkowa. Praktycznie każdy ekspert, trener wybiera Messiego i mówi, ze chcieli by go mieć w swojej drużynie, a nie przeciwko. Mam nadzieje, ze Leo będzie grał w Barcy jak najdłużej.
Ps Hazard aż tyle wart? Juz bardziej Neymar. Świetny sezon, król strzelców, a na dodatek młodszy.

1

Świetną wiadomosc. Idealnie sie to wszystko układa ostatnio. Tryplet, fauny transfer Vidala i jeszcze Dani zostaje, będzie mega konkurencja na prawej obronie! No i Dani wprowadza luźną atmosferę w szatni. :)

0

Montoya odejdzie tak jak mówił jego agent jeśli Alves zostaje on odchodzi, Douglas wypozyczenie pewnie, mówiło sie cos o Porto, oby tam poszedł.. A Vidal podobno może grac na każdej pozycji z prawej strony ;)

0

Ale sie cieszę. Dani nie tylko da nam spokój przez pol roku kiedy Vidal nie będzie mógł grac, to na dodatek oboje będą sie nakrecac i grac coraz lepiej. No i Dani to wariat, wprowadza fajna atmosferę w szatni. Ten tydzień jest naprawdę świetny!

0

Krótkie a łysy to różnica ;)w krótkich grał w Schalke chociaż by :) niepotrzebne probujesz być sarkastyczny :)

2

Nie wyobrażam sobie tego, dlatego też bym chciała to zobaczyć! :D Mogło by być śmiesznie :D

0

Ciekawe kiedy zobaczymy Neymara w blond, chociaż co prawda żadna nowość, mógł poszaleć i zrobić sobie jak jego legendarny rodak i wyglądać tak https://d9hblenkye35w.cloudfront.net/media/thumbnail/int/xl/0/66593296125853696/391886525624287232 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?