1

Ja nie podważam, że jest ogromną podporą, ale jakoś osobiście wątpię, że jest taką czarodziejską różdżką, że sprawi, że Real będzie wygrywał znowu 22 mecze z rzędu.

0

Dlaczego nie wypada wypić piwo przy kobiecie? Jeszcze byś się musiał podzielić. Kobiety też lubią napić się czasem piwa. Wstyd to uchlac się do zgona czy uchlewac ciągle przy swojej kobiecie :)

1

Ja się tylko śmiałam z ortografii tego pana. Ale masz rację nie można podejść do meczu, że jest wygrany. Trzeba zagrać tak by wygrać, jeśli Barca zagra z pomysłem to wygra to 3:0 bez wielkich nakładów sił, ponieważ grają słabiej niż na jesień, brak im organizacji by dobrze się zamurowac. Tak czy siak po zwycięstwo :)!

3

Oby kiedyś świętował z Barca 300 goli, które dadzą puchary dla Barcy i uśmiech na ustach każdego fana Barcelony.:)

18

Ramos popełnia mnóstwo głupich błędów, choćby faul w polu karnym w meczu z Atletico, który był strasznie bezmyślny. To Pepe był o wiele lepszym obrońca, wiec nie wiem czy madrycka prasa za bardzo się nie nakręca. Ale wracając do naszych spraw: Neymar zagrał juz tyle meczów?! Zlecialo. Jeszcze niedawno czekałam aż wpuści go na boisko podczas towarzyskiego meczu z Lechia i będę mogła zobaczyć na własne oczy, że ta nadzieja brazylijskiego footballu jest w naszym klubie! :)

2

Wygloda? juz się bałam, że wygląda i dobrze, że jagby, bo jak by było jakby to koniec z nami :D

1

Ronniego nie da się postawić w żadnej kwalifikacji: czy jest najlepszy, gorszy i tym podobne. To po prostu fenomen, ktoś bijące reguły. Po prostu Ronnie :)

1

Osobiście wątpię w występ Brazylijczyka. Zapewne zagra Martin, ponieważ Lucho juz przestał na siłę rotowac i ryzykować. A widać było na konferencjach (ja tak odczulam), że nie ufa Brazylijczykowi, wiec nie postawi raczej na niego.
Ps świetne uczucie przystępować do meczu jako lider po kilku miesiącach rozłąki! :)

9

Przyzwyczaiłam się, że masz Neymara na avatarze, że aż mi dziwnie kiedy widzę twój nick z innym zdjęciem :D

0

Przeciętny kibic Juve nie szuka na każdym kroku możliwości ugodzenia w Real. (odnosząc się do twojego przykładu). A Mou nie przepuści okazji jeśli się taka nadarzy by rzucić jakąś uszczypliwość w stronę Naszego Klubu. Ponadto jego zachowanie, wieśniactwo i prostactwo nie pozwala mi sądzić, iż on naprawdę nie miał żadnych złych przesłanek.

1

Dobrze wiedzieć, że ty mówisz tylko komplement kobiecie jak chcesz poruchać. Strasznie żałosny jest ten tekst, nawet jesli mówiony jest w formie żartu. Jakby wszystko kręciło się tylko wokół "zaruchania". Dla dorosłych ludzi świat ma też inne aspekty.

0

A dziękuję serdecznie! Jednemu Panu i drugiemu @Vampir707. Aż lepiej dalej spojrzeć na to, że czeka matematyka do nauki :D

41

Jeśli kochasz swój klub to identyfikujesz się z nim, dlatego mam prawo powiedzieć MY, NASZ, ponieważ traktuję ten klub jako część mnie i mojego życia. Z druzyną się wygrywa, z drużyną się przegrywa, z druzyną się jest. Dlatego mówi się, że kibice to 12 zawodnik. To przecież oczywiste. Mou ma problem z Barcą nie od dwóch lat, a o wiele dłużej. I przez te wszystkie lata Barca zdobyła tyle pucharów, że szanowny Jose przechodził istne katusze ;)

12

To ja :)

7

Według mnie bardziej chodzi o jego ego, czyli to zdanie, że City po odpadnięciu skupi się bardziej na lidze, a to będzie dla niego mniej korzystne niż honor. To słowo w jego ustach jest wręcz obce i nie pasujące.

