11

Niby Alexis nie chciałby tyle siedzieć na ławie jak Pedro, ale z drugiej strony, stracić takiego grajka. Bardzo go lubię i strasznie tęsknię za jego widokiem w trykocie Barcelony. To taki pozytywny chłopak z dobrym serduchem. Pamiętam jak rozwoził prezenty w swoim mieście. Fajna sprawa. W drużynie też się fajnie dogadywał, a z Neymarem fajnie ciągneli drużyne kiedy brakowało D10S. Niestety football jest nieprzewidywalny i musieliśmy się z nim pożegnać. Zostawił po sobie wiele dobrych wspomnień. :)

0

Pogbe pewnie wszyscy tutaj by chcieli i gdyby udało się go zakontraktować była by wielka fiesta! :D

0

Wtedy będzie -1, trzeba było by wygrać wszystkie mecze do końca sezonu, łącznie z el clasico w marcu. Wtedy mielibyśmy 2 punkty przewagi. Ale pytanie czy damy radę w pucharze króla, lidze mistrzów i w lidze wszystko wygrywać jeszcze tyle miesięcy? Czy się nie potkniemy? Bo jeśli się potkniemy, a real przy obniżce formy będzie ciągle dawał radę wygrywać to będzie ciężko o majstra. Ale wierzymy w Barce, niech trwa nasza dobra passa i czekajmy do konca sezonu, obyśmy skończyli z PK, 1/4 LM, to już będzie świetnie patrząc ile zmian i ile złego dzieje się wokół klubu, a jak by doszedł do tego Majster, był by to idealny scenariusz. :)

0

Zbyt miękko, a szkoda, bo ładnie teraz zaczęła radzić sobie Sevilla.

0

Aaaaaj, ale szkoda! :D

0

A ławka? Ciężko im będzie raczej.

0

To potwierdzone?

1

Marcelo nie zagra w nastepnym meczu. No to jestem ciekawa jak będzie wyglądać obrona w meczu z Mistrzem Hiszpanii :)

0

Tylko by nie przeszedł do Bayernu.

1

Ciekawe czy nie będzie jeszcze jakieś kontuzji w tym meczu.... To nie było by dziwne....

0

Mieli 3 sytuacje po których powinny być bramki, a bramka chociażby Jamesa nie powinna się zdarzyć, on nie powinien być zostawiony sam, a więc można było liczyć, że Sevilla chociaż zremisuje, ale grają jak juniorzy.

2

Wstyd za taką gre Sevilli.

0

Albo obaj od razu :) Pytanie gdzie :)

0

30 minut 3 kontuzje?

0

James właśnie zszedł przez kontuzję, więc nie dostanie kartki.

0

Trochę ich szkoda. Mimo wszystko fajnie kiedy jakaś słabsza drużyna dostaje skrzydeł i walczy z największymi. Tak też zdobyło sympatyków Atletico, choć teraz ich tracą ze wzgledu na symulki, ostre faule i brak profesjonalizmu. Ale w tym sezonie fajnie radzi sobie Wolfsburg i Southampton :)

0

Już dzisiaj był artykuł o tym, że możliwe jest dla Szejków aby było Qatar Airways Camp Nou :D

1

Jak on mógł to zmarnować? Iborra minął Casillasa i mając przed sobą tylko pustą bramkę, trafił w słupek........

0

Sevilla naprawdę słabo gra z najlepszymi drużynami. 4-0 z Atletico. 5-1 z nami, a byłoby do zera, gdyby nie samobój. (zero oddanych celnych strzałów) Z Valencia też przegrali - 3:1. Zmarnowali drugiego karnego. I tez popełniając śmieszne błędy w obronie. Zapowiadali walkę, ale pewnie niestety ich rozpykają.

0

Tak samo Hummels to dobry obrońca, ale cała Borussia gra słabo, i on również. Ale widziałbyś go w Barcy czy nie bardzo? :)

0

Wiem, że to temat o bramkarzu, ale mam takie pytanie. Co sądzicie o Philippe Coutinho z Liverpoolu? Drewno czy crack? :)

0

Oby Rafa grał więcej tak jak dziś :) Nasza pomoc już nie była taka słaba jak zwykle :) Gdyby tylko weszło to co powinno wejść to mogło by być z 5,6 na naszym koncie :)

0

A jednak Rafa schodzi :(

0

Oby nie za Rafe!

5

Ale smutny Luis. Naprawde go szkoda. A mowienie, ze jest drewnem kiedy on jest tak wsciekly na siebie za kazde zle zagranie to podcinanie mu skrzydel. Kurcze. Tak bardzo chcialabym by juz w siebie uwierzył. Nie mowie zeby ładował bramke za bramka, ale wierzyl w siebie i nie musial się tak wsciekać na siebie...

1

Nie mieli kiedy pokazać Pedro tylko wtedy kiedy poprawiał spodenki eksponując bokserki :D

1

Matko jaki mecz!

0

Ale błąd, jaką akcje zrobili..

0

Nie mogę doczekać się drugiej połowy :) Liczę na brameczki Messiego :) Zasługuje jak mało kto, gra taki kosmos, że aż nie wiem czy nie pójść do okulisty czy czasem nie mam problemu ze wzrokiem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?