0

Jestem dziewczyną to raz. Dwa jest to artykuł z tej strony na której właśnie rozmawiamy. I po co się chłopaczku spinasz? Porozmawiać nie można? Jest kilka możliwości. A może obie kwestie zagrały rolę? Nie wiesz o tym, ty, ja tylko Isco i jego najbliżsi. Herbatkę wypij dla uspokojenia, bo nerwy ci szybko puszczają :)

0

"Kwestia możliwości przejścia Isco do Barçy rozpoczęła się latem 2012 roku, kiedy to do Málagi dotarły pierwsze informacje o zainteresowaniu Barçy młodym zawodnikiem. Klub wystosował już wtedy notę do LPF (Liga de Fútbol Profesional) w sprawie ówczesnego debiutanta w ligowych rozgrywkach. Sytuacja układała się bardzo dobrze, ponieważ piłkarz nigdy nie ukrywał swojego zainteresowania grą na Camp Nou. Jednak w tamtym momencie Barcelona miała inne proirytety i nazwisko Isco trafiło do klubowych archiwów. W trakcie sezonu, widząc linię instytucjonalną, którą podążał andaluzyjski klub agent zawodnika próbował wznowić rozmowy w kwestii transferu Isco do Barcelony zaraz po tym, jak nie powiodły się negocjacje z Manchesterem City. Jednak mimo przyznania, że Isco jest zawodnikiem, który dzięki swoim umiejętnościom jest w stanie zwielokrotnić potencjał ofensywny każdej drużyny Barcelona status priorytetowy przyznała sprowadzeniu Neymara oraz obrońcy. Uznano, że na Camp Nou jest wystarczająco zawodników ofensywnych." Po prostu u nas przez ostatnie lata rezygnowano z mocnień pomocy i pozwolono też odejść Thiago, bo wszyscy zgodnie twierdzili, że mamy idealną pomoc :)

0

Szanuję zdanie :) Każdy ma inny gust :) O wiele bardziej wolę Wolskiego :)

0

Według mnie nie. Ostatnio facet, który z nim komentował ciągnie akcję, bo coś się dzieję pod bramką, a on przerywa i zagłusza, żeby opowiadać głupie plotki o Messim. :)

1

Jak nie lubię tego komentatora, a raczej komentatoLa Olllllłowskiego.

0

25 mln ;)

0

Cheryshev nie może wystąpić przez klauzule, ale naprawdę szkoda, że chociaż nie postawił na dobrą obronę. Ale może rezerwowi będą tak zmotywowani, że choćby mieli zedrzeć z siebie skórę to nie dadzą sobie strzelić. ;)

0

Przed Romkiem z Rosji wygrali raz ligę Anglii, 4 razy byli wiceliderem Anglii, 3 razy wygrali Puchar Anglii, dwa razy wygrali Tarcze wspólnoty, 2 razy zdobyli puchar Ligi, a raz byli w finale lecz przegrali. wygrali dwa razy Puchar zdobywców, raz superpuchar Uefa, 2 razy wygrali Full Members Cup, raz Premier League Asia Trophy. Aż tak źle z nimi nie było. 17 pucharów może nie rozkłada na łopatki, ale też nie jest to tragedia.

0

Niby tak,ale patrząc obiektywnie, widzisz zwycięstwo Villarealu w środę? Bo chociaż pomimo ich początkowego zamknięcia na CN wygraliśmy 3:1 a mogło być 4:1 gdyby Ney strzelił karnego. Teraz żeby z nami wygrać musza grać otwartą piłkę, a gdy będą wymieniać ciosy z nami, myślę, że jesteśmy na wygranej pozycji :) Ja spróbowałabym zacząć normalnym składem, by zobaczyć czy się uda, najlepszych zdjąć wcześniej by mieli więcej czasu na regeneracje do środy ;) Ale ja trenerem nie jestem, więc zobaczymy co tam dziś się stanie o 21.00 ;)

0

Nie wiem jak mogą liczyć, że pokonają nas 2:0. Rozumiem wpadka z Malagą, ale dwubramkową przewagą pokonał nas w tym sezonie tylko Real. Raczej dla nich lepiej byłoby walczyć o punkty w lidze, bo 1 punkt z liderem to zawsze dla nich coś, plus zwiększa to morale w drużynie.

