2

Masz rację, kobiety powinno się szanować cały rok, ale większość facetów jest tak nieczuła, że oprócz szacunku nie powie nawet: cześć, kochanie, wyglądasz dziś pięknie, a taki dzień wzbudza w większości facetach kupienie tego kwiatka i bycia miłym dla swojej kobiety, dlatego większość kobiet czeka na ten dzień, bo naprawdę nie ma nic cudowniejszego dla kobiety niż te parę miłych słów,które sprawią, że czuje się wyjątkowa i podniesie jej to psychiczne morale. :) Gdybyś jutro podszedł do jakieś dziewczyny, która np nie jest atrakcyjna dla większości: i chociaż powiedział jakieś proste zdanie typu: miłego dnia, jesteś śliczna, cokolwiek naprawdę, to ona czułaby się przez cały dzień +3243253463464564. Bo to nie chodzi o prezenty, marketingowa szopke czy usługiwanie kobietom, a po prostu przypomnienie, że kobietki to takie skomplikowane osobniki, które potrzebują małego geściku, chociaż raz w roku. :) Również pozdrawiam proszę Pana :)

2

Po prostu koledze chodzi o to, że zazwyczaj w takie święto jak właśnie Dzień Kobiet, kobiety mają w wielu miejscach zniżki, albo coś za darmo jak na przykład bilety w klubie, czy drinki. To jest po prostu miły gest. Pamiętam, ze któregoś roku grupka chłopaków zebrała się w mieście, gdzie chodzę do szkoły, i rozdawała kupione przez siebie tulipany każdej kobiecie (niezależnie od urody czy wieku) dając tę małą cząstkę szczęścia nawet takiej 60 letniej babci. :) Jeśli chodzi o bilety na CN to możliwe, że przyciągnęło by to większą ilość kobiet na stadion, a skoro chcą mieć pełny stadion i sprzedają tanio bilety, to taki prezent dla kobiet i tak szedłby im na rękę. ;P

0

Też uważam, że Antonella jest ładniejsza, ale Raquel nie jest brzydka. Ma świetny uśmiech i oczy jeśli chodzi o twarz. Na pewno się maluje, ale chyba aż straszną typową tapeciarą, która bez tapety straszy nie jest, bo łap zdjęcie gdzie są w wodzie, a nie wygląda brzydko ;) http://www.diariogol.com/es/img2/2014/06/mauriin-19833.jpg

0

Dobry wysyp komplementów dla tej Pani. Nie ma co, Ivan ma śliczną żonę. Faceci mogą pozazdrościć, a kobiety no cóż też... Różnica jest taka, że faceci zazdroszczą Ivanowi, a kobiety jego żonie... :D

2

W domu mają swój komfort, bardziej się odprężą, do tego dochodzi czas z rodziną: wspólna kolacja i tym podobne, na pewno lepiej wpłynie niż hotel. :)

1

Zgadzam się. Lepiej oglądać mecz gdzie są tworzone akcje po obu stronach, ciekawe rozwiązania, nawet jeśli gole padają do jednej bramki. A oglądanie 11 piłkarzy w polu karnym, którzy często wykopują piłkę na oślep, nie potrafiąc nawet wyprowadzić kontry, nie porywa. Cieszy takie zwycięstwo Barcy, ale mecz zazwyczaj nie porywa. Chyba, że jest to festiwal w roli głównej Barcy i nawet 11 zawodników na 11 metrach ich nie zatrzymuje ;)

1

Pina jutro: Zawodnik Barcelony nie zostałby zawieszony za taki faul :P

0

Nie wiem czemu miało służyć wklejenie zdjęcie Masche. Może cię zaskoczę, ale wiem, że jest taki piłkarz. Nie mniej jednak patrząc na to, że czeka nas El clasico i mecz z City, stracenie piłkarza, który głównie występuje jako DP jest martwiące :) Pozdrawiam i dobranoc :)

0

Nie sądzę by Samper był gotowy na El Clasico. Skoro Masche na DP to kto na stoperze? Bartra czy Mathieu? ;) Wiem, że Masche jest świetnym piłkarzem, spokojnie, nie mniej jednak kontuzja piłkarza naszej drużyny, który jest najczęściej wybieranym piłkarzem na DM nie jest cieszącą wiadomością. Ale zobaczymy jak to się ułoży. Mam nadzieję, że po naszej myśli. ;)

0

"Busquets wypada z gry na 3 tygodnie. El Clásico za 2,5 tygodnia." ;//

0

2 xElche 2x Atletico i dziś 2x razy daje 6 nie 5. A Iago Aspas ma 7 bramek i to on jest najskuteczniejszym strzelcem Pucharu króla. Neymar jest najskuteczniejszym w naszej drużynie. Redakcjo do poprawy artykuł.

0

Podoba mi się twój nick :) Dziekuję :)

0

Dziękuję serdecznie :)

0

Nie mam jak oglądać meczu od momentu strzelenia przez nas bramki, a słyszę, że Busi kontuzja. Coś poważnego, chłopaki?

0

Genialna akcja!

0

http://static.fangol.pl/content/b/0/e/b0ec8073156e4a511d80289749c156fc-554.jpg Co wy myslicie o tym? :P Jak dla mnie za dużo nowych nazwisk. Jak uda się kupić prawego obrońce (Danilo grafika), kogoś do linii pomocy (Pogba albo Reus grafika) to ewentualnością kiedy będą pieniądze kupić kogoś do ataku (np Vietto grafika), ale nie wszyscy na raz :)

0

Reus znowu kontuzjowany. Ale ma pecha ten chłopak :(

0

Alexis dodał to zdjęcie dziś na instagrama. http://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/11007973_730154500436104_1092408072_n.jpg podpisując, że ma dobre wspomnienia. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że tęskni za naszą Barcą. Chyba większość kibiców również ale za nim w Barcy. (nie patrząc przez pryzmat Suareza, jego goli/asyst i ważności w zespole) Alexis to strasznie pozytywny i waleczny chłopak. A za takimi osobami się tęskni :)

7

Messi wciąż za Ronaldo, ale niezmiennie najlepszy na świecie, i nawet parę bramek nic nie zmieni tego oczywistego faktu! :)

0

Lepsze byłoby wypożyczenie, ale jeśli chcę odejść definitywnie, to lepiej niech to zrobi. Jest młody, a spędza karierę na trybunach jak byłby fanem a nie piłkarzem. Niech pokaże w innym klubie swoją klasę by przekonać innych.

0

Ronaldo z karnego ;p

0

Ostatnia akcja. Wstrzymuje oddech!

1

Ale są emocje, można dostać zawału. 3 minuty to nie jest wieczność! Dacie radę chłopaki!

0

Vietto ale z niego kocur! :)

2

Dzięki Ci Boże, że wysłuchałeś modlitwy, by to jakoś nie wpadło! :D

1

To jest niesamowite ile szczęścia w tym sezonie ma Real. Aż się chcę wołać do nieba: jakim kurde cudem :P

0

Gol dający nadzieję na stratę punktów Realu, dzięki Katalończykowi :)

2

Wraca szansa dla Villarealu!!! :)

0

Może zmiany coś dadzą. Vietto oby coś ustrzelił. Ma chłopak potencjał ;)

1

I wykrakaliście tego karnego dla Cristiano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?