Jest wypowiedź Modricia kiedy grał w Anglii ze jego marzeniem jest grą w Barcelonie. Kiedy trwało okienko letnie podczas którego Ozil trafił do Realu mówił ze bardzo czeka na ofertę Barcelony u czekał do ostatniego dnia okienka. A co do silvy to nie wiem
W sumie skład dobry. Trochę mimo wszystko strach o strzały głową, ale ostatnio dobrze sobie radziliśmy. No i w razie gdyby coś było nie tak zawsze może wejść Bartra i Rafinha tak jak w ostatnim meczu, a mimo, że są młodzi jest w nich wielki potencjał i wola pokazania się jak najlepiej, a szczególnie w takim meczu. Ponadto Generał wyzdrowiał, jako zmiennik też może nam wiele dać. Myślę, że ten mecz będzie nasz. Miło by było zobaczyć kolejny hat trick Messiego, choc wiadomo, że będzie o niego strasznie trudno :)
Jest jeden król - Messi. Brawo dla kibica za oczywistą prawdę, a komentator. " Chyba najlepszy w lidzie i chyba na świecie".... A jeszcze niedawno był podniecony, że Messi minął 7 piłkarzy i oddał strzał.
1
Już pisali tutaj, że przegramy. Teraz będą komentarze, że wielka barca już wchodzi w tryb i czekamy na manite....
4
Neymar mistrzu! Ale Rafa z Messim pięknie! :)
0
Co Jordi dziś gra za padake :(
0
Co ten Alba? :(
0
SPOKOJNIE. NIE OCZEKUJMY 5:0. WAŻNE ŻEBY SKOŃCZYŁO SIĘ ZWYCEISTWEM, A ROBIMY SOBIE CIĄGLE JAKIEŚ SYTUACJE. MYŚLĘ, ŻE WYGRAMY, MOŻE 2:1, ALE WYGRAMY!
0
JAK ,,,,,,,,,,,
0
szkoda, ze nie wlecialo, na pewno Suarez wtedy bylby podbudowany :)
0
CO ZA MECZ! TYLE SIE DZIEJE!
0
KARMA WROCILA PRZEZ TEGO KARNEGO!
0
"Милош Тричковски Penalty? are you kidding me? (RM) fan."
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=31003 wystawili wywiad z Ozilem gdzie powiedział ze jego ulubiony klub to Barca.
0
http://www.fcbarca.com/34176-luka-modric-chcialby-grac-dla-barcelony.html przeczytaj sam. To jest jego wypowiedź. Zaraz znajdę Ozila.
1
Jest wypowiedź Modricia kiedy grał w Anglii ze jego marzeniem jest grą w Barcelonie. Kiedy trwało okienko letnie podczas którego Ozil trafił do Realu mówił ze bardzo czeka na ofertę Barcelony u czekał do ostatniego dnia okienka. A co do silvy to nie wiem
0
Ivan zszedl to już widze czarno tą koncowke...
0
DLACZEGO ON WOLAŁ SYMULOWAC ZAMIAST PODBIEC?
0
W sumie skład dobry. Trochę mimo wszystko strach o strzały głową, ale ostatnio dobrze sobie radziliśmy. No i w razie gdyby coś było nie tak zawsze może wejść Bartra i Rafinha tak jak w ostatnim meczu, a mimo, że są młodzi jest w nich wielki potencjał i wola pokazania się jak najlepiej, a szczególnie w takim meczu. Ponadto Generał wyzdrowiał, jako zmiennik też może nam wiele dać. Myślę, że ten mecz będzie nasz. Miło by było zobaczyć kolejny hat trick Messiego, choc wiadomo, że będzie o niego strasznie trudno :)
1
0
CO ZA SĘDZIA BOŻE
0
ku************wa
0
Rakitic do kogo to bylo :(
0
Neymar pięknie dziś gra. Może nie strzelił tego drugiego gola, ale mimo wszystko pięknie się odnajduje.
0
Neymar czemu nie wlecialo aaaaajjjj
0
Mam nadzieję, że jak zobaczy ten cholerny sędzia podobny faul to w końcu pokaze czerwone...
0
Brawo Neymar!!!!
0
Jaka zakrwawiona stopa..... Ney :(
0
czemu to nie wlecialo!!! :(
0
Suarez rzucił się żeby przytulić Neya i pocałował go w głowę a ludzie mówią, że mają konflikt...
0
Jest jeden król - Messi. Brawo dla kibica za oczywistą prawdę, a komentator. " Chyba najlepszy w lidzie i chyba na świecie".... A jeszcze niedawno był podniecony, że Messi minął 7 piłkarzy i oddał strzał.