0

Szkoda tylko, że nie dał Adriano na lewą, a na prawo któregoś z dwójki Montoya/Douglas, albo w sumie Douglasa. Mecz o pietruszkę, Montoya chce odejść, a może Douglas fajnie by się zaprezentował :)

4

20

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/22123_1125569400792104_400774994572545748_n.jpg?oh=88645882d3d487fc925df8006ebf64d1&oe=55CC6899 Dziś święto Xaviego! Oby dołożył jakąś świetną asystę, albo bramkę. 25 lat w jednym klubie pomimo przeciwności - coś pięknego. Pokazuje jego miłość do klubu. Jest prawdziwym Cule.

163

"Xavi w Al-Sadd, a Barcelona All Sad ":(

8

Jedyne czego mogę żałować to fakt, że nie stać mnie na wizytę w Barcelonie. A fiesta jaka tam pewnie jest i będzie za tydzień, jest przepiękna. Mam nadzieję, że za rok już będę mogła być tam, a my znowu będziemy CAMPEONES!

8

Oby to było pierwsze i nie ostatnie trofeum!!!! Jestem dumna z chłopaków!!! Odwalili kawał ciężkiej roboty!! Wygrali ligę z Realem, który naszpikował się nowymi gwiazdami, pobijał serię zwycięstw, a Barca targana aferami, z nowym trenerem, z nowymi zawodnikami, a mimo to możemy śpiewać: BARCELONA CAMPEONES!!!! Brawo brawo brawo!!!

1

Piękny widok. Naprawdę, piękny,

18

Druga połowa tragedia, nie dało się patrzeć na to, że nie potrafili wyminić nawet pare podań. ALE cel osiągnięty: BERLIN, WE ARE READY!! :)

0

Wiedziałam, że się zemści to takie odpuszczanie meczu.. Grać chłopaki, grać!

0

Dla mnie zawsze będzie Magikiem. Najlepszego dla Bladej Twarzy. Niech prowadzi nas ku trypletowi!

4

Pedrito taka brameczka, może Cris dziś będzie próbował podobną strzelić przez co znowu zobaczymy jak strzela sobie w głowę. Może być śmiesznie. :D
Liczę teraz na Valencie. Mam nadzieję, że ich przycisną jak nas, ale coś strzelą i będą zorganizowani w obronie. :)

32

Kolega(fan Chelsea) przed chwilą do mnie:
"Dlaczego kibicujesz Barcelonie? Chelsea chociaż daje jakieś emocje, a nie tak jak Barca, co chwilę wygrywa. PFFFF" :D

0

Około 10 minut niepewności. Niech to szlak.

7

Druga bramka by uspokila mnie i naszych piłkarzy. Mesjasz zboatenguj jakiegoś piłkarza i strzel zasłużoną brameczkę.

14

Suarez - mecz katastrofa. Coś się dziś nie obudził.

0

Co ten Suarez dziś gra tak sztywno. Każdemu może się zdarzyć słaby mecz, ale Luisito gra naprawdę dziś trochę drewniano.

1

Dobra, dawajcie drugą połowę i brameczki dla Barcelony.
3 punkty dla Barcy trzeba dopisac dziś i nie dodać nic bądź dodać jedynie punkt Realowi!

11

Orłowski racja, Laboga pali się nadzieją, że Barca straci punkty. Toz to słychać na milion kilometrów.

5

haha, sędzie gleba :DDDD ale śmiał się z siebie sam :D

1

Dobra pożartowaliśmy, teraz dajcie bramkę :D

0

Niby tak, ale z drugiej strony jeśli liga zostanie skonczona, to co z Pucharek Krola?

0

Nie wiem, nie wiem, może to tylko ploty, a może nie. Podają, że może zostać, ale kto wie co będzie. Chociaż wolałabym by rozegrali ją do końca, by nie była gadania, że Barca wygrała z pomocą.

0

Z ostatniej chwili! "Brejking" podaje, iż z powodu strajku liga może być zakończona po najbliższej kolejce!

1

W teorii też się nie odbędzie, chyba, że strajk będzie przerwany. Oczywiście mam nadzieję, że odbędzie się w swoim czasie, bo wiadomo stracić: Messiego, Neymara, Bravo i Mascherano. (Suarez nie gra, bo ban, a Alves nie jest powołany), to ogromny cios, bo to nie jest jakaś Cordoba czy inny spadkowicz, a Bilbao.

16

Bodajże Rakitić powiedział, że Barca jest jedną wielką rodziną. I to właśnie widać, na boisku i poza nim. Dzięki temu możemy wygrać wszystko. A jeszcze fakt, że mamy Messiego, geniusza, potęguje nasze szanse razy kilka.
Co do strajku, mam nadzieję, że do 16 maja ogarną kto i ile bierze tych pieniędzy, bo tylko o to chodzi zapewne i niech liga dalej trwa. Przecież muszę zobaczyć jak Barcelona odbiera Puchar Króla i Ligi. (bardzo w to wierzę!)

0

Jakoś wszyscy skreslali Juve, a ono potrafiło wygrać z Realem i Lorente mógł skończyć mecz na 3:1. Może stać się wszystko. Nie zdziwi mnie odrobienie straty przez Real, ale nie zdziwi też bezbramkowy remis.

0

Haha, mnie też, a szczególnie jak parodiuje to jego goooooooool xD

3

haha opcje co się stało wczoraj z Boatengiem :D

1

On ma mega pomysły. Piosenka o Groszku mnie rozwaliła. Z całą sympatią do Suareza, o nim również. :D Widziałeś Juventus - Real? :D Jak Ronaldo walczy ze Starą Damą haha :D

6

A więc jest duża szansa na hiszpańsko-włoskie dwa finały. Liga Mistrzów i Liga Europy. Jeśli tak się stanie, oby to hiszpańskie zespoły triumfowały! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?