Myślę, że Bartra reprezentuje się podobnie do Mathieu jak nie ciut lepiej, a patrząc na ich wiek, to ten młodszy powinien mieć większą rolę w drużynie. Tego akurat nie rozumiem u Lucho. Wiadomo każdy powinien grać, ale jak już to na Levante Mathieu, a na Malage Bartre, bo różnica tych drużyn też jest spora, a Marc musi grać z silniejszymi, by później grać z najlepszymi. Myślałam, że ten rok będzie dla niego przełomowy, bo będzie na początku głównym zmiennikiem Masche, by pomału dzierżyć miejsce w pierwszym składzie, a w kolejnym roku by rządził razem z Pique na obronie. Możemy się czepiać jego szybkości, ale ostatnio (może słaby zawodnik, ale jednak jest to dobry znak) w meczu Levante nie dał się wyprzedzić i poszedł w walkę bark w bark. To naprawdę może pokazywać, że on uczy się na błędach i jest z nim coraz lepiej, więc jeśli dalej stawiamy na Pique - Masche, to pierwszym zmiennikiem według mnie powinien być Marc. Później Mathieu. Ale jak to mówi pan z Hala dzieci, pewnie gówno wiem :)
Niee, ja do kuchni bym go nie wpuściła lepiej xD Nie oglądam z nim meczów, jak leci mecz, a przyjeżdza to tylko przewraca oczami jak sprawdzam wynik meczu, ale boks muszę z nim oglądać :( I to kobiety są podobno złe! :D
Ale mało który piłkarz potrafi wejść na swój poziom po kontuzji, a już po tak długiej kontuzji tym bardziej. Skoro za około tydzień/dwa zagra dopiero swoje pierwsze minuty po takim czasie, a mamy miesiąc do El Clasico wątpię by był w idealnej formie, takiej jak przed kontuzją. Wiadomo będzie trzeba na niego uważać, ale taką swoją optymalną formę myślę, że złapie dopiero na kwiecień, co dla Realu i tak jest bardzo ważne, bo wiadomo, że kwiecień/maj/czerwiec to ostatnie miesiące sezonu i wtedy potrzeba idealnej formy.
Szczerze mówiąc muszę jeszcze nauczyć się dobrze gotować! :D Ale mój chłopak nie narzeka, choć o dziwo on piłki nożnej nie lubi! :/ ^^ Woli jak się nawalają po ryjach :D
Nie gniewam się, można się przyzwyczaić, że ludzie reagują zdziwieniem kiedy oglądasz mecze, znasz składy, a przede wszystkim WIESZ CO TO SPALONY! i nie jest to kotlet! :D
Najlepiej spamować tym filmikiem pod tymi wszystkimi komentarzami gdzie Neymar ma doklejane google do pływania, czy jego twarz jest doklejana do delfina. Bo ludzie, którzy nadal wklejają tego typu obrazki nie oglądają meczu, sprawdzają wyniki - widzą, że Neymar strzelił więc od razu piszą, że nurkował :) Ale nie rozumiem na przykład tego, że gdy Ronaldo zanurkuje nagle jest to w porządku, nie jest delfinem, jego ulubionym miejscem nie jest basen, a po prostu wykorzystuje sytuacje co sprawia, że jest jeszcze lepszym zawodnikiem. Ci ludzie ciągle wrzucają obrazki dotyczące tego, że Barcelona to nie Barcelona tylko SYMULATORKA, a nie widzą tego na swoim "podwórku" , a jeśli widzą to mówią, że jest to ok. Tak samo jeśli chodzi o sędziów. Hipokryzja tego społeczeństwa mnie przeraża. U nas też ona się zdarza, ale przykład Jordi pajacuje po dostaniu chorągiewką od sędziego i od razu "tysiące" komentarzy, że po cholerę on pajacuje? Że to żałosne i niepotrzebne.