16

Ta ciągła kipiąca nienawiść Mou do Barcy. Ahh. Pewnie go tam mocno wykręca każdy Nasz puchar.

Panie Jose, mam nadzieję, że jeszcze Pan zapłacze kiedy Barca wyeliminuje za (rok, dwa) Pana autobus zwany Chelsea! I czym? FOOTBALLEM czyli czymś co Pan zabija.

18

Rakitić to fajny gość. Wiele osób krzyczało od razu na wstępie, że jak mogliśmy kupić ten "szrot" za Cesca. Ale widać, że Fab już spuścił z tonu, a Ivan zaczyna grać na poziomie swoich możliwości. Ponadto Rakitić nie zawsze wychodzi w pierwszym składzie. Wyobraźcie sobie minę Fabregasa, który odpadł w 1/8 LM, a Barca by ją wygrała. Ciekawe czy dalej by twierdził, że przeniesienie do Chelsea to najlepsza decyzja jego życia, a może zacznie łkać, że chce wrócić do Barcy? :)

8

Nie mogę się doczekać kolejnego tygodnia. Mam nadzieję, że z beniaminkiem wygramy i to przy użyciu niezbyt ogromnych sił. Coś jak rewanż z Villarealem. Wygrany, ale nakład sił był dostosowany do potrzeb. A potem czekanie na środę i niedzielę. Cóż za genialny tydzień! Dla nas kibiców jest to idealny scenariusz, dla naszych chłopaków bardzo wymagający tydzień, jednakże czas na udowodnienie, że Pan Iker mylił się mówiąc, że Barca nie liczy się jako faworyt LM. A udowodnimy to właśnie świetną grą z City i sprawieniem żeby Pan Kapitan musiał wyciągać piłkę z siatki, a później na konferencji tłumaczyć z przegranej :)

11

Nie ma co patrzeć na rywala, udało się im fartem, niech nam uda się przez wielkość piłkarską. Bądźmy lepsi w ogólnym rozrachunku, a będzie to lepsze niż "wstyd Realu". Bo oni mogą go przełknąć i wznieść puchary, a my możemy się cieszyć patrząc na ich blamaż, by później samemu degustować strasznie gorzki smak porażki.

0

Myślicie, że jeśli real będzie miał cienki sezon a Ronaldo grał tak jak w tym roku to zostanie wybrany w najlepszej trójce na świecie? Mnie wydaje się, że tak. Bo to Ronaldo.

0

Proszę bardzo wszystkim :D

0

Owszem, straszne swoją twarzą :D

191

Ze względu na zajęcia i trening mogę dopiero o tej godzinie złożyć wszystkim Panom na tej stronie wszystkiego najlepszego. Abyście byli prawdziwymi mężczyznami zawsze i oczywiście dużo miłości dla nas, kobiet. :) przede wszystkim mnóstwo szczęścia również dzięki naszemu Klubowi. :) Buziaki chłopaki!! :D :*

62

Zabrała by go Barcelonie i Bilbao żeby dać swojemu Realowi, bo przecież oni święci nigdy nie obrażają INNEJ części Hiszpanii jaką jest Katalonia czy kraj basków. Wcale nie lecą teksty o katalonskich psach. Wcale a wcale.

2

Nie no Montoya jest lepszy mimo wszystko chociaż obaj są daaaaaleko po Danim.

0

Patrzymy będzie psikus i na prawej flance zobaczymy naszego najpopularniejszego piłkarza: Douglasa! :D

4

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=21mgjyq&s=8#.VPywqvmG_7A Patrząc na całokształt to rzeczywiscie bardzo dobre "pytanie Ronaldo" :D

0

Bo UEAFAlona xD

1

Ależ i racja. Jednakże chciałam zachować kulturę w przeciwieństwie do bezmózgowego osobnika przedstawionego w tym screenie. Czasem jedyne co można zachować to właśnie kulturę i spokój, by spokojnie móc żyć z gatunkiem, który nie wytworzył mózgu podczas rozwijania się. :)

13

Ten pan jest pewnie niedowartościowany. Jak widzi Messiego, który ma wszystko, a przede wszystkim piękną, naturalną przyszłą żonę, to mu żyłka pęka i za to sam by klęknął "do szabelki", ale próbuje to wmówić innym, by czuć się lepiej przed samym sobą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?