0

W Bayernie pewnie grzałby ławkę, bo tam są gwiazdy nie do ruszenia z pierwszego składu. W City już by się bardziej przydał, ale oni też prezentują się w Europie słabo. Chyba, że po transferze właśnie Sancheza i kogoś do środka pola wreszcie stwarzali by większe zagrożenie w Europie. Zastanawia mnie na przykład taki Liverpool. Na którym miejscu byłby teraz gdyby doszło do wymiany Suarez do nas Alexis do nich. Pierwsze miesiące sezonu to brak kogoś do wykończenia akcji, do pociągnięcia zespołu, a teraz grają fajnie(chociaż ta wpadka w lidze europy bez komentarza). Skoro ciągnął Arsenal, który dalej gra słabo, to może LFC też by tak dobrze pociągnął by teraz grać atakiem SSS ;)

2

Mam nadzieję, że przez to jak się Alexis prezentuje ktoś go z stamtąd wyciągnie żeby chłopak mógł coś wygrać. Bo Arsenal gra tak żałośnie często, bez żadnych aspiracji na tytuły. Chyba wizja Wengera skończyła się parę lat wcześniej. Fajnie, że daje pograć młodym, ale po prawie 9 latach wygrać puchar Anglii to naprawdę mało. Ponadto zapewne znowu odpadną w 1/8.

0

Moya ma 30 lat to stary? :D Buffon ma 37 lat, Casillas 33, Claudio Bravo 31, Cech 32 lata :D

0

Zgadzam się z Tobą :) Chociaż szkoda, że po odejściu Courtois Atletico zaopatrzyła się w fajnych bramkarzy, bo tam też Wojtek mógłby pograć. Walczyłby nie o 4 miejsce, grałby w LM i jeśli Diego nie odejdzie zbyt szybko, a chłopaki nadal będą dobrze sobie poczyniać to na pewno dalej by zachodził w LM niż z Arsenalem ;)

0

Lewy by się u nich odnalazł. Raczej nie trafi tam Klopp, Brendan Rodgers też jakiś strasznie zły nie jest. Mam tylko wrażenie, że nie zawsze potrafi ich zmotywować. Ogarnęli by trochę obronę i wyjęli Lewego to myślę, że bili by się znowu o mistrza Anglii. Szkoda, że nie kupili Valdesa. Im by się przydał taki doświadczony, dobry bramkarz. Widać było na początku, że im brakuje po prostu kogoś kto wykończy akcję i bramkarza, który da spokój w bramce. Jakoś lubię nawet ten zespół, więc jesli przeprowadzą fajne transfery tego lata, to LFC może wrócić na najwyższy poziom :)

0

Dostajesz rozgrzeszenie. Twoją pokutą będzie kibicowanie Barcelonie do końca życia i wychowanie tak wszystkich twoich potomków. haha :D

1

Kiedy zespół gra słabo wszyscy krzyczą: nie mamy pomocy, żałośnie gra pomoc. Kiedy wygrywamy, a ktoś proponuje jakieś wzmocnienie do naszej liny pomocy to od razu hejty, po co? mamy przecież piłkarzy. Ta strona jest świetna :D

6

Jeśli chodzi o naszą pomoc często przewijają się tu na stronie takie wzmocnienia jak: Pogba, Reus, Veratti, Isco, po dzisiejszym dniu już częściej niż wcześniej słychać też Coutinho. Jak jeden z nich trafiłby do nas, byłabym serio zadowolona. Bo wiadomo, więcej nam nie potrzeba :)

6

Jeszcze parę miesięcy temu wszędzie pełno memów z looserpool i wiele ludzi szydziło z nich. Strasznie fajnie gdyby skończyli na 3 miejscu, a na 4 Southampton, wyrzucając tym z LM Manchester United i Arsenal. ;)

0

Koleś wykorzystał jego nogę aby mieć karnego. Ale nie dał się objezdzac i dobrze wyprowadzał piłkę. Ponadto poprawił szybkość. Są plusy. Kiedy Pique zagrał dobry mecz z Villareal a dał się okiwac jak dziecko, by później padła bramka to jakoś go nie sprzedawaliscie...

0

Hmm. A może chodzi koledze o to, że później przytulil też Rafe, a Rafa dodał zdjęcie na facebooka z Rakiticiem. https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11046673_874288002617345_2854068430828460711_n.jpg?oh=ef26bb4ced3087fe3fa177b7967f3e8a&oe=557649F7 :)

1

Jak byłam mała to chciałam być chłopakiem, bo mama mi nie pozwalała grać z chłopakami w moim wieku w piłkę, bo się ubrudzę, ale teraz wolę być kobietą! :)

0

Pobiegł do MatSa, nawet w wywiadzie mówił dlaczego tak celebrował gola.

0

3

Pewnie nie jeden z stąd chciałby być na miejscu tego dzieciaka :) Więcej takich scenek
:)

0

Zaśmiane na głos. :DDDD

0

Chodzi mi o źródło, chyba, że wierzysz we wszystko co przeczytasz w internecie, to masz biedny umysł, współczuję :)

0

Skąd informacje, że jutro Villareal ma zagrać rezerwami? ;)

36

Bez zbędnych słów: Najlepszy na świecie. Zamyka japę tym, którzy twierdzili, że się wypalił i skończył. D10S!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?