Zastanawia mnie jak to zmienić. Przecież można by pomyśleć, że PSG ma plastikowych, kupionych fanów, ale taki doping jak oni mieli podczas meczu z Chelsea to tylko pozazdrościć. ;)
Chyba jednak mimo wszystko za dużo chętnych. Real z chęcią sypnie większym hajsem i tylko zależy od podejścia samego piłkarza. Ponadto wszystko zależy jak ułoży się nam ten 2015 rok pod względem tytułów i składu. Jeśli wrócimy na szczyt bardziej będą do nas ciągnąć takie wschodzące gwiazdy jak Pogba, ponadto czy jeśli będzie widział miejsce w naszym składzie. Co do szejków, owszem może być ciężko, ale jeśli pozycja Verattiego się nie wzmocni to może chcieć odejść, a przy dużym hajsie proponowanym przez Barce i jakimś hicie transferowym PSG mogą go sprzedać :) Obie transfery nie będą łatwe, lecz bardzo obiecujące :)
Veratti świetnie gra, jeśli nie Pogba, a myślę, że się nie uda go ściągnąć to jestem zdecydowanie za Verratim! Przejęcie, drybling, walka i świetne zagrania :)
Lewy raczej tam nic by nie zmienił ze względu na taktykę. Lewy to inny typ niż potrzebują w Bayernie, ale życzę mu jak najlepiej! :) Jeśli Bayern zremisuje to będzie wielka niespodzianka. Ale myślę, że jednak tak się nie stanie i coś wpadnie. Nawet na to 1:0 ale wpadnie. ;)
Oby Barca dostała podobnie mocny doping od kibiców na stadionie kiedy przyjedzie do nas City, czy Real, bo to na pewno dodało by skrzydeł naszym piłkarzom. Już nie proszę o wszystkie ligowe spotkania, ale o te naprawdę ciężkie i oczywiście liga mistrzów. :)
Za to Lewy w Chelsea by się wkomponował. Gdyby Lewy nie był dograny z Bayernem i Mou chciał kupić to myślę, że spokojnie spełniałby tam oczekiwania, a nie robiłby takiego syfu jak Costa. Lewy pasuje do Anglii. Siła i wykończenie.
Za kim jesteście? :) Ja wolałabym by PSG utarło nos Mou, którego po prostu nie trawie, ale ze względu na fakt, że PSG jest mniej poukładana i przy wymianie ciosów jest słabsza, przez co mogą przegrać z Realem, jeśli by z nimi grali później, wolę by to chelsea była górą. ;) My mamy jeszcze tydzień i nie mogę się doczekać. Na razie zostaję nam obserwowanie potencjalnych konkurentów o wygranie LM :)
Nie tylko najlepszego naszego piłkarza, a całego globu. Jednakże co do synka to niech rozwija się i rośnie tak jak rośnie wciąż geniusz Messiego. Niech serduszko ma w nasze barwy. A Tobie dużo cierpliwości, obyś był wytrwały i dał sobie świetnie radę w nowej roli! :) Po triumfy z małym w postaci świetnego wychowania :)
Dobrze prawi. Jeśli nic nie wygramy to nic nam po serii zwycięstw. Tak samo Real prawie pobił rekord, a teraz grają słabo strasznie. Jeśli u nas miałoby to podobnie wyglądać to poproszę o jakieś remisy, ale dobrą formę i puchary, które potwierdzą potencjał tej drużyny :)
3
Od pierwszych minut trochę wieje pechem. To martwiące..
1
Chyba straciłam na chwilę wzrok...
5
Myślę, że Bartra reprezentuje się podobnie do Mathieu jak nie ciut lepiej, a patrząc na ich wiek, to ten młodszy powinien mieć większą rolę w drużynie. Tego akurat nie rozumiem u Lucho. Wiadomo każdy powinien grać, ale jak już to na Levante Mathieu, a na Malage Bartre, bo różnica tych drużyn też jest spora, a Marc musi grać z silniejszymi, by później grać z najlepszymi. Myślałam, że ten rok będzie dla niego przełomowy, bo będzie na początku głównym zmiennikiem Masche, by pomału dzierżyć miejsce w pierwszym składzie, a w kolejnym roku by rządził razem z Pique na obronie. Możemy się czepiać jego szybkości, ale ostatnio (może słaby zawodnik, ale jednak jest to dobry znak) w meczu Levante nie dał się wyprzedzić i poszedł w walkę bark w bark. To naprawdę może pokazywać, że on uczy się na błędach i jest z nim coraz lepiej, więc jeśli dalej stawiamy na Pique - Masche, to pierwszym zmiennikiem według mnie powinien być Marc. Później Mathieu. Ale jak to mówi pan z Hala dzieci, pewnie gówno wiem :)
0
Zapamiętam w razie czego! :D Już masz przerąbane, bo nie daj boże coś to będę pukać do Twoich drzwi jak Terry w piękne żony piłkarzy :D
1
Pozdrawiam również! :) Piękna część kibiców Barcy jest najlepsza! :D hehe
0
Niee, ja do kuchni bym go nie wpuściła lepiej xD Nie oglądam z nim meczów, jak leci mecz, a przyjeżdza to tylko przewraca oczami jak sprawdzam wynik meczu, ale boks muszę z nim oglądać :( I to kobiety są podobno złe! :D
0
Ale mało który piłkarz potrafi wejść na swój poziom po kontuzji, a już po tak długiej kontuzji tym bardziej. Skoro za około tydzień/dwa zagra dopiero swoje pierwsze minuty po takim czasie, a mamy miesiąc do El Clasico wątpię by był w idealnej formie, takiej jak przed kontuzją. Wiadomo będzie trzeba na niego uważać, ale taką swoją optymalną formę myślę, że złapie dopiero na kwiecień, co dla Realu i tak jest bardzo ważne, bo wiadomo, że kwiecień/maj/czerwiec to ostatnie miesiące sezonu i wtedy potrzeba idealnej formy.
0
Szczerze mówiąc muszę jeszcze nauczyć się dobrze gotować! :D Ale mój chłopak nie narzeka, choć o dziwo on piłki nożnej nie lubi! :/ ^^ Woli jak się nawalają po ryjach :D
5
Nie gniewam się, można się przyzwyczaić, że ludzie reagują zdziwieniem kiedy oglądasz mecze, znasz składy, a przede wszystkim WIESZ CO TO SPALONY! i nie jest to kotlet! :D
0
Najlepiej spamować tym filmikiem pod tymi wszystkimi komentarzami gdzie Neymar ma doklejane google do pływania, czy jego twarz jest doklejana do delfina. Bo ludzie, którzy nadal wklejają tego typu obrazki nie oglądają meczu, sprawdzają wyniki - widzą, że Neymar strzelił więc od razu piszą, że nurkował :) Ale nie rozumiem na przykład tego, że gdy Ronaldo zanurkuje nagle jest to w porządku, nie jest delfinem, jego ulubionym miejscem nie jest basen, a po prostu wykorzystuje sytuacje co sprawia, że jest jeszcze lepszym zawodnikiem. Ci ludzie ciągle wrzucają obrazki dotyczące tego, że Barcelona to nie Barcelona tylko SYMULATORKA, a nie widzą tego na swoim "podwórku" , a jeśli widzą to mówią, że jest to ok. Tak samo jeśli chodzi o sędziów. Hipokryzja tego społeczeństwa mnie przeraża. U nas też ona się zdarza, ale przykład Jordi pajacuje po dostaniu chorągiewką od sędziego i od razu "tysiące" komentarzy, że po cholerę on pajacuje? Że to żałosne i niepotrzebne.
4
Wypraszam sobie mężczyzno! :D Sama odliczam do 16 :D
4
Zastanawia mnie jak to zmienić. Przecież można by pomyśleć, że PSG ma plastikowych, kupionych fanów, ale taki doping jak oni mieli podczas meczu z Chelsea to tylko pozazdrościć. ;)
0
Co ten KURTUUUUŁA!
2
Milimetry od rozwalenia autobusu!
0
Xabi Alonso wylatuje z boiska w meczu Szachtar - Bayern!
0
Co ten sędzia za autobusem? Chyba lubi ten środek lokomocji.
0
Chyba jednak mimo wszystko za dużo chętnych. Real z chęcią sypnie większym hajsem i tylko zależy od podejścia samego piłkarza. Ponadto wszystko zależy jak ułoży się nam ten 2015 rok pod względem tytułów i składu. Jeśli wrócimy na szczyt bardziej będą do nas ciągnąć takie wschodzące gwiazdy jak Pogba, ponadto czy jeśli będzie widział miejsce w naszym składzie. Co do szejków, owszem może być ciężko, ale jeśli pozycja Verattiego się nie wzmocni to może chcieć odejść, a przy dużym hajsie proponowanym przez Barce i jakimś hicie transferowym PSG mogą go sprzedać :) Obie transfery nie będą łatwe, lecz bardzo obiecujące :)
2
Veratti świetnie gra, jeśli nie Pogba, a myślę, że się nie uda go ściągnąć to jestem zdecydowanie za Verratim! Przejęcie, drybling, walka i świetne zagrania :)
0
Lewy raczej tam nic by nie zmienił ze względu na taktykę. Lewy to inny typ niż potrzebują w Bayernie, ale życzę mu jak najlepiej! :) Jeśli Bayern zremisuje to będzie wielka niespodzianka. Ale myślę, że jednak tak się nie stanie i coś wpadnie. Nawet na to 1:0 ale wpadnie. ;)
1
Grają strasznie słabo, klepią bez rezultatu.
0
Oby Barca dostała podobnie mocny doping od kibiców na stadionie kiedy przyjedzie do nas City, czy Real, bo to na pewno dodało by skrzydeł naszym piłkarzom. Już nie proszę o wszystkie ligowe spotkania, ale o te naprawdę ciężkie i oczywiście liga mistrzów. :)
1
Ale klimat na trybunach, aż ledwo slychac komentatorow. ;)
0
Za to Lewy w Chelsea by się wkomponował. Gdyby Lewy nie był dograny z Bayernem i Mou chciał kupić to myślę, że spokojnie spełniałby tam oczekiwania, a nie robiłby takiego syfu jak Costa. Lewy pasuje do Anglii. Siła i wykończenie.
0
Za kim jesteście? :) Ja wolałabym by PSG utarło nos Mou, którego po prostu nie trawie, ale ze względu na fakt, że PSG jest mniej poukładana i przy wymianie ciosów jest słabsza, przez co mogą przegrać z Realem, jeśli by z nimi grali później, wolę by to chelsea była górą. ;) My mamy jeszcze tydzień i nie mogę się doczekać. Na razie zostaję nam obserwowanie potencjalnych konkurentów o wygranie LM :)
1
Nie tylko najlepszego naszego piłkarza, a całego globu. Jednakże co do synka to niech rozwija się i rośnie tak jak rośnie wciąż geniusz Messiego. Niech serduszko ma w nasze barwy. A Tobie dużo cierpliwości, obyś był wytrwały i dał sobie świetnie radę w nowej roli! :) Po triumfy z małym w postaci świetnego wychowania :)
1
Latający Suarez! :D
32
Dobrze prawi. Jeśli nic nie wygramy to nic nam po serii zwycięstw. Tak samo Real prawie pobił rekord, a teraz grają słabo strasznie. Jeśli u nas miałoby to podobnie wyglądać to poproszę o jakieś remisy, ale dobrą formę i puchary, które potwierdzą potencjał tej drużyny :)
1
Saul :D
0
To jest prawdziwy el pistolero!
0
dwie bramki na korzysc Ronaldo